iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 441 až 460 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #328232
    magero
    Účastník (Participant)

    Hurfo: ja mam to iste.

    #328233
    basman
    Účastník (Participant)

    teraz som bol v Orange predajni(presne o 12 30) a o predaji iphonu5 nic nevedia.Pred mesiacom mi skoncila viazanost a chcel som novy pausal aj s mobilom(iphonom5) pocitac im taku moznos neponuka….nechapem

    #328235
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    pani ktory ste si nieco objednali cez ten pochyny link:

    mozem sa s vami stavit ze nic nedostanete,nic neuhadate,nic nevysudite.

    ak mozem poprosit, o akom zakone sa tu bavime podla ktoreho si narokujete ten telefon?ospravedlnujem sa ale nechce sa mi hladat nick cloveka ktory to tu pisal ze “podla zakona ma na neho pravo pretoze si ho objednal a je to chyba telekomu”.

    na oficialnej stranke k tomu pristup NEBOL,takze ste si tu objednavku vytvorili tak ze ste obisli ich system,to znamena ze ZIADNE objednavky Vam nevybavia.

    k tomu ze si vypnes telefon aby ti neprisla sms. operator povazuje sms za dorucenu v momente odoslania. to ci ty ju realne dostanes nie je podstatne. precitajte si obchodne podmienky pani.

    nic ste nepodpisali ani vy ani oni aby ste si mohli nieco narokovat.

    sorry ale taka je pravda podla PLATNYCH zakonov a obchodnych podmienok operatorov.
    ANO mozu s vami takto vyj…t

    nechcem sa nikoho dotknut ale nebudte naivny

    #328236
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    ^bral som ta vazne, kym si nezacal o mojom vypnuti telefonu pisat. to som srandoval.. sorry, nabuduce dam smajl.

    #328238
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    YoImNewHere:

    len som ti chcel vysvetlit ze vyhovorka: mne ziadna sms neprisla nikde a nikdy neobstoji:)

    predaval som u operatorov x rokov a viem ako sa taketo situacie v ich podani riesia,riesil som ich ja sam milionkrat.
    ak niekomu ten telefon pride,gratulujem,bude to chybou systemu,momentalne uz pracuju na tom aby vsetky tie objednavky zrusili. ak vam ho ale dorucia,nezabudnite si PORIADNE precitat zmluvu,celu,nie len prvu stranu:)

    ak vam nepride,na zaklade vasej objednavky nevyhadate nic bohuzial.

    #328239
    vlk
    Účastník (Participant)

    it’s gorila glass, it’s OK =DD

    #328240
    ruidos
    Účastník (Participant)

    Magero : vytlac objednavku a volaj tcom. Zmenia nazor. Nedajte sa

    #328241
    magero
    Účastník (Participant)

    Mam pocit ze Marc_Ecko ma pravdu, nic s toho nebude.

    #328242
    Ovvad
    Účastník (Participant)

    vlk: fakt dobrý humor :)

    #328243
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    drzim palce chlapci aby Vam to vyslo,prial by som Vam to.

    ale na zaklade mojich skusenosti mam nato svoj nazor ktory som uvdiedol vysie:)

    #328244
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    ja som si objednaval happy L a smska, ktora mi prave prisla znie, ze nie je mozne objednat happy M, takze sa ho mam pravo dozadovat? : D

    ale jedna seriozna otazka: takze ak mi zrusili objednavku, budem sa rozhodovat medzi happy M a happy L. rozdiel medzi nimi je len v skutocnosti, ze happy M ma 500mb dat a Lko ma neobmedzeny objem. Doma som samozrejme cez wifi, ale ked som v skole alebo vonku, tak odpisujem na spravy na socialnych sietach alebo pozeram weby, videa velmi nie. staci mi 500mb dat alebo radsej si mam dat neobmedzene, aj ked o myslim 6euro drahsie..

    #328248
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Mam objednaný 32GB Black, Orange Biznis Profi 360€ …
    Nevedia kedy dôjde druha várka, cca mesiac.

    #328253
    magero
    Účastník (Participant)

    Jedna otazka? Skusal niekto rezervovat aj po telefone? Ci treba osobne v Tcome?

    #328254
    dubak
    Účastník (Participant)

    YolmNewHere: na tvojom mieste by som bral Lko, tiez beriem ten…lebo aj na to co pises sa ako nic presvihnut tych 500 mb…ver mi, mne sa to parkrat stalo a to som mal 1,5 gb a bol som mimo wifi dlho tak mi chodili stoeurove ucty…lebo kazdy dalsi 1mb nad limit je tusim 10 centov, takze urcite si uz podla mna priplat a ber to Lko, lebo je ovela viac vyhodnejsie

    #328255
    dubak
    Účastník (Participant)

    ja som dneska inak parkrat volal do Telekomu a bolo mi povedane, ze 32gb verzie v najblizsich tyzdnoch vobec nechystaju mat a ze vsetky iphony su momentalne jedine na predajniach a na sklade pre internetovy predaj zatial nemaju ziadne (preto este ani nie su nahodene)

    #328261
    Jaem
    Účastník (Participant)
    #328262
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    ked si arabsky sejk a nemas co s peniazmi,preco ne:)

    #328263
    Xavier
    Účastník (Participant)

    Dnes som si ho podržal! (iPhone) …a príde mi trochu ako diaľkové :D ale potom mi môj iPod touch prišiel príliš štvorcový :D takže vec zvyku :)

    #328265
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    xavier pobavil:DD

    #328267
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Pre boha, ta zlata verzia, to je strasne… Nemam nic proti podobnym upravam (pekne vyzeral napr. zlaty 3GS), ale nie ked fajnovo opracovany hlinik nahradia tak zle spracovanym zlatom. A zaroven to musi mat trojnasobnu vahu!

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 441 až 460 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.