iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 461 až 480 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #328277
    ruidos
    Účastník (Participant)

    Takze ako som pisal. Treba sa obratit na linku telekom a spisat reklamaciu. To co si pisal marco je hlupost. Systemova chyba ako hovoris nepozna obchodny zakonnik. Zakony su tu pre kazdeho a ver ze taka spolocnost ako je tcom nepotrebuje reklamu systemova chyba. Radsej tych par jednotlivcov vybavia k spokojnosti.

    #328278
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Ta sa objednat na pausal cez eshop u Orange? Lebo tam nic nevidim…

    #328279
    bawy
    Moderátor

    mmhardky: súhlas, vyzeralo to mega amatérsky, radšej ošúpaný hliník ako toto..

    #328282
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    Ruidos daj vediet ako si dopadol,drzim palec:)

    #328284
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    Btw aby si na reklamaciu necakal do tretej vlny telefonov kedze maju 30 dni na vyjadrenie sa k nej

    #328285
    ruidos
    Účastník (Participant)

    Dik. Ja to vazne nevzdam. Uz to tam aj odomna maju. Riesi specialne oddelenie nestaram sa :) urcite vas budem informovat a dufam ze uz budem pisat z novej 5-ky ;)
    Robim v obchode takze troska viem co mozem a co nie.

    Edit: no oni si dali 10 dni :) na vyriesenie. V stredu pride do tcomu velka zasielka 5-iek :)

    #328288
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Ak niekto bude vedieť niečo ohladom druhej vlny v Orange, dajte vedieť :)

    #328291
    sairik
    Účastník (Participant)

    takze pani dnes som si v telekome osahal 5tku (Presov) a prvy dojem asi taky, ze som dvihol pierko :) neskutocny rozdiel v hmotnosti :) mali vystavenu pochopitelne ciernu verziu, nebola nijak poskodena, spracovanie ozaj na mikrony :) proste nadhera :) rozplival som sa tam asi 5 minut :) a ten tenky dizajn :) nech mi nikto nehovori, ze to apple dojebal (no mozno tie mapy, ale to je len otazka casu), nech mi nehovoria, ze uz apple nieje na cele … on proste nepotrebuje 4 jadra, 5 palcov a podobne :)

    ale asi si pockam za bielou verziou, a chcem aj pausal poriesit tak uvidim … :) je nadherny :)

    #328294
    Menyhart
    Účastník (Participant)

    Telecom v Poluse, stači isť naľavo do predajne a dozadu. Čierny pohodený model, bez akéhokoľvek stojanu, nič. Úroveň 0bodov. iPhone pekný.

    #328307
    Xavier
    Účastník (Participant)

    Aj v KE bol bez stojanu/docku. Na tom mieste bolo predtým 4S, ale treba zobrať do úvahy fakt, že na iPhone 5 sa už kolísky od Applu nevyrábajú.

    #328308
    bawy
    Moderátor

    Xavier: Kde v KE sa dá pozrieť iPhone 5 :)?

    #328309
    ygy
    Účastník (Participant)

    hoši veď kľud :) je to len telefón :) najlepšie je vymáknuť človeka u uperátora ktorý je schopný tieto problémi riešiť za vás :) ja som sa dnes v žiline tak dostal k 32gb black verzií :) http://imageshack.us/photo/my-images/812/fotkaz.jpg/

    #328310
    JFK.
    Účastník (Participant)

    si rob srandu ygy…. moja 32ka príde tak o mesiac, mám objednávku
    (máš telekom či orange) ?

    #328311
    Xavier
    Účastník (Participant)

    V Galérii – na prízemí v Telekome. Je tam vystavený čierny model. Ja som si ho skoro ani nevšimol, lebo naň nebol pútač, vyzerá popravde trochu fádne a nie je naň dock, takže je len tak položený na mieste starého stĺpčeka so 4S. :D

    #328313
    JFK.
    Účastník (Participant)

    trošku mi príde odveci, že operátori nerobia žiadny marketing/advertising/promo na iPhone, ani zasraný plagát na okno, na stránke ani štvorček reklamy…

    #328314
    Xavier
    Účastník (Participant)

    JFK, veď ani nemusia… :D Je oň enormný záujem a už pár dní pred predajom bol naň nespočet objednávok…

    #328315
    bawy
    Moderátor

    Načo by to robili keď nevedia pokryť ani úplne základný dopyt..

    #328317
    JFK.
    Účastník (Participant)

    nj, vlastne mi to je jedno, najviac ma štve tá nedostupnosť… apple s tou produkciou no, neviem čo nato povedať, kedže všetko je teraz vypredané na celom svete (prakticky), celé 3-4 týždne akože si budú činania v pohode robiť iphony a potom za 3 týždne to pošlu fedexom niekam do skladov a počas toho posledného týždňa sa to dostane do centrálnych skladov operátorov a k nám? …prečo to preboha toľko trvá? :D
    -Sharp vydal dnes správu, že ich displeje robia v normálnom tempe, ktoré Apple potrebuje, takže tam problem není (ako si niektorí mysleli)

    #328319
    karci
    Účastník (Participant)

    inak dnes mi pani v telecome daco vravela ze ma nejake zakulisne info, zevraj dotovane ceny ip. 5 mozu od buduceho tyzdna este zdraziet ci co. Co si realne neviem dobre predstavit, lebo uz teraz je 16GB verzia za 18 €/mes. Tak som zvedavy ci mala pravdu, alebo to boli iba take blaboly, ze ber teraz a necakaj…

    #328320
    dubak
    Účastník (Participant)

    vsak je to marketing…tym ze navnadia ludi ze je nedostatok kusov, tak kazdy bude po nom len viacej slintat, az kym ho nedostane aby bol potom stastny prestastny

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 461 až 480 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.