iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 621 až 640 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #329224
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Orange dal prec iP5 z eshopu. To ten predsj dlho netrval :))

    #329225
    majdy
    Účastník (Participant)
    #329237
    brano L.
    Účastník (Participant)

    Nemá niekto informácie, kedy prídu biele 16ky do Telekomu? To sa mám akože každý chodiť pýtať na predajňu alebo čo (na infolinke nič nevedia)? Už som zvažoval, že zoberiem 4S, ale tí nenažranci ho zdraželi, teraz sa už naozaj neoplatí…

    #329242
    majdy
    Účastník (Participant)

    Nikto nevie kedy prídu, nikde sa nič nevie, nikde nič nemajú, situácia je asi taká, že si počkáme taký mesiac. Naviac Telekom dáva len k paušálom vraj a nie za plnú cenu, Orange v ponuke biely 16GB ani nemá, O2 zabije cenu, no tak by ma vážne zaujímalo kde ho už mám kúpiť? Nech je tu už ten online store, nemá niekto nejaké zákulisné info? Vraj to niekomu potvrdili zástupcovia českého Applu na začiatok októbra. To bude asi jediná možnosť kúpiť to čo naozaj chcem skôr než ma JFK naozaj presvedčí o čiernom :D

    #329255
    Speto
    Účastník (Participant)

    Majdy podla mna uz si mal byt davno presvedceny :) Cierny je krajsi a elegantnejsi…Vyzera perfektne ako splyva displej s tou ciernou :)

    #329258
    Jaem
    Účastník (Participant)

    Majdy, mozes skusit nejaky obchod v Rakusku, alebo Nemecku. Aj ked tomu, pri sucasnom celosvetovom nedostatku, velmi neverim…

    #329260
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    je elegantnejsi ale zase viacej vidno odreniny ked ti padne napr a kedze ich je viac tak ho bude mat kazdy , biely nie. aj ked stary dizajn 4/4s sa mi pacil viac.

    #329261
    denton
    Účastník (Participant)

    biely tiez vyzera velmi elegantne http://thetechblock.com/apple-iphone-5-white-gallery ;-)

    #329265
    janiki
    Účastník (Participant)

    Pouzivam bielu 4ku 14 mesiacov a nemam vacsieho potesenia ako ked sa kolegovi v lete cierna 4ka niekolkokrat za den vypne koli prehriatiu. moja biela mi to nikdy nespravila. Ja len tolko ze 5ka ma tendenciu prehrievat sa tak volba farby moze byt tiez istym kriteriom nemyslite ?

    #329268
    majdy
    Účastník (Participant)

    http://www.youtube.com/watch?v=NdBnLfGRPFg tu je tiež pekne vidno, že aj biely je krásne elegantný a presne ako píše denton aj Marc_Ecko, nebude ho mať aspoň každý, ale tiež má pravdu Speto že ten displej krásne splynie s čiernou a čierny je možno o čosi elegantnejší a čierna skresluje tak vyzerá pri bielom ešte tenšie. Už to mám ajtak jedno, ak v druhej vlne nebude možné kúpiť biely pôjdem do čierneho, viem že určite nebudem lutovať a presviedčajte ma ešte kľudne všetci, že čierny :D

    Jaem: nemám možnosť ísť do zahraničia, maximálne objednať z česka, ale myslíte, že by prišiel rýchlejšie aj s preposlaním ako počkať na ďalšiu vlnu dostupnosti tu?

    #329271
    Speto
    Účastník (Participant)

    ak je pravda ze dalsia vlna pride o mesiac tak by to bolo rychlejsie…Ale padaju tu aj take reci ze na predajniach vraveli ze tento tyzden pridu dalsie, takze nikto nevie co je pravda

    #329275
    denton
    Účastník (Participant)

    dnes mi Orange poradca napisal: “zial blizsie informacie o pridani mobilneho telefonu iPhone5 64GB nemame k dispozicii.”

    #329278
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    pre majitelov ip5 : na fb m:zone zverejnili post ze maju obaly na ip5,niekto to tu zhanal tusim

    #329286
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Orange zmenil v eshope pri iPhonoch 5 “dlhodobo nedostupné” na “čoskoro v predaji”, čo je v podstate to isté, len konštatujem :D

    #329291
    d
    Účastník (Participant)

    hej, obaly akoze maju…ale iba na nete a nie na predajni.
    uz som objednal, ale bohvie kedy to pride.

    #329292
    JFK.
    Účastník (Participant)

    osobne služby mzone sa mi moc nepáčia, oproti original Apple Storom je to nič … na predajni toho viac ako ja ani nevedia mám pocit, oni na predajni nič neriešia, treba chodiť do servisu, na predajni nič nerobia :D takí nudní sú… chcelo by to Apple Store pre strednú/východnú EU, kedže Praha je ďaleko, Apple by už konečne mohol zvážiť Viedeň alebo Bratislavu, ale tú Viedeň určite, strašne sa čudujem, že ich to neláka… v UK už otvrajú aj v maličkých mestách omg a tuna velké hlavné mestá a nič.. hm
    -nehovorím o obrovských flagship storoch ako v Barcelone alebo Londýne, ale niečo normálne, primerané by sa z môjho laického oka zišlo ^_^

    #329298
    palinho
    Účastník (Participant)

    V trencine v piatok ked som kupoval iphone tak hned vedla v takom shope predavali uz aj kryt .
    Tenucky od firmy gecko vazi iba 4 gramy a folia bola k nemu.

    #329304
    Vlado 001
    Účastník (Participant)

    Včera som volal do orange na infolinku a pýtal som sa, či majú na sklade aspoň iPhone 4S 16 GB, black, ale povedali mi, že nemajú a nevedia či ešte vôbec budú mať.
    Chcem si preniesť číslo z O2 do orange, zobrať od nich paušál a hneď aj iPhone 4S, ale zdá sa že budem tiež musieť čakať ako vy všetci čakáte na iPhone 5.

    #329315
    JFK.
    Účastník (Participant)

    tí, ktorí ste sa hrali na predajniach s iPhone-mi, všimli ste si, či výstavné kusy boli 16 alebo 32 ?
    -lebo mám zákulisne info, v ktorom sa hovorí, že v “prvej vlne” na slovensko došli :
    16x16GB a 80x32GB

    #329317
    denton
    Účastník (Participant)

    v Telekome v Nových Zámkoch mali vystavený 16GB

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 621 až 640 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.