iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 801 až 820 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #330442
    Cibike
    Účastník (Participant)

    inac co mate v iPhone ze vam treba take velke kapacity? (myslim to seriozne) lebo ja som svoju 16ku iP4 nedokazal celu zapratat obsahom ktory aspon raz za tyzden pouzijem (samozrejme dat si tam kopec velkych hier nie je problem), takze aj iP5 som vzal len 16ku a mam stale cez 10Gb miesta a to tam mam dost appiek, celu diskografiu GNR vo vysokej kvalite, nejake fotky, videa, vsetky maily naloadovane a tak..

    #330449
    JFK.
    Účastník (Participant)

    mám tam celý iTunes, čo je 2340 pesničiek, teda 16,87 GB (fanatik hudby, hudba je proste môj život)
    + fotky + aplikácie = 32GB MIN kapacita ktorú potrebujem

    problém je v tom, že nepočúvaš hudbu, preto si myslíš, že iphone sa zaserie len hramy a zvyšok je volné miesto = omyl

    #330450
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Evidentne ho malo pouzivas a nefotis, netocis a needitujes videa. Navic fotky na 4ke maji jen 5mp a videa jsou “jen” HD. Ja mam na svem 4s 64gb 18gb camera roll. Hudba, videa, imovie projekty a data zabiraji dalsich 15, 5-6gb apps, neco sezere system a zbyva mi 17gb volneho mista. Zatim teda fakt setrit nemusim a jsem tomu rad. Tohle je totiz vyhoda velke kapacity.

    #330451
    poper
    Účastník (Participant)

    pochybujem, ze sa ti “dost appiek, celu diskografiu GNR vo vysokej kvalite, nejake fotky, videa, vsetky maily” zmesti na 3,7GB (po filesysteme, OS a pod. ti ostane menej ako 13,7GB)
    ak si tyo myslel do pismena (Gb (gigabit)), tak ti ostalo 1,25GB (gigabajt)

    #330455
    Xavier
    Účastník (Participant)

    Ja som si nakoniec kúpil 4S. Potreboval som súrne nový telefón, lebo dočasný som už skoro vyhodil von oknom. A neľutujem… Je ťažší a hrubší, ale na druhej strane podľa mňa určite krajší. Robil som s iPhone 5 a ten čierny je celý čierny, taký obyčajný… a vyzerá trochu ako diaľkové… :D

    #330458
    bloko
    Účastník (Participant)

    Xavier, ty si dizajner a estet. Ja mam 4s a aj 5. Nekonecnyyyy rozdiel samozrejme ze pre 5

    #330463
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    to Rob: len 16 GB…zatial :)
    ja som aj chcel 16, takze som spokojny…

    btw, JFK: fanatik hudby ma 16 gb v iTunes?? ja mam 50 a to sa za az takeho fanatika nepovazujem… just sayin :)

    #330469
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Filip, lenže viac mať nemôžem, kvoli tomu, že celú knižnicu vždy synchronizujem s iPhone(chcem si nechať miesto aj na fotky), tak ak sa mi nejaké staré veci už prepočúvajú alebo tak, tak ich mažem :)

    #330470
    kollar
    Účastník (Participant)

    JFK:2340 pesniciek len necelych 17GB? ja mam 2248 a ma to 22,26GB a to mam kvalita max. 320 MP3

    #330471
    majdy
    Účastník (Participant)

    Mne tiež bude 16GB stačiť, nakoľko mám 4-ročný mobil s 2GB pamäť. kartou a nejak mi to na dva albumy v plnej kvalite a nejakých ďalších pesníčiek stačí, fotiek mám tiež kopec, niekoľko mesiacov dozadu, takže si myslím, že mi 16GB bude stačiť podľa toho čo som si rozrátal. Inak tá kapacita je individuálna a je jedno koľko človek má, vždy skôr či neskôr zaplní každú kapacitu.

    Mňa trápi iná vec. Objednal niekto z českého online store niečo? Mne to nechce zobrať kreditku a nechápem prečo. Doteraz som cez ňu spravil mnoho transakcií cez PayPal a vždy úspešne.

    #330472
    JFK.
    Účastník (Participant)

    kollar: aby som mal viac miesta v iTunes, tak som si to všetko pekne zkomprimoval do AAC, neviem prečo ma hneď kameňujete omg…


    @majdy
    , akú máš ? :D

    #330473
    majdy
    Účastník (Participant)

    VISA electron od Tatra Banky

    #330474
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    JFK, ja to riesim oznacovanim pesniciek, a to je dost na nervy, hlavne pri takom mnozstve…ale uz to tak robim od 2G iphonu, tak som si zvykol :) vzdy si oznacim nove veci a take co momentalne pocuvam a odznacim opocuvane….jedine co ma neskutocne sere je ze v itunes ti pusti len oznacene normalne za sebou, to stale nezmenili a stvu ma tym…chcem pocuvat niekoho diskografiu len tak na macu, musim to oznacit, potom to samozrejme zabudem ODznacit a sup uz sa to trepe do iphonu…

    na to asi nejaky fix nie je, ci?

    #330475
    JFK.
    Účastník (Participant)

    @majdy, ale teoreticky by mala ísť, ale nerozumiem prečo si nevybavíte embosované karty, ešte som nepočul, aby mal niekto niekedy problém s platením VISA (classic) od VUB, ktorá je krásna embosovaná – takú mám aj ja, a zatiaľ všetky obchody fachajú-klop,klop, ten tak ďalej Ja :D


    @filip
    , presne kvoli tomu označovaniu ju syncujem celú :))

    #330478
    majdy
    Účastník (Participant)

    Aj mne zatiaľ všade fungovalo :D nech som platil čo som chcel, preto ma to zarazilo, už som mohol byť istý a len čakať pekne, shit :/

    #330479
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Majdy, jestli myslis cesky Apple store, tak tam si nic nekoupis, pokud nemas ceskou adresu. Tak jako kazdy narodni Apple store, i ten cesky prodava jen v krajine puvodu.

    #330480
    majdy
    Účastník (Participant)

    odklizec, to samozrejme viem, neobjednával som to na slovenskú adresu, ale na českú, ja figurujem len svojím Apple ID a ako “Kontaktní osoba pro fakturaci” a tam mám len svoje meno, číslo a mail.

    Vypisuje toto:

    Autorizace vaší platby se nezdařila. Ověřte své údaje a zkuste to znovu, nebo použijte jinou platební metodu.

    Žeby to bolo práve tým Apple ID, ktoré je slovenské?
    Ale potom čiste teoreticky. Čo ak chcem poslať darček do zahraničia? Nemôžem použiť ID, ktoré mám založené na inej krajine aby som poslal do inej darček? :D

    #330484
    Jaem
    Účastník (Participant)

    No, mne tiez staci 16 GB. Na hudbu mam na doma 32BG ipod touch a na vonku 16GB nano 6g. ako hodinky. Nehovoriac o tom, ze mam zaplatenu sluzbu iTunes Match, takze k celej hudobnej kniznici (cez 90GB) mam s Touch a telefonom pristup kdekolvek. Fotky a videa s iPhonom robim len obcas, len momentky, inak fotim zrkadlovkou.

    #330485
    vlk
    Účastník (Participant)

    mne tiež stači 16gb mam asi okolo 1GB hudby a aj to mi je zbytočné lebo polovicu nepočúvam. Davať si filmy do iPhonu mi pride ako nezmysel ked mam novy film tak si ho pozriem na pc a druhy krat na iphone a to už nebaví. Fotky si synchronizujem s iPhoto v PC takže vela miesta nezaberajú a stále mam v iphone 5GB miesta

    #330486
    ruidos
    Účastník (Participant)

    majdy ved si to daj na dobierku v CZ.
    otazka. buduci tyzden pravdepodobne idem do Londyna . rozmyslam ze by som Vam tam mohol kupit iPhone 5.
    oplati sa to tam vobec ?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 801 až 820 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.