iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 721 až 740 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #329893
    Jaem
    Účastník (Participant)

    Zahorovanie sluchadiel a jeho vplyv na kvalitu reprodukcie je overeny fakt. Vseobecne plati, ze zahorenie trva 40-70 hodin (podla typu sluchadiel, napr. na Koss Porta Pro staci aj 30h, na “velke” Shure, AKG a pod 70 a viac) Na zahorenie je najvhodnejsi biely, alebo ruzovy šum, ale funguje aj s hudbou, ktoru bezne pocuvas.

    #329895
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    Engi, predavaju ho zatial len na viazanost.

    Kto chcel tie fotos biely-cierny tak nic moc kvalita ale tu to mate ..

    https://www.dropbox.com/s/9sbc1ml5q1c4mq8/ufony1.JPG
    https://www.dropbox.com/s/cdg81iv47p6azp7/ufony2.jpeg

    #329897
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ako sa to volá anglicky, chcem si o tom poprečítavať na google, ale tak pojem ZAHORENIE ani neskúšam :D

    #329904
    martinjuran
    Účastník (Participant)

    Burn in. Su na to aj aplikacie v App store.

    #329905
    Jaem
    Účastník (Participant)

    JFK, kludne si daj aj zahorenie,ci zahorovanie
    ale ak chces vediet viac, hladaj Burn-in headphones. O kalibracii je dobry clanok tu: http://www.head-fi.org/t/413900/how-to-equalize-your-headphones-a-tutorial

    #329906
    JFK.
    Účastník (Participant)

    dikes chalani

    #329915
    bloko
    Účastník (Participant)

    howoarang: kupoval som Orange. bohuzial zatial pre vsetkych nemaju.Doprial by som ho aj ostatnim. kt ho chcu. Mal som a aj mam este 4S ale je to podstatny rozdiel

    #329919
    bloko
    Účastník (Participant)
    #329921
    Engi
    Účastník (Participant)

    Maju aj niekde vystaveny iPhone 5? Zatial som bol v dvoch Tcentrach a dvoch Orange predajniach a nikde nic.

    #329923
    sairik
    Účastník (Participant)

    v presove mali na hlavnej v T … no ci tam este je to neviem :-D

    #329924
    Engi
    Účastník (Participant)

    Lebo z fotiek sa mi viac paci biely ale nazivo to moze byt opacne. Ked ho kupim uz bude neskoro porovnavat :D

    #329927
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Dnes som nazivo videl cierny iPhone 5 ale vobec ma nezaujal, taky matny cierny obdlznik. Ked uviedli 4ku bola ovela fascinujucejsia, to sklo a leskle prvky a ten hlinikovy ram.

    #329939
    akinomonique
    Účastník (Participant)

    ahojte, pred par dnami som dostala Iphone5, ale mam problem s jeho synchronizaciou s pocitacom… ked ho pripojim cez konektor tak ho pocitac zaregistruje ale len pipnutim a nie je ho mozne nijak vyhladat a ani mi neukazuje iphone v itunes. skusala som restart pc, znovu nainstalovat itunes ci si vytvorit novy ucet na pc.. nic nezabera, nevedeli by ste popmoct? dakujem + ked zapinam itunes vyskoci mi ze chybaju nastavenia registrov pouzivane ovladacmi itunes na import a vypalovanie cd atd… myslite ze to moze suvisiet s hore spomenutym problemom? a ako to odstranim?

    #329952
    Cibike
    Účastník (Participant)

    jedna panoramaticka z dneska v tatrach:
    http://farm9.staticflickr.com/8182/8060140798_b2ff12ba90_k.jpg

    #329953
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    No uz len ten povodny les tam chyba :/ inak parada ;)

    #329955
    Raduz
    Účastník (Participant)

    Jeden maly postreh k iPhone5. Biela verzia je super ale dost vybalenych kusov bolo uz v krabici jemne poskriabanych. Cierne su po vybaleni ok. Najcastejsie zadna strana, alebo bocny ram. Pri ciernych verziach taketo vady nie su. Mozno niekomu pomoze ak sa nevie medzi farbami rozhodnut…

    #329957
    macblogger
    Účastník (Participant)

    To nie je normalne aby pri tak drahom telefone som sa rozhodoval podla toho ktory bude menej doskriabany v krabicke.

    #329958
    Raduz
    Účastník (Participant)

    No bohuzial je to tak, aj ja som preto isiel radsej do ciernej verzie aj ked biela sa mi paci viac…tiez ma to prekvapilo…

    #329960
    majdy
    Účastník (Participant)

    Paradoxne sa všade hovorilo a začala byť pochybná čierna vezria, práve kvôli poškodeniu z výroby.

    #329961
    SaBeRs
    Účastník (Participant)

    hej no tie škrabance :/ ja by som ale uvítal keby už prišli voláke 32 GB kusy do orange (pobočka Ružomberok do dnešného dna nedostala ani 1) ale už minulý piatok povedala (vedúca pobočky) že ale dá sa objednať tak je objednaný … nedohľadno a pri otázkach na infolinku sa iba vykrúcajú a na nič poriadne neodpovedia či naozaj nevedia alebo nechcú to je druhá vec

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 721 až 740 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.