iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 681 až 700 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #329590
    Xavier
    Účastník (Participant)

    Mne sa nepáči hrkajúci Sleep/Wake button… A aj v predajni nebolo to tlačidlo pevné! Šit fak šit! Beriem 4S, už nečakám ďalej… :D

    #329595
    McJobs
    Účastník (Participant)

    Mal som dnes v ruke jak čiernu tak bielu verziu, a musim povedat ze nepačila sa mi ani jedna. Idealna kombinacia by bola strieborny hlinik + čierne sklo ako na Macoch. iPhone 4/4S posobi decentnejsim dojmom v ruke, nerezova obruba + sklo posobia hodnotnejsim dojmom, form faktor 3:2 bol praktickejši

    #329598
    poper
    Účastník (Participant)

    tiez som rozmyslal ze by som mal biely a vymenil si sklo s displayom za cierne

    #329599
    palinho
    Účastník (Participant)

    Sairik foliu na neho dam aj tak :)
    No stym zafarbenim pri foteni ja osobne nejako niesom pohorseny nevravim ze mi to ne nerobi robi mi to teda len pri nejakom lome pri priamom foteni nie ani ked ho otocim do slnka musim viac menej prekryt zdroj svetla a zachytit ziaru a jemne je to sfarbene inak pohodicka.)
    Mna trapi len ta bateria skusim urobit restore a obnovenie s itunes .

    #329600
    macblogger
    Účastník (Participant)
    #329715
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    no tak co pani,nejake novinky ohladom dostupnosti telefonov?

    #329716
    Speto
    Účastník (Participant)

    Aj mna by to zaujimalo, kazdy den to tu 10x checkujem ci nieje nieco nove :)

    #329721
    denton
    Účastník (Participant)

    teraz to nema zmysel checkovat, mozno v pondelok bude nieco nove :).
    Aktualny cennik telekomu, kde maju zatial iba iPhone 5 16GB cierny, plati len do 7.10. Tak som zvedavy ci v novom cenniku pridaju uz aj tie dalsie.
    http://www.telekom.sk/swift_data/source/Documents/na-stiahnutie/telefony_zariadenia/ipi/Happy%20telefony%20(letak)%2020121001.pdf

    #329739
    bloko
    Účastník (Participant)

    Ja uz od pondelka fungujem na iph5 cierny 32GB. Oproti 4s velky technologicky posun. Lepsi prijem, siet uz nepada, citelne rychlejsi a lahsi, k dizajnu, mne sa velmi paci a myslim, ze je to v tom kus umeleckeho kumstu.

    #329740
    howoarang
    Účastník (Participant)

    @ bloko: kde si ho kupoval?

    #329743
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    bloko plne suhlasim..clovek to pochopi az ked ho drzi v ruke ze? :)

    #329744
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    No ja som sa dnes isiel previezt do Polusu rano, uz 15 min pred otvorenim predajne tam bola rada…ale dostal som sa hned k tete za pultom a mali iphone 5!! :) mal som aj rezervovany na SNP, ale tam som ani nesiel, lebo mi nevolal ujo a mal vypnuty mobil…

    Tak uz som spokojny vlastnik iphone 5, mali len cierne – 16gb a len 10 kusov :D

    Odporucam chceckovat polus ak ho zhanate :)

    #329746
    brano L.
    Účastník (Participant)

    Filip, normalne si ho dostal ako bezny zakaznik bez rezervacie? Mne tam vcera povedali ze nemaju ani nebudu mat. Uz sa mi nechce kazdy den pytat a volat… keby neboli zdrazeli 4S, tak si zoberiem ten, teraz sa ale neoplati. Do konca roka udajne ani nema zlacniet. Klasika SK operatori – vsade vo svete su zlavy, iba tu dvihnu ceny…

    #329748
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    Nemal som ziadnu rezervaciu, ja som potreboval este nieco ine, neratal som s tym ze budu mat iphone 5 ale spytal som sa ked uz som tam bol…rezervaciu som mal na SNP a ti sa neozvali…

    Nekupuj 4S, to budes lutovat…ten Happy pausal L sa celkom oplati (btw. povedala mi ze za plnu sumu by som ho nemohol kupit, len pausal…)

    #329764
    McJobs
    Účastník (Participant)

    bloko: To važne je lepši prijem, siet uz nepada ? Clovek by si myslel, ze pri telefone za 700€ je to samozrejmost, ked to zvlada aj hocjaka lowend Nokia. Tomu hovoriš velky technologicky posun ? :)

    #329773
    Benne
    Účastník (Participant)

    vyberas co sa ti hodi ;) A nepovazoval by som tie dve vety za plnohodnotnu recenziu toho telefonu, ja, ako asi aj kazdy bezny clovek, som to pochopil tak, ze jednoducho je to posun, ku ktoremu sa viac nevyjadruje a k tomu dodava, ze ma lepsi signal (zrejme zije v oblasti so slabym pokrytim), je rychlejsi a lahsi a paci sa mu dizajn.
    Vobec nerozumiem o co ti takymito prispevkami ide, na vsetko len nadavas a negujes a slovickaris. Ked si taky negativny aj v skutocnom zivote, tka nezavidim ludom, co sa pohbyju okolo teba ;)

    #329781
    sairik
    Účastník (Participant)
    #329783
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Chvalabohu ze to myslia tak, koniec lacnym shitom z ciny ktore synchronizuju iphone polroka a koniec niekolkym vystriedanym smejdom ktore sa tvarili na autonabijacky a skoncili tak ze kazdu minutu sa iphone vypojil s tym ze to prislusenstvo nepodporuje. Dam 700e za telefon a budem setrit par eur na nejakom kabliku, to nedava logiku.

    #329793
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    suhlasim s macbloggerom, je to ich vymysel tak preco by to mal predavat niekto iny? este som nevidel ziaden dobry fake kabel alebo prislusennstvo. kazdu jednu neoriginal autonabijacku ktora sa mi dostala pod ruky som vyhodil, kazde jedno neoriginal prislusenstvo….. je to humus a radsej to nemat alebo pripatit a mat original a kvalitu.

    ano niekto si povie kabel ako kabel a potom sa kazdy pyta. POMOOOOOC, IPHONE MI PISE……

    #329808
    sairik
    Účastník (Participant)

    no neviem co a kde kupujete, ale mne to iphone nevypisal ani raz …

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 681 až 700 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.