iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 521 až 540 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #328471
    Jaem
    Účastník (Participant)

    JFK, nemam dojem, ze baterka v 5 ma horsiu vydrz, ako 4. Vcera som drtil novu 5 asi 6 hodin (na wifi mail, safari, siri, fotak, kniha,…), ked som siel spat mala cca 46%. Rano to bolo asi 41% a kym zislo na 5%, tak som este 3 hodiny surfoval, youtube video, mail, siri, FB, par telefonatov.

    #328509
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    ruidos nahodou svoj email by si nemohol poskytnut?

    #328514
    ruidos
    Účastník (Participant)

    daj email napisem ti

    #328515
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    dik

    #328519
    ruidos
    Účastník (Participant)

    napisal som

    #328525
    magero
    Účastník (Participant)

    ruidos: napisal by si aj mne co si poslal to telekomu? len pre pripad aby som mal cim argumentovat ked nahodou zavolaju.diky moc

    #328530
    ruidos
    Účastník (Participant)

    magero poslal som

    #328541
    karci
    Účastník (Participant)

    Ale netvrdim ze to nieje lepsie, mozno kus ano, ale je to lepsie len o male percento, myslim ze sa opät dostanem na nabijanie kazdy den…

    #328542
    magero
    Účastník (Participant)

    ruidos: dik moc.

    #328546
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    ruidos zruinuje telekom

    magero ty si im uz pisal alebo nieco, ci az v pondelok budes volat?

    #328548
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Som tu asi jediny clovek ktory si k pausalu vcera vzal blackberry 9320 a neviem si ho vynachvalit.
    Bozska klavesnica, bateria bezproblemovo vydrzi tyzden, krasne mi chodia maily a prakticky s nim robim to iste co s iphonom a cena….1e :)

    #328552
    ruidos
    Účastník (Participant)

    Myslim si ze dost platime operatorom.
    Teraz nech plati operator

    Edit: macbloger a spokojny ?

    #328555
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Som velmi spokojny, mam pausal ktory ma vsetko, nekonecne do vsetkych sieti v SR, nekonecno smsiek do vsetkych sieti a nekonecny internet. Pri tomto pausale by ma vysiel iPhone na 440e !!!! Navyse naco, volam, smskujem, obcas spravim par fotiek a potrebujem mat maily so sebou a toto vsetko mi poskytne blackberry a velkym plusom je obrovska vydrz baterie a perfektna klavesnica a k pausalu len za 1e.
    Pricom ak by som ho chcel vyuzivat ako iPhone mam vsetky socialne siete dokonca facebook ma messenger na blackberry App Worlde. Mam aj youtube aplikaciu.
    V eshope ho mali dlhodobo vypredany a ked som obvolaval predajne jediny kus mali len v SHopping Palace Zlate Piesky tak som si ho ihned rezervoval a do 2h som ho vzal.

    #328557
    JFK.
    Účastník (Participant)

    tá klávesnica bola podnetom, aby mal iphone IBA displej… je zbytočná, ak môže byť na displeji, kedysi som mal blackberry rád, takže nič proti, aspoň si RIM robí svoju robotu a nemusia sa starať o patenty a tak :) http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2007/01/dsc_0172.jpg

    #328560
    majdy
    Účastník (Participant)

    BlackBerry je super telefón, sám som uvažoval nad nejakým BlackBerry ak nebude na iPhone ako druhú voľbu. Priateľke som ho poradil a aj jej sa páčil už predtým a dojem oveľa lepší ako z nejakého androidu čo ponúkali alebo WP, aj keď WP je ešte celkom v poho. Konkrétne to bol nejaký model Curve 93xx (neviem presne) ale naozaj bol podarený, super padol do ruky, tá klávesnica tiež skvelá, rýchly, plynulý a web browser bol super, keď štvorsmerové fungovalo ako touchpad na macu presne a myška tam bola, takže som ovládal bruškom palca myšku po displeji :)

    #328563
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Kedysi som mal Blackberry velmi rad, dokonca som mal iPhone 3G ale radsej som pouzival Blackberry, mal som 8320, 9000, 9700, 8520 (bolo to moje hobby, kupit z bazosa, mat 3-4 mesiace a potom predat a kupit iny) ale ked iPhone zacal dominovat trhu so smartphonmi a kazdy vyrobca mobilov chcel vyrobit “iPhone Killera” tak Blackberry vtedy islo riadne do sraciek, mal som model Storm a bol to neskutocny smejd, v zivote som nevidel horsi dotykovy mobil, prisaham ze “B”ckova dotykova Nokia bola lepsia ako to co mala byt vlajkova lod Blackberry a tak som sa na to vykaslal a isiel som rovno do iPhonu 4. Teraz sa mi paci ze zas sa vratili k ich typickej konstrukcii mobilov (stale maju v ponuke dotykovky ale uz len ako alternativa, ich vlajkova lod je vzdy s hardwareovou klavesnicou) a musim povedat ze na to ze je to low-end od blackberry (model 9320 stoji novy 185e) je velmi kvalitne vyhotoveny, ked porovnam s 9700 co je 500e mobil z 2009teho tak toto je este kvalitnejsie spracovane, ziadne lacne makke praskajuce ohybajuce sa plasty, pri 8520 to bolo zalostne, neskutocne zle spracovany mobil, bolo to proste citit z prveho dotyku ze toto je low-end blackberry, ale polepsili sa a konecne zlepsili aj operacny system takze zatial nemozem zle slovo povedat na nich.

    #328580
    zitta66
    Účastník (Participant)

    Lindus:mal si na mysli tieto fotky z Mobilezone z min.tyzdna?
    Ja som si objednal min.piatok a tento stvrtok mi dosla esemeska ze mi oznamuju radostnu spravu ze mi posielaju 5ku a pan postar mi ju druhy den priniesol ;-)

    https://picasaweb.google.com/m/zoom?uname=109791045815170436029&aid=5757837372459458881&id=5793703034319004210&viewportWidth=320&viewportHeight=416

    #328597
    raul
    Moderátor

    Blackberry je bomba – neda sa porovnat so samsungom atd…

    Ako alternativa pre iPhone idealne.
    Pre mna iphone, potom dlho dlho nic, potom blackberry, potom dlho nic, potom ostatne…

    #328616
    ruidos
    Účastník (Participant)

    Moze sem napisat drzitel iphone 5 ako to je v skutocnosti s bateriou ?
    Dik

    #328617
    lindus
    Účastník (Participant)

    zitta66 aj,ale spravil som fotky z ZH pred Apple Store na Bahnhofstrasse

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 521 až 540 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.