iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 401 až 420 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #328149
    majdy
    Účastník (Participant)

    Telekom vraj dostanú v pondelok poobede tak bolo povedané aj mne, ale nevedeli mi povedať aké farby ani veľkosti, orange bude mať 16 a 32 black, white iba 32.
    Sakra chcem biely 16GB.

    #328150
    ruidos
    Účastník (Participant)

    Preco biely ?

    #328151
    majdy
    Účastník (Participant)

    Od začiatku som chcel skôr biely, ešte keď 5 nebol predstavený a uvažoval som nad bielym 4S. Pri iPhone 5 som sa začal rozhodovať teda či naozaj biely, alebo čierny lebo vyzeral naozaj krásne a elegantne, ten displej ako splýval, ale nakoniec som sa predsa len rozhodol pre biely. Teraz sa ku tomu pridalo naviac to poškodenie hliníka a zase aspoň nebudem mať taký istý ako všetci, keď teraz všetci kupujú len čierny :D

    #328152
    Ovvad
    Účastník (Participant)

    majdy: úplne súhlasím. Ja to robím tak isto ale chcem 32GB.

    #328153
    ruidos
    Účastník (Participant)

    Ach jaj. Ja som nebol rozhodnuty ale ked sa dal objednat cierny rychlo som objednal. Dufam ze nebudem lutovat ked budem vidiet biely.

    #328154
    Karol
    Účastník (Participant)

    Čierny je krajší, ale na bielom budú menej vidieť škrabance.

    #328155
    dubak
    Účastník (Participant)

    no BB – Europa SC. mi chlap povedal tak neisto ze nemaju ziadne…jeden maly vystaveny…povedal vsak, ze si ma pise a ze som prvy na zozname u nich, tak som zvedavy…povedal ze nejak v utorok by ich mohli mat, len neviem ci aj biely 32 gb

    #328157
    hatto
    Účastník (Participant)

    sorry ludia, ale ked to tu tak priebezne citam tak sa fakt necudujem ze nas oznacuju za apple ovce. ;)

    #328158
    Io (:
    Účastník (Participant)

    maj v p :) iba zavidia :D

    co je na tom ze sa niekto strasne tesi na iphone :)

    #328159
    ruidos
    Účastník (Participant)

    Presne. Ta nakupna horucka a to vsetko okolo toho to uz je ritual :)
    Nie kazdy to tak preziva ;)

    Edit :). Tak telekom sa zobudil. Uz stiahol ten link na objednavku 5-ky. Som zvedavy kolko ludi si to objednalo a ako sa telekom k tomu postavi

    #328160
    dubak
    Účastník (Participant)

    aj mna to uz napadlo, avsak ked mam moznost skusit tak preco nie…zase stanovat pred obchod by som kvoli tomu nesiel, ani by som sa o to nebil ako dochodcovia v kauflande o zeleninu, len nechcem cakat dalsi mesiac :)

    #328166
    Jaem
    Účastník (Participant)

    Potvrdene, idem si pre svoju ciernu 16ku :D

    #328167
    denton
    Účastník (Participant)

    tak Orange uz ma iPhone 5 normalne v eshope, pri bielom 32GB ma nedostupny, pri ostatnych vraj “dostupny ihned” https://www.orange.sk/eshop/telefony.html?a=a&a=a&a=a&filterPayType1=0&filterManufacturer1=Apple

    #328169
    iFiko
    Účastník (Participant)

    vie mi niekto povedat kde v BA ho maju vystaveny nech si ho mozem ist najprv omakat? :)

    #328187
    max63
    Účastník (Participant)

    v kosiciach som bol pred deviatou v auparku, nic platne, mali 5 kusov 16gb, ktore boli rezervovane … pani mi povedala ze moze aj mne rezervovat, ze im asi vo stvrtok dojdu a bude mi volat .. nevedeli mi povedat ako maju inde na predajniach, isiel som skusit do galerky a mal som stastie .. zobral som posledny kus. takisto mali len 5 a dve alebo tri boli rezervovane.. na 32gb, ktory som chcel, mi povedali ze mozno ani koncom oktobra nedostanu

    #328189
    MooDy
    Účastník (Participant)

    prave som v Poluse, mily pan na predajni mi povedal, ze na infolinke KLAMU, vraj ip5 nie je zatial ani na centralnom sklade..pani z orange, mate v tom zmatok ako prvacik v matike

    navyse stiahli ip5 kompletne z eshopu

    #328197
    brano L.
    Účastník (Participant)

    a v telekome v Poluse im cosi prislo, ci je tam skoda chodit?

    #328199
    MooDy
    Účastník (Participant)

    maju vystavenu 16GB cierny, a asi milion ludi tam momentalne caka

    #328201
    karci
    Účastník (Participant)
    #328202
    Acalyn
    Účastník (Participant)

    Len tak pre info dnes som bol v BA na SNPecku prvy v rade a bohuzial ani mne sa neusiel … Dosla im s krabica s par kusmi . Predajca mi samozrejme povedal ze ich zatial nemaju lebo im nedosiel v tej zasielke no nakoniec z neho vypadlo ze su tam 3-4 kusy vraj pre ludi co si ich uz skor objednali cize pravdepodobne jeho kamarati a rodina :) … A nic o dalsich zasielkach co by mali prist dnes nevedel. Spominal buduci tyzden …. :/

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 401 až 420 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.