iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 361 až 380 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #328084
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    ono to funguje tak ze dostanu zasielku na central sklad, potom si to porozvazaju na “pobocky”, to co je na centralnom potom sluzi na e-objednavky akebo tel.objednavky..

    #328085
    JFK.
    Účastník (Participant)

    majdy: ak sa ti velmi chce, tak v téme ohladom launchu 4S to nájdeš, ale viem, že ja som čakal skoro mesiac a vtedy ani v auparku netušili, kedy im dojdu 32ky… cez e-shop prišli 16tky prakticky hneď a 32 už si nepamätám, ale určite to bolo lepšie ako ísť na predajňu, lebo centrálny sklad je centrálny sklad…
    -k iphonom sa všeobecne najlepšie dostanú, tí ktorí majú osobných “poradcov” v orange… vtedy to ide ako po másle
    (väčšie firmy)

    #328086
    majdy
    Účastník (Participant)

    Nechce sa mi hľadať presne čas, stačí mi len približne povedať ak si pamätáš a to si už urobil, tak dík, to stačí, uvidím teda ešte či pôjdem niekam, alebo nie, no už sa neviem dočkať :)

    #328087
    palinho
    Účastník (Participant)

    Teda ak som spravne pochopil na cetralnych predajniach budu mat par kusov iphonov ktore sa budu dat vziat na pausal?

    #328088
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    Ano, tak by to malo byt

    #328089
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    a orange uz funguje a nevidim ziadne zmeny ..

    #328091
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    ^uz sa vypredali

    #328092
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    Ludia, drzim na zajtra palec, mozno sa tu este dnes ukazem, ak nie tak snad zajtra uz s nejakym ufonom, neviem no, teta mi povedala ze ked ho bude mat pre mna pripraveny tak zavola :P
    Cafteeeee, poslem fotos (snad nie skrabancov :D)

    #328096
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Orange vtipkári jedni :D

    #328097
    Jaem
    Účastník (Participant)

    coze, co?

    #328098
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Ale nič; len tí smradi ešte nic nenahodili, asi čakajú kým macblogáci pôjdu spať a okolo 5 ráno to tam nahodia…

    #328100
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Je naivita ocakavat, ze o2 za ten mesiac ponuke neblokovany biely 64GB za 899€?

    #328101
    JFK.
    Účastník (Participant)

    o2 nie je trh pre apple, takže nedúfaj

    #328102
    majdy
    Účastník (Participant)

    mmhardky, to už radšej zoberieš z Apple Online Store, ak ho teda spustia.

    #328103
    JFK.
    Účastník (Participant)

    jéj, dnes sme boli aj na 9to5mac

    Regional US carriers to launch discounted iPhone 5 tonight as Apple begins rollout to 22 more countries

    Update: The Wall Street Journal is reporting that Slovak Telekom is cancelling plans to take preorders for the iPhone 5 due to low supplies. Orange Slovakia is not accepting preorders either.

    In the end, we’ve decided against taking pre-orders because of low delivery volumes from the supplier,” Slovak Telekom spokesman Michal Korec said. “We’ll begin selling iPhone 5 tomorrow morning during regular opening hours of our stores.”

    #328104
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    tak uz som na tom uz podobne ako rudios. prave som dokoncil objednavku white iphone 5 happy L, happy za 30 plus 13 mesacne. tak uvidime. dosla mi aj sms aj email potvrdzujuci objednavku.

    #328106
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Majdy: ide o to ze mam v o2 zlavu.

    #328115
    ruidos
    Účastník (Participant)

    No vidis ze to islo. Mna len serie ze som zobral black

    #328117
    ruidos
    Účastník (Participant)

    Tak telekom stale nema updatestranky. Chalani objednavajte !!!!

    #328119
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Ja u operátorov nič nevidím … :(

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 361 až 380 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.