iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 481 až 500 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #328321
    Acalyn
    Účastník (Participant)

    Ahojte ako som dnes pisal ze som bol v BA na SNP prvy v rade a nedostal som iphone lebo ze ich daju tym co si ho dopredu rezervovali tak mi pred dvoma hodinami volali ze jeden sa im uvolnil a kedze som bol prvy tak mi ho uvolnia a ze si prenho mozem prist. Takze sa tu namna uz usmieva novy iphone 5 16gb black. Necakal som ze sa mi ozvu ale za toto musim telekom isto pochvalit a dat palec hore aspon v mojom pripade.

    P.S. Mobil som si skontroloval priamo v predajni a bol krasny bez poskodenia. Nano sim karta rovnako bez problemov u telekomu bola aktivovana do pol hodiny aj ked upozornovali ze stym dnes maju problemy a moze to trvat ovela dlhsie. :)

    #328322
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    No a co to je za skatulku :P https://www.dropbox.com/s/2zr21oqcemgq1o8/Photo%2028.9.2012%2015%2034%2036.jpg
    navyse bez skrabancov hh :)

    #328323
    Benne
    Účastník (Participant)

    nejake skusenosti, postrehy, rozdiely oproti 4/4s ? popravde fotky krabiciek su docela nezaujimave :D

    #328326
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Kto by to bol povedal, ze sa raz budeme vytesovat ked nam nas novy iPhone pride bez skrabancov?

    #328327
    max63
    Účastník (Participant)

    nechcel som sa v tomto zapajat, lebo som nechcel kazit radost alebo byt neprajny .. budem rad ak vam vyjdu tie objednavky s tym linkom, ale co uz bolo spomenute ohladom toho zakona .. pisal som minule obchodne podmienky na eshop a tam je zahrnute, ze pri systemovych chybach alebo ponukach, ktore sa javia ako nerealne pri sucasnej inej ponuke si prevadzkovatel vyhradzuje pravo na odstupenie od kupno-predajnej zmluvy, a to bol obycajny eshop .. telekom s celym oddelenim pravnikov to musi mat este lepsie

    #328328
    max63
    Účastník (Participant)

    btw ja som tiez chcel L pausal, ale zobral som podla seba 5 .. je tam ovela menej minut ale rozdiel v cene iphone je asi 140 eur ..

    #328333
    Xavier
    Účastník (Participant)

    Ja som si ten iPhone dnes nekúpil, lebo moja škola ma finančne vykorisťuje! :D Dúfam, že o také dva týždne sa bude dať kúpiť za plnú cenu bez paušalalalu v predajni… :D Aj keď… Asi nie :'( Takže mením stratégiu: Kto sa so mnou vyspí za iPhone 5? :D

    #328334
    ruidos
    Účastník (Participant)

    Max poslem ti obchodne podmienky telekomu ? Robil si aj ty cez ten link objednavku ?
    V obchodnych podmienkach nie je nic o systemovej chybe :)

    #328341
    max63
    Účastník (Participant)

    nestudoval som ich obch.podm. ani sa mi nechce, napisal som len svoj nazor .. a ako som aj napisal ze ti prajem aby ti to vyslo :) nene ja som bol na predajni si po to

    #328342
    ruidos
    Účastník (Participant)

    len pre info pre tych komu poslal tcom ze to bolo stornovane

    2.4. Predávajúci je viazaný svojou ponukou tovarov a služieb zadaných v Objednávke Kupujúcim, vrátane ceny uvedenej v čase zadania Objednávky odo dňa zadania Objednávky až do uzavretia príslušných Zmlúv na základe danej Objednávky alebo do momentu zániku platnosti Objednávky.

    #328344
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    ruidos

    len ci sa to vztahuje aj na objednavky vytvorene obidenim systemu,vyuzitim chyby.
    pretoze ak ano tak na zaklade chyby ich bezpecnosti si upravim eshop a vytvorim objednavku kde bude ifon gratis. napr:) aj taka bude narokovatelna podla teba?:)

    #328350
    ruidos
    Účastník (Participant)

    tazko,lebo neviem ci sa ti naburat ich domenu nato aby si si poslal potvrdzujuci email aj sms o spracovani objednavk :-) ja som system neobisiel. bol som riadne v esope a riadne spravil objednavku od coho mam potvrdenia :-)
    volali z telekomu ze sa stala chyba na ich strane,ale sorry mna ako zakaznika to nezaujma

    #328351
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    ako vravim,drzim palec ale myslim si ze s tym neuspejes.

    v kazdom pripade daj vediet:)

    #328353
    ruidos
    Účastník (Participant)

    urcite dam. dik

    #328355
    palinho
    Účastník (Participant)

    No :) iphone 16gb black mam doma bez skrabancekov internet funguje paradicka vsetko :)
    Ale tiez som mal vela stastia uz od pol 9 som bol pred predajnou v trencine v OC max a chvilku pred otvorenim sa pridala ku mne jedno dievca na otazku ci maju iphone odpvoedali ano ale uz rezervovane. Tak som isiel do orange a tam ani nevedeli kedy im pridu, tak som im nechal kontakt a isiel som naspat do telekomu kde som im nechal tiez kontakt, v stredu im vraj mali prist dalsie iphony.
    No okolo 3 mi volala ze jeden iphone sa uvolnil teda jeho zaujemca zrusil rezervaciu mimochodom tam nejakej veducej znami. Cize typujem ze vsetky boli odlozene pre znamosti :)..tak som si pren isiel :)
    a co dodat maximalna spokojnost:)
    Inak v TN v telekome ho maju uz aj vystaveny.

    #328358
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    no kedze ja ho nechcem na pausal ale kes,pozeram ze uz prve inzerty skacu za zaujimave sumy. takze si pockam kym sa ukazu biele a kupujem vybraty od operatora radsej:)

    #328368
    lindus
    Účastník (Participant)

    Ak chcete vidiet foto ako to vyzera unas z iPhonmy 5,cerstve fotky ako rozky aj z cenami! Tak dajte niekto email,poslem fotky.Niekto kto to vie niekde zavesit,nech sa vsetci pozru.U nas dostali cca.100.000 kusov vsetky velkosti,cierne aj biele…

    #328369
    lindus
    Účastník (Participant)

    Inac tie 5 maju otrasne fotky,vsetky do fialova,koli safirovemu sklicku pred fotakom…vedeli ste?Skusali?

    #328371
    JFK.
    Účastník (Participant)

    joj lindus lindus, … fialový je len ten odlesk ak to namieriš do slnka a pod.

    #328372
    lindus
    Účastník (Participant)

    Aj fotky ak su robene v dobrom svetle,vyskusaj a uvidis na bielej..

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 481 až 500 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.