iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 321 až 340 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #328034
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    ide niekto po iphone do trnavy?

    teda. pokusit sa on.

    #328035
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    ruidos este si nic nepodpisal,cize nic uzatvorene nie je:)

    #328036
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ruidos :D choď sa súdiť s telekomom, určite majú takých právnikov, že predáš dom :D :D

    #328037
    ruidos
    Účastník (Participant)

    JFK : ved sa pytam. podobne dopadol aj skylink ci ako sa to vola. porusili zmluvu nakolko si zauctovali nieco co nemali. majitelia mali podla zakona narok na odstupenie zmluvy. teraz neviem. je teda platna cena na mobilmanii? nemoze tam byt preklep?

    #328038
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    platna cena bude ta ktoru daju na svoju stranku.
    zatial tam ziadna nie je tak klud:)
    a este raz. nic si nepodpisal,ty si si spravil objednavku,nie zmluvu. zmluva je pravoplatna ak ju obaja podpisu.podpisal si nieco?

    #328039
    JFK.
    Účastník (Participant)

    pochop, kým to není normálne na stránke telekomu, (žiadne editované linky)
    a kým to nebudeš objednávať po polnoci, na ich stránke, iPhone 5 s obrázkom iPhone 5, tak podla mňa nemáš nič….

    #328041
    ruidos
    Účastník (Participant)

    ok. ved ja som si spravil printscreen tej stranky . urcite vam dam vediet ako som dopadol.

    http://cl.ly/image/0E14430f3D3K

    ako za pokus vazne nic nedam a v najhorsom budem ziadat “odskodne” za zavadzanie :-)

    #328043
    dubak
    Účastník (Participant)

    ruidos: ty si pripad, ze odskodne za zavadzanie :D

    #328044
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    no neviem, ale s hentým printscreenom moc nepochodíš podľa mňa… veď tam nemáš žiadny dôkaz, že to je práve tvoja objednávka… kľudne Ti môžu povedať, že to je objednávka tvojej babky a ty si si to odfotil :D

    #328045
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ruidos : odsudná chyba, dopadneš zle, je mi to ľuto :/ ale unáhlil si sa, nepremýšlal si a teraz budeš trpieť :(

    #328046
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    ruidos daj mi potom jeden z tych 10tich iphonov co ti daju ako odskodne plz

    #328047
    ruidos
    Účastník (Participant)

    fanthomas4 : http://cl.ly/image/331D2d1D0p1g moje osobne udaje su nizsie,tie som tu sem nedal. je to uplne presna adresna objednavka ktora sa dole odvolava na paragraf zo zakona :-)

    chlapci a toto doslo teraz na email :
    Važený zákazník,
    prijali sme Vašu objednávku z http://www.telekom.sk. Budeme Vás kontaktovať telefonicky v priebehu troch pracovných dní.

    Dátum objednávky: 27. 09. 2012, 21:21

    Sumár vašej objednávky

    Názov Jednorázovo Mesačne
    Apple iPhone 5 16GB Black 99,00 € 13,00 €
    Happy M
    0,00 € 23,99 €
    Web zľava (Zľava za nákup cez e-shop)
    (30 € pre nového zákazníka / 15 € pre existujúceho zákazníka – bude vyúčtovaná v 2. a 3. faktúre po podpise dodatku k zmluve o pripojení) -30,00 € 0,00 €
    Administratívny poplatok *
    * Administratívny poplatok vám bude vyúčtovaný vo faktúre. 3,98 € 0,00 €
    Spolu 99,00 € 36,99 €

    #328048
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    lol mna to vyhodilo na ich hlavnu stranku, ked som si to objednal cez henten link, ziadne potvrdenie, ani ze ma kontaktuju do troch dni, lucky bastard. ale prajem vsetkym na tomto fore, takze snad ti dojde))

    #328049
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    tak teda… veľa šťastia :-)

    #328051
    ruidos
    Účastník (Participant)

    co si myslis ze som si to teraz vsetko pisal? ja ich mam na haku. skusil som. ak sa podari bude ak nie tak nie. nezastrelim sa.
    dal som to sem len preto ze ak mate tcom preco to neskusit

    #328053
    JFK.
    Účastník (Participant)

    do boha neobjednávajtie nič :DDD nech niečo dojde aj na predajne pre mňa :D

    #328054
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Klidek podla mna sa mu to podari, vsak chyby sa deju bezne a toto je automatizovany system, nikto tie zmluvy potom necita, pride kurier, podpise 2 papiere, vezme si mobil a uz len plati faktury. Kamaratov mladsi brat si vybavil pausal v 16tich na svoj obciansky v O2, jeden z tych “bez viazanosti” ktory ked nezaplatite odpoja vam mobil, ale v pohodicke z toho volaval a poctivo platil.

    #328055
    Benne
    Účastník (Participant)

    prezivate to jak zeny :D

    #328056
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    preco ked objednavam ako ruidos ma to hodi na hlavnu stranku a nic podobne sprave ze mi daju vediet do troch dni mi nezobrazi : D

    musim vyskusat druhy browser

    #328057
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    pretoze uz nic nemaju a vsetko je rezervovane :) uz len preto ze ruidos to skusal snad 50x :D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 321 až 340 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.