iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 601 až 620 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #328990
    Speto
    Účastník (Participant)

    Majdy v starsom prispevku spominal ze Iphone 5 dostanu v pondelok poobede (dnes) aj do telekom aj orange…odkial mas tuto info? dik

    #328997
    majdy
    Účastník (Participant)

    Tam to tuším viacerí písali, že Telekom má dostať iPhone až v pondelok poobede. Povedali mi to priamo v Telekome. Orange tiež ale aj že možno v priebehu dňa no nie model ktorý som chcel, ale niesom z krajského mesta, tak to asi preto a bol som tam hneď ráno.

    #329005
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Neviem, podľa mna musíme počkať 3 týždne ako vemena… :( God, why?

    #329006
    majdy
    Účastník (Participant)

    No už je to všetko vychytané takže budeme len čakať, ja čakám tak či tak…JFK ty si teda nekúpil ešte?

    #329007
    Speto
    Účastník (Participant)

    No uvidime ale tie 3 – 4 tyzdne su pre mna dost zastrasujuce :)

    #329014
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Spomínal som, že mám objednaný 32 Black v Orange, nič sa nezmenilo len čakám a čakám a ešte si asi počakám ;D

    #329031
    ruidos
    Účastník (Participant)
    #329051
    Xavier
    Účastník (Participant)
    #329077
    palinho
    Účastník (Participant)

    myslite ze postupom casu by sa mohla bateria na iphone 5 zlepsit? Bo ma to trosku hneva dost rychl osa vybija.

    #329080
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Bateria sa casom vzdy len zhorsuje a zhorsuje.

    #329090
    MooDy
    Účastník (Participant)

    prisli dnes nejake dalsie kusy do orange alebo telekomu, tak ako slubovali tetusky na infolinkach?

    #329092
    uniqat
    Účastník (Participant)

    oba su super. aj cierny aj biely.. ked sa vozim v bielom mercedese si vezmem biely a ked v ciernom tak black.. a nie je to jedno?

    #329096
    JFK.
    Účastník (Participant)

    uniqat? máš pocit, že my tu bežne mávame 2 mercedesy ? :D

    @majdy
    , veď ty si sa už dávno rozhodol pre čierny :) ty to dobre vieš…hlboko v srdci

    #329100
    howoarang
    Účastník (Participant)

    ved ho nikde nemaju (na Slovensku)m kde ho mam kupit?

    #329108
    ygy
    Účastník (Participant)

    zobete si čierny…. pretože behá rýchlejšie :D

    dnes som s iphonom prežil plný pracovný deň. To jest kopec emailov, vela telefonátov a smsiek a prakticky v kuse pripojený na 3g . Deň sa začalo 6:30 a večero 22:00 som mal ešte 30% baterky čo je priam dostačujúce a nesťažujem sa

    ja som skôr premýšlal že by som si dal iphone prerobiť… že by som vymenil tie čierne kovové materiály za zlato… neviete o niekom kto to robí ?

    #329111
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Podla mna ked to rozmontujes a prinesies zlatnikovi tie hlinikove casti ktore chces vyrobit zo zlata, tak by nemal byt problem. Len budes mat trosku horsi signal a vyssiu hmotnost :D

    Inak ja mam biely iPad. Mozem si kupit cierny iPhone? :D

    #329113
    dubak
    Účastník (Participant)

    uz to trochu prehanate…polka sveta nema co do ust a vy riesite na tri strany ci black or white

    #329115
    bawy
    Moderátor

    or gold :S

    #329165
    Jaem
    Účastník (Participant)

    Zlata verzia iPhone je v predaji
    http://bloom.bg/VS89DE

    #329209
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    mne včera večer povedali že iphony pridu v piatok…prepisoval som telefon z matky na mňa (konečne) aby som nepotreboval matku ked tam budem zase hodinu čakať na A059 :D a ujo v telekome si poznačil že mi ma zavolať ked pride iphone 5…tak uvidim či sa ozve

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 601 až 620 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.