iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 581 až 600 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #328841
    majdy
    Účastník (Participant)

    lopez453, normálne ti neverím :D …chcem aj ja, poraď ako mám kúpiť :D

    #328844
    jaro0187
    Účastník (Participant)

    Odblokujem Iphone 4 – 5 od SK Telekomu. Cena 70€.
    http://www.rusina.eu

    #328859
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    nechapem co je toto za chaos – na infolinke mi povedali ze sa v piatok predali vsetky’rezervovane’ kusy. Vyslovene som sa pytal co je to ‘rezervovane’ no a slecna povedala ze na predajni sa da OSOBNE zarezervovat telefon s tym ze sa ozvu ked bude pripraveny. Dnes som sa na to pytal na predajni a tam sa NIC TAKE neda, ani nedalo..tak mi povedzte, ako si to kto dokazal rezervnut??

    #328868
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Sskusal niekto ci na slovensku funguje LTE siet ktoru prevadzkuje o2?

    #328869
    Jaem
    Účastník (Participant)

    miso, ved aj nicku mas svk. Tak nevies, ako to u nas chodi? :D

    #328883
    lopez453
    Účastník (Participant)

    majdy: no niekto iny s neoficial rezervackou si ho neprebral… ale podstatne je ze tu niekto reportoval ze telekomu prisli IBA cierne … takze urcite boli aj nejake biele a nie len ten jeden co sa mi usiel.

    #328889
    majdy
    Účastník (Participant)

    Kurnik, tak to ak naozaj ho máš si mal šťastie, úprimne ti závidím…

    #328892
    JFK.
    Účastník (Participant)

    majdy, kúp čierny, nebuď baba :D

    #328899
    Frostmann
    Účastník (Participant)

    Rezervovat Iphone 5 sa dal len cez retencne oddelenie Telekomu (rozumej uzivatel s vysokym pausalom, ktoremu konci viazanost je v merku retencneho oddelenia. Vtedy sa da s nimi vyjednavat a rezervovat si aj Iphone 5)

    #328905
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    diky frostmann za vysvetlenie. Som presne takyto zakaznik, skoncila mi viazanost, pred casom mi volal chlapik a slubil sa ozvat, ale samozrejme, ked treba, nikde nikto ;-)

    #328907
    sairik
    Účastník (Participant)

    takze mi chcete povedat ze ak mi konci viazanost v telekome az vo februari, tak si ho teraz nemozem predlzit (zobrat vacsi pausal) a zobrat iphone ? musim brat nove cislo azda ?????

    #328908
    majdy
    Účastník (Participant)

    JFK už ma nepresviedčaj vkuse lebo vážne nevydržím čakať naserem sa a zoberiem čierny :D …ale chcem byť baba ešte stále radšej, ak ma neodradí niečo v zmysle počkať ďalší mesiac :D

    #328910
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    sairik, vseobecne mozes zobrat novu viazanost uz 6 mes. pred koncom 2 rocnej viazanosti

    #328917
    sairik
    Účastník (Participant)

    to mi je jasne, uz som zobral aj po roku raz :-D ale jedna sa mi to telefon, lebo nieco take sa to aj pisalo, ze musi byt nov zakaznik ci co, tak neviem, ci to orange ?

    #328920
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ja som teraz zobral po 11 mesiacoch (nový paušál + nový iphone + predlženie viazanosti) … stačí platiť veľa mesačne a byť firma… that’s all

    #328936
    Speto
    Účastník (Participant)

    Ahojte, dnes som objednával Iphone 5 16gb cierny v Orange…neviete niekto kedy majú prísť ďalšie kusy (na eshope bola len moznost rezervovat)? Kolko cca budem cakat…Dakujem za odpoveď

    #328941
    Jaem
    Účastník (Participant)

    Speto,
    asi 3-4 tyzdne

    #328947
    Speto
    Účastník (Participant)

    Dakujem za info :) Moc si ma ale nepotesil :P

    #328960
    petto16
    Účastník (Participant)

    ja som objednaval 32gb cierny v piatok o 14tej, ze vraj v PO vobec neboli ale tomu neverim. V maxe hovorili ze pridu dnes a ze mi pride smska, ale nic neprislo. Skoda ze som to nerezervoval cez net este rano, pravdepodobne uz by som ho mal.

    #328964
    tester
    Účastník (Participant)

    chlape, telekom mi to odblokuje za 4 eura ..

    ———————–

    jaro0187
    pred 5 hodinami

    Odblokujem Iphone 4 – 5 od SK Telekomu. Cena 70€.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 581 až 600 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.