iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 741 až 760 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #329963
    Raduz
    Účastník (Participant)

    Problem je v tom, ze Apple nedodava na Slovensko to co maju operatori objednane. Samotne Apple sa tiez neraci potvrdzovat termin dodavky a pocty. Preto na predajniach nic nevedia. Tiez cakaju co bude…nie je to o tom ze nechcu…

    #329988
    memorexxx
    Účastník (Participant)

    Paradoxne operátor Orange aj napriek tomu, že v ponuke telefón je, fyzicky na centrálnom sklade nie je, resp. nie také veľké množstvo od Applu, aby bolo možné pokryť dopyt po 5ke. Samozrejme, že “nejaké” kusy boli, ale tie si “rozchytali” zrejme len vyvolení. Kto nie je odkázaný na dotovanú sumu a je ochotný zaplatiť plnú sumu, nech sa páči:
    http://www.mobilnyraj.eu/
    Ja osobne som tiež čakateľom na 5ku ako každý iný smrteľník a pri zavolaní na 905ku nič bližšie nevedia. Orange čaká, kedy sa Applu uráči niečo poslať na centrálny sklad a to bude následne distribuované do eshopu a na “kamenné” predajne väčších miest, takže malé mestečká..možno koniec októbra. Aj keď verím, že situácia po 15tom sa zmení a nebude už tak nedostatkovým tovarom u nás a nebudeme musieť objednávať z “vonku”.
    A ešte niečo, neriešte tu či biela alebo čierna farba je tá pravá..každý si aj tak bude obhajovať tú jeho. Ešte že je 5ka na výber len v dvoch prevedeniach.

    #329989
    tback
    Účastník (Participant)

    cibike:

    preco su na tej panorame tie dve bodky?:D a tusim som jednu videl aj niekde na lavej casti

    http://imageshack.us/a/img14/9135/screenshot20121006at115.png

    #329990
    iFiko
    Účastník (Participant)

    tback: co pisu na sex fore? :D

    #329991
    tback
    Účastník (Participant)

    ifiko:

    jedna zenska ma problem s tym, ze sa riesi kde s kym na diskotekach, ale chlapi ju nepritahuju a nedokaze s niekym vydrzat dlhsie, ako jedno posmatranie v oblasti jej genitalii:D strateny pripad :D

    #329998
    sairik
    Účastník (Participant)

    tiez som si najprv vsimol prvu zalozku ako tie bodky :-D

    #330008
    basman
    Účastník (Participant)
    #330010
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Cook ma už serie, nezariadil ani poriadny Launch, neodkázal pokryť ani prvé pre-orders, teraz toto… správna rada nebude nadšena :)

    #330011
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    JFK: myslis si ze toto nie je zamer? operatorom sa skvele dari pomalicky predavat svoje pausaly :)

    #330012
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ee, to si nemyslím, podľa mňa má Apple našich EU operátorov hlboko v anále.
    Cook to proste spackal, na launch malo byť pripravených aspoň 10 mil. iPhonov a v ďalších dvoch týždňoch mali dojsť ďalšie kusy, nezvládol situáciu…

    #330013
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    No tak ho zosad z jeho stolicky :DDDD

    #330017
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ja nie, len ešte pár takých prešlapov a správna rada ho pošle k vode, veď si pozri cenu akcií za posledný týždeň, Cookovi sa nepodarilo po Launchi 5ťky udržať ani na hodnote 700 bodov, tak akože neviem ako on si to predstavuje… investori sú z neho úplne v pomykove.

    #330040
    Cibike
    Účastník (Participant)

    tback: bolo to fotene proti priamemu slnku, to vlavo je kvôli tomu, to v pravo su znacky okolo zeleznice co tam ide, nakolko ale flickr strasne zmensiuje fotky, tak to nie je dobre vidiet, pôvodný rozmer tych fotiek je 10800×2468, tuto mate jednu co nebola fotena proti slnku:

    http://farm9.staticflickr.com/8031/8062263776_a822f8909e_k.jpg

    btw vy co mate iPhone 5 z Telekomu, ked niekomu volate tak vam telefon zvoni cely cas? alebo len raz zazvoni a potom potichu caka kym to niekto na druhej strane zdvihne? lebo neviem ci to je nejaka novy ficura aby ma neotravoval ten vyzvanaci ton pocas cakania na spojenie, ale je to dost divne :D

    #330041
    bawy
    Moderátor

    Panoráma – jedna nenormálna funkcia..nikdy som nevedel na iných foťákoch ako sa to robí, tu je to mega jednoduché a tatry sú na to naj :)
    470708_3604760927299_1810791254_o.jpg
    258607_3604755087153_1279439278_o.jpg

    #330044
    karci
    Účastník (Participant)

    Cibike: Presne! Aj ja som si to vsimol. Prechadzal som z Orange a tiez sa mi stava, ze pocut iba prve “tút” a potom ticho… tak niekedy nepocujem ked clovek zdvihne a potom na mna zacne blacat :D

    riesim to tak, ze ho nedavam k uchu a pozeram na display kedy sa tam zobrazia sekundy, vtedy viem ze dotycny zdvihol…

    Co je ale sranda, ked dam hlasity odposluch, zvoni to normalne… Nechapem…

    … a panorama je mega funkcia… rovnako ako zdielane fotostreamy, super vec ako sa podelit s fotkami…
    tu som povyberal panoramy robene na 5ke
    https://www.icloud.com/photostream/sk-sk/#A1G6XBubJsfobx

    #330046
    Cibike
    Účastník (Participant)

    karci: presne tak je to aj u mna, aj na nete som na to nieco nasiel (aj ked som cakal, ze to bude vadit viacej ludom), ja len neviem ci je to bug, alebo ci je to zlepsenie

    #330047
    ruidos
    Účastník (Participant)

    bawy pekne foto

    #330048
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    Cibike a karci jj to iste mam aj ja, “tuut ..nic…nic…. halo?” :)

    #330049
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    karci/matej :) pekne fotos !

    #330052
    kuris
    Účastník (Participant)

    Cibike, jurooo

    Mne to tuutuje normalne:D ale ked mi niekto vola ja to zdvihnem a hned poviem ze halo tak jako keby prvu sekundu nefungoval mikrofon… Vzdy ked dvihnem musim pockat taku sekundu a az potom sa ozvat… Na 4s to tak nebolo to ste si nevsimli?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 741 až 760 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.