iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 641 až 660 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #329322
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ups, myslel som Orange a ten asi vystavené nič nemal, takže tie čísla sú reálne…
    -my fault :D

    #329324
    sairik
    Účastník (Participant)

    podla mna kravina, 16ks ? 80ks ? toto nieje dobre zakulisne info :-D

    #329326
    JFK.
    Účastník (Participant)

    tak mám to od jedného managéra orange, neviem no… just sayin’

    #329337
    Vlado 001
    Účastník (Participant)

    Neviete či sa ešte bude predávať aj 4S-ko ?

    #329339
    sairik
    Účastník (Participant)

    bude sa predavat este 1 rok urcite :) len som si nevsimol na keynote ci budu robit len 8GB verziu ako to spravili so stvorkou, alebo to pojde normalne dalej :)

    edit: pozrel som si to a bude k dispozicii iba 16GB verzia

    #329340
    JFK.
    Účastník (Participant)

    8GB pri 4S by nemohlo byť, príliž málo pre 1080p, 8MPx, Panorama…

    #329365
    Jaem
    Účastník (Participant)
    #329366
    PoP
    Účastník (Participant)

    mnoho obalov na iPhone5 uz maju v avione v tracu.

    ja si osobne myslim ze 4generacia sa tazko designom prekona. kombinacia skla a ocele v absolutne minimalnych designerskych uletoch. velmi ciste a strohe. ten telefon aj po 2 rokoch vyzera ako keby bol kupeny minuly tyzden a stale reprezentativne. to 5 s hlininkovym zadkom asi nedokaze :/

    #329369
    Jaem
    Účastník (Participant)

    PoP, suhlasim. 4/4s su nadcasove a krasne aj po roku-dvoch pouzivania a ani dnes nemaju na trhu v dizajne vazneho konkurenta. Ale ani 5ka sa nemusi hanbit. Je tak podobna a predsa ina. Je jemnejsia, cistejsia, decentnejsia. Tak dotiahnute detaily a remeselnu preciznost casto nevidis ani na drahych svajciarkych hodinkach.

    #329372
    PoP
    Účastník (Participant)

    Jaem, hej to sa take vertu teraz moze strcit niekam :) alebo zobrat iPhone4 -5, a pozlatkovat :)
    skoda u 5-ky tej zadnej strany … tie sklenene pasiky su tam strasne na – hovno… (viem ze to asi bolo potrebne pre nejaku antenu)
    ciste unibody by bolo krajsie :/
    aj iPad 1 je krajsi ako nasledovnici

    #329373
    PoP
    Účastník (Participant)
    #329376
    Benne
    Účastník (Participant)

    No spracovanie toho zlateho otras. Si vsimni jack akomtrci, sim tray detto… V nejakom prezentacnom videu hovorili aj o predpokladanej cene a bolo to fakt velmi vela, v cene niekolych vertu mobilov :D by ma zaujimala vaha…

    #329377
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Vcera som vo Viedni v Orange v Millenium City videl vystaveny biely 16GB, ale neviem ci mali aj na sklade. 679,- v hotovosti.

    #329397
    denton
    Účastník (Participant)

    dnes mi telekom napisal: “Momentalne nemame v ponuke mobilny telefon typu iPhone 5 64 GB. Samozrejme tuto moznost nevylucujeme a navrh zaradit MT do nasej ponuky v plnej miere respektujeme a vazime si, ze takouto formou prispievate ku skvalitneniu nami poskytovanych sluzieb.”

    #329398
    Benne
    Účastník (Participant)

    prelozim ti to : blablablablabla iPhone 5 64GB blablablablablabla :D

    #329406
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    benne LOL
    pripadne takto: Nevieme, nemame, nechceme, nebudeme mat.. Jasne ze vam nenapiseme ze ho nebudeme mat, lebo si vazime, ze platenim vasej mesacnej faktury prispievate ku ziveniu vsetkych moznych zbytocnych zamesntancov, ktori nevedia, nechcu, nemaju :D

    #329429
    Xavier
    Účastník (Participant)

    so zlatom to vyzerá otrasne… takýto štýl obľubujú najmä Rómovia… :D
    Ďalšie kusy budú až o mesiac v Telekome… :'( Buď objednávam zo zahraničia, alebo kupujem 4S, už sa mi nechce čakať… :D

    #329430
    Speto
    Účastník (Participant)

    Xavier odkial mas tuto info ze o mesiac?

    #329432
    brano L.
    Účastník (Participant)

    v Telekome v Poluse mali dnes rano 12 kusov bielej 16ky, ale vsetky rezervovane. Clovek sa moze postavit na hlavu, bez známosti sa k tomu telefónu nedostane. Fakt ma to nebaví…

    #329434
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    ..no ale inak s ufonom 5 zatial max spokojnost! :P

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 641 až 660 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.