iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 421 až 440 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #328206
    MooDy
    Účastník (Participant)

    tak, prave mi bolo povedane, ze aj ked bude naskladneny na predajniach orange – nebude mozna kupa v hotovosti, tj. bez podpisu zmluvy na pausal..

    pricom to, ze u nich uz pausal mam, nehra ziadnu ulohu, im je to jedno :) vdaka orange

    #328207
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    moody a co si cakal? ze predaju prve telefony tomu z ktoreho nebudu mat nic?:)

    ved si kup telekomacky za kes a neries. telekom ti ho aj tak odblokuje ked si ho kupis za hotovost:)

    #328209
    MooDy
    Účastník (Participant)

    ako ja to chapem..vlastne neviem naco som to pisal.
    Telekom pokial viem, ponuka len 16GB, a to je malo pre mna.

    #328210
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    uz ani tie nejsu. bude v ponuke v telekome kazda verzia 16/32/64 len musis pockat.
    prva varka je fuc.

    #328211
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    ruidos ako si mohol zobrat cierny? ten co sme objednali cez ten dogabany link bol urcite biely, aj ked na obrazku bol cierny, pozri si email.

    #328212
    Jaem
    Účastník (Participant)
    #328214
    ruidos
    Účastník (Participant)

    no stacilo na tom linku prepisat white na black a to som spravil. a objednal black. dnes som bol v telekome. vyskusal som si ho. je to pecka. ozaj potesim ta. vraj bola chyba v telekome a specialne oddelenie to bude stebou riesit. mozes sa tesit. ponuka zacina na 50% zlave z pausalu :-)

    pozri si moju objednavku. mam obiednany black. super ze za 13euro mesacne ako 4S :-)

    #328215
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    ja si pockam na pekny biely:)

    ale gratulujem vsetkym ktorym sa podarilo ukoristit na predajni:)))

    #328216
    majdy
    Účastník (Participant)

    Aj ja idem čakať na biely :)

    #328217
    denton
    Účastník (Participant)

    potom nezabudnite napisat prve skusenosti, hlavne ci nemate nejake skrabance vzadu a po okrajoch. Kvoli tomu som zatial rozhodnuty pre biely.

    #328218
    Jaem
    Účastník (Participant)

    denton, ziadne skrabance nemam.

    #328219
    karci
    Účastník (Participant)

    Ziadne vady sa nekonaju u mna na black… Ale bojim sa, lebo ked to buchne, tak urcite zacne presvitat hlinik… Musim kupit bumper…

    Akurat tcom ma problem s aktivaciou tej nano sim. Zatial si s tym nevedia rady, tak mam neaktivovany iphone :(

    #328221
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    @ruidos ja som skusal prepisat 16 na 32, neislo, tak som farbu ani neskusal, som myslel ze nepojde))

    super, dik za info, ale jedno nechapem. o akej zlave na pausal hovoris, mne by stacilo, ak by mi dali ten iphone za tych 13e miesto 18 : D. ten iphone mi napokon nedaju alebo ako?

    #328222
    Jaem
    Účastník (Participant)

    karci, blblo to aj mne. Mas Orange, ci Telekom?

    #328224
    magero
    Účastník (Participant)

    No mne prave prisla SMS, ze sa ospravedlnuju ale moja objednavka cez web na iphone 5 nebola spracovana a ze iphone 5 sa neda objednat cez web. A to este vcera vecer mi prisla SMS ze objednavka bola spracovana :(

    #328225
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    ^damn, to aby som sa zacal modlit, nech mi nedojde ziadna smska, ale nech volaju

    #328227
    ruidos
    Účastník (Participant)

    Telefon mas zo zakona za 13€ nesmies odstupit a ani ustupit. Budu ta vseliako lamat. Mne uz bola ponuknuta 50% zlava na pausal :) ak zrusim objednavku. Nie je to prvy krat co ma telekom posratu ponuku. Mam aj net vyhodne od nich :)))

    #328229
    magero
    Účastník (Participant)

    Sakra a ako mam argumentovat?, v zakonoch sa nevyznam :( Pomoze ked zavolam do T-comu?

    #328230
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Takze vcera prisiel mail ze objednavka je spracovana a dnes sms ze je stornovana. To je sila. Otazne je ci to obstoji kedze zaplatene to este nebolo.

    #328231
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    urcite dajte vediet, kam ste zavolali alebo ako ste a co ste vyriesili.

    ja si asi vypnem telefon, nech mi nedojde ziadna smska

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 421 až 440 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.