iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 561 až 580 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #328693
    Raduz
    Účastník (Participant)

    JFK, nie tieto lokalizacne sluzby mam vypnute, presne ako na 4S. Preto to viem porovnat. Pohotovostny rezim je ok, tam baterka drzi, ale ked ho zacnes pouzivat baterka ide rychlejsie dolu ako pri starsej verzii iPhone…
    Hej zadnu stranu je viac citit a dokonca viac ako na iPade 3. Nie su to staznosti ale postrehy…

    #328699
    masmi
    Účastník (Participant)

    Viete niekto potvrdit, ze iPhon 5 brany u Orange na pausal je neblokovany?
    Diky

    #328700
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    brane na pausal od orange su neblokovane.

    #328704
    Raduz
    Účastník (Participant)

    Urcite su neblokovane, orange neblokuje

    #328709
    majdy
    Účastník (Participant)

    A keď Telekom blokuje, keby kúpim za plnú cenu, môžem ho odblokovať zadarmo to viem, lenže to odblokovanie stačí spraviť raz a už je s tým pokoj navždy, alebo mi to bude znepríjemňovať život po celý čas napríklad po restore alebo čom?

    EDIT: je tu niekto kto chce tiež 16GB White model?

    #328710
    poper
    Účastník (Participant)

    po odblokovani oficialou cestou s tym mas pokoj navzdy

    #328711
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Oficialni odblok od operatora je navzdy.

    #328745
    karci
    Účastník (Participant)

    Zaujimalo by ma, ako operator robi odblok. Ci len nahodi nejaky tajny kod, alebo je to softwarova zmena, skratka co zazracne sa tam deje. Nevie niekto?

    #328747
    iTuxx
    Moderátor

    vyradi IMEI z databazi blokovanych telefonov u Apple. Preto sa odblok prejavi az po pripojeni k iTunes. Ten totiz zabezpeci komunikaciu so serverom a po prevereni sa telefon stava neblokovanym

    #328751
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Ale vraj sa to robi nejakym specialnym kodom na ktoreho vytvorenie dostal operator priradeny kluc od Apple.

    #328753
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Zaujimalo by ma ci je toto podvod alebo to naozaj funguje:

    http://www.factory-unlock.com/cms.php?id_cms=2

    #328764
    majdy
    Účastník (Participant)

    poper, odklizec, ďakujem páni :)

    #328788
    ruidos
    Účastník (Participant)

    je tu vobec drzitel bielej 5 ?

    #328789
    sairik
    Účastník (Participant)

    pochybujem :) az v druhej vlne :)

    stale neviem ci cierna ci biela … cierny som si osahal a vyzera fajn … telefon s klucami nenosim a nehadzem snim, tak neviem ci sa mam obavat o tie skrabance …

    #328790
    ruidos
    Účastník (Participant)

    myslim ze netreba. dnes som bol v tmobile a cierny je cierny. neposkriabany a ok. a to cez kolko ruk prejde ten telefon takze ?
    neviem,myslim ze ked prejde cez tolko ruk tak by to zanechalo stopy na tom hlinku ak by to bolo take nachylne a to som bol v nakupnom centre

    #328792
    majdy
    Účastník (Participant)

    Mňa už začína lákať čierny, ale už počkám hádam na biely, a budem dúfať v jeho dostupnosť o tie 3-4 týždňe v Telekome a tajne dúfam v ten online store, ak by prišiel bolo by to super a mám isto. No rozmýšlam kus aj, že či neobjednať z českého na adresu kamošky a tej to nechať preposlať sem, len neviem ako to funguje :/

    #328801
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Majdy kúp čierny :D nech sme v tom spolu ;)

    #328808
    H1tM4nCoRp
    Účastník (Participant)

    Štvrtok som bol v telekome aupark ba, pán mi povedal ze iPhony už majú vzadu v pomyslenom sklade že ale nemajú cenníky, ktoré budú až v pondelok, vypisal si na zdrap papiera moje meno, číslo a aký chcem – nakolko mali iba cierne 16-ky tak nebolo moc o čom opytal sa ma na pausal a vsetky nalezitosti a ze mam jeden odlozeny na pondelok rano 9:30… Piatok ráno mi volá 10:00 kamarát že práve je v auparku a berie si posledný kus iPhonu… Tak ja normálne rage, zahral som sa na semira z kobry 11 a bol som v auparku za 3 minuty aj s parkovanim. V telekome som si musel vystat radu, lebo nikto nebol ochotny sa somnou bavit, pokial nemam čisielko… Po hodine čakania, som sa dostal na radu, pánovi som vysvetlil situaciu, že som bol vcera a bla bla ale že určite sa niekde nachádza odkaz na ten iPhone s mojim menom, po 10 minutach prezerania skladu sa vrátil s tým že som klamár a že nič take nikde nie je, ked som sa snazil komunikovať s niekym kompetentnejším, dolezite mi odpovedal, ze on je zastupca managera v jeho nepritomnosti… Ze nakolko on nikde nevidi papier, co napisal pan z minulej smeny mam proste smolu a ukoncil somnou debatu. Tak som sa snazil ešte vymysliet krizove riesenie, kde ich este maju, po 30 minutach vypisovania do polusu, nejakemu skladnikovi dosla sprava ze ich tam prislo 70 a vsetkych 70 je vyrezervovanych… Ze mam proste smolu, že mozem pockat tych cca 30 dni na dalsie… Tak som fakt zvedavy ze ked zajtra rano pridem na moje dohodnute stretnutie s panom z Telekomu, ci odidem s iPhonom alebo s dalsim papierom na rezervaciu z dalsej varky… Normalne som z toho Telekomu na nervy, clovek tam vediet dlhe roky 10 telefonnych cisiel, podostava bars jake zlaté kartičky a neviem čo všetko mozne a ked sa co i len s jednou fakturou zmeska, tak sa idu sudit a exekuovať ale ked od nich niečo chce zakazník, tak nikto nič nevidel nepočul a neochota maximalna. Som teda fakt zvedavy ako dopadnem zajtra… Má podla vas zmysel vyplnat nejake staznosti?

    #328816
    wanted+
    Účastník (Participant)

    Rozmyšlam u´od včera večera, či sa oplati vobec cakat na 5 ked si môžem zobrať 4s a mam to isté v podstate až na veľmi malé rozdiely.

    #328840
    lopez453
    Účastník (Participant)

    ruidos, ano od nedele mam 16tku bielu telekom ale musel som zobrat nove cislo.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 561 až 580 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.