iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 781 až 800 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #330190
    koNa19
    Účastník (Participant)

    Dneska som bol na telekom v Poluse, minule mi povedali, ze tento pondelok by mali prist to iPhone 5, a dnes som bol tam, povedali mi ze pridu mozno az 2 tyzdne… Som pekne nasraty, kedze musim cakat…

    #330204
    gall570.4
    Účastník (Participant)

    Ma niekto skusenosti s obchodom mobilnyraj eu? Vsimol som si, ze maju na sklade iPhone 5.. Je to seriozny obchod?

    #330207
    koNa19
    Účastník (Participant)

    Netvrdim, ze je na sklade… Objednas ten fon a pockas za mesiac a budes mat. To je moj nazor.

    #330208
    gall570.4
    Účastník (Participant)

    Na svojej stranke maju uvedene: “Skladom ANO”, takze neviem.. Najlepsie bude asi pockat este cca mesiac a kupit u operatora.. Dufajme, ze sa situacia coskoro vylepsi a bude dostatok kusov..

    #330209
    koNa19
    Účastník (Participant)

    presne tak

    #330245
    Cibike
    Účastník (Participant)

    dnes som zistil zaujimavu vec k tomu “nevyzvananiu” pocas toho ked niekomu volate a cakate na spojenie, bude to asi problem Telekomu, nakolko ked volam mame – Telekom, tak normalne zvoni, ked volam bratovi – O2, tak len raz zazvoni a potom nic, rovnako ked volam Orange.. rozmyslal som ze by to mohli byt aj obmedzenia v iPhone, no neviem si to dost dobre predstavit.. je to dost divne

    #330246
    macblogger
    Účastník (Participant)

    gall: rovno im zavolaj a mas to istejsie ako tu hadat na fore.

    #330252
    bloko
    Účastník (Participant)

    Orange je aspon sukromny ale telekom ako ciastocne statny podnik? Niezeby bol orange zazrak ale…len aby bolo jasno kde je cenovo europa aj ked toto je bez telefonu…http://www.orange.at/Content.Node/tarife/einer-fuer-alle/

    #330356
    koNa19
    Účastník (Participant)

    Neviete, ze kedy bude dostupny iPhone 5 na telekom? Dakujem

    #330357
    chicony
    Účastník (Participant)

    zdravím, ja som včera v Orange Novych Zámkoch objednaval Iphone 5 16GB za plnu cenu, samozrejme som musel dat zalohu 300€, neviem ako je to v inych mestách. ale Orange ma bude kontaktovat ked bude fonik na predajni, ak sa im nepodari zohnat tak si mam prist pre zalohu

    #330360
    sairik
    Účastník (Participant)

    tak kedze bol u nas iphone predstaveny 28. a dalsia vlna ma byt o 3 az 4 tyzdne (unas urcite 4 tyzdne) takze sa mozte informovat niekedy okolo 28.10. na predajniach :) tazka matika :)

    #330364
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    podla mna oni nemaju tusenia kedy pridu tie iphony…treba chodit na 9:30, stredy alebo piatky do Polusu a dufat že ho budu mat….

    mne tiez povedali ze asi nic nepride…a bol som tam v piatok rano a bum…10 kusov mali….

    (to som tu už aj pisal…ja len tak :)

    btw. baterka je dost zla, a neviem ci som to len ja, ale mam problem pri foteni so zaostrovanim na ludi…zaostruje to na pozadie jak jebnute…ale len niekedy :D

    #330387
    sairik
    Účastník (Participant)

    tu je cast z jednej recenzie:

    “V útrobách je umiestnená batéria Li-Pol s kapacitou 1 440 mAh. Mobil vydrží pri bežnej záťaži (nonstop pripojenie k mailovému účtu cez Exchange, niekoľko minút telefonovania denne, niekoľko desiatok e-mailov a správ, občasné hranie, surfovanie či počúvanie hudby) bez problémov dva dni. Avízované problémy s výdržou po aktualizácii na iOS 6 sa teda novinky netýkajú.”

    tak neviem ako sa da stazovat na bateriu …

    kazdy ospevuje S3 ale v porovnavacom teste vydrzal browsovat 5+ hodin a iphone 10 … tak neviem co sa stazujete, a dokonca S3 ma omnoho vacsiu bateriu :-D

    #330392
    MooDy
    Účastník (Participant)

    uz ani nemam chut kupit ho, pri takomto krasnom “zasobovani”..kupujem Lumiu

    #330401
    Cibike
    Účastník (Participant)

    co sa baterky tyka, tak som maximalne spokojny, po niekolkych hodinach upravovania videa v iMovie a surfovania webu + 2 dni pouzivania mam stale 20% baterky… ono pointa ako umelo neznizovat vydrz baterky je nenachavat ju vybit do min. hodnôt hlavne ked je nova, tj. pri 20% nabijat, nabijat casto atd… s iP3G som spravil chybu, ze som ho vtedy vybijal a nabijal ako stare nokie s lion baterkou a potom to tak aj dopadlo, ze nevydrzal ani den, zatial co kamos, ktory mal lepsie informacie ho nabijal a pouzival tak ako bolo treba a vydrzal mu skoro o 50% viac pri priblizne rovnakom pouzivani, takze od vtedy som sa poucil a skutocne to funguje, aj iP4 mi vydrzal o dost viac nez väcsine ludi

    #330419
    Rob
    Účastník (Participant)

    to Filip Novak: v telekome v Poluse si narazil iba na 16GB verzie? alebo mali aj vacsie? dakujem za odpoved

    #330421
    magero
    Účastník (Participant)

    neviete niekto ci zajtra ich budu mat v Poluse?

    #330422
    magero
    Účastník (Participant)

    sa s toho ufona uz poserem

    #330423
    majdy
    Účastník (Participant)

    Tak ja asi zajtra objednávam z Českého Online Store. Odhadovaný čas by teda bol, e ho mám doma na začiatku novembra respektíve o mesiac. Je to dlho, ale už sa mi nechce čakať ajtak ešte viac a nikto ani nevie kedy to tu bude naozaj dostupné, naviac Orange mi neponúka model, ktorý chcem a telekom mi bez paušálu asi nič nedá tak to bude najlepšie riešenie.

    #330424
    howoarang
    Účastník (Participant)

    to Rob: ak si pozries cennik na stranke telekomu, tak je tam teraz len 16GB verzia. Vacsie budu MOZNO neskor.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 781 až 800 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.