iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 261 až 280 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #327945
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    mimochodom, Marck_Ecko dufam ze nenosis tu znacku..

    #327946
    Benne
    Účastník (Participant)

    a keby nosil tak co ? preco sem pleties vobec taketo hovadiny ? keby mal nick nike tka sa ho to tiez pytas ? jebat na to ne ? :)

    #327948
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    ano nosim a je to moja oblubena, fajn spam YolmNewHere :)

    #327950
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    hosi…k veci :)

    #327951
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    tetky na infolinkach vravia, ze iphone dostanu na centrale az zajtra. tu niektori v teme hovorite nieco ine, ze ich uz urite maju, len nemozu dat informacie von.

    tak teraz neviem, ci sa mi oplati rano chodit do trnavy, alebo ho dostanu az poobede, ak ho vobec zajtra dostanu.

    kazdopadne to info, ze az zajtra by dosli na centralu mi pride divne.. oh well.

    #327952
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)
    #327953
    JFK.
    Účastník (Participant)

    mne v telekome jedna z predajne povedala, že buď dojdu zajtra a k nie, tak až v pondelok :D

    #327955
    dubak
    Účastník (Participant)

    YolmNewHere: presne ten pausal s iphonom chcem, ale na telekome este dnes 5ka nie je dostupna nie?

    #327957
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    ^ak zmenis troska url, tak sa ku iphone5 bielemu vies dostat, aj ked sa nan preklikat cez web neda zatial. (link je par stran dozadu). som si ho skusal objednat, ale ma ti dojst smska (ak si verny zakaznik a nemenis cislo), nedojde. asi chyba z ich strany, ze sa da k tomu iphone vobec dostat, uz som sa tesil.

    #327959
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    Yolm.. uvedom si ze to co si tam naklikal je hlupost, na tej stranke sa pracuje, co vidis ak si ju dobre kuknes, navyse aj ceny su ine takze necakaj .. (aj teta “operatorka” :) mi potvrdila ze na stranke sa stale pracuje a tie info niesu uplne a uz vobec nie dostupne)

    #327960
    Xavier
    Účastník (Participant)

    Dnes mi povedali v Telekome v KE, že určite prídu zajtra aj k nim na predajňu, ale za posledné dni sa naň vytvorilo toľko objednávok, že to je až neúnosné…

    #327961
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    @Jurooo, okay, ja sa nehadam. Ale snad budu tie ceny legit, lebo su lepsie ako macblogovske :)

    #327962
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    no, obavam se ze lepsie nebudu :)

    #327965
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)
    #327966
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    A zase ziadna 64gb verzia… Predpokladam ze 32GB bud aj v bielej, cize rovnakanponukanako pri 4S. Inak, co vidim 3G pausaly, tak dotovana cenanjenrovnaka ako pri 4S, co je sympaticke (ja som pri 3G 500 daval za 32GB verziu onehda 199€). Akurat ze 3G pausal je totalne nevyhodny.

    #327968
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    3G pausal je pre blaznov, to co v nom je za 80€ je nevyhodnejsie ako dnes dostanes za 40.

    ceny maju skoro rovnake ako telekom,k ostatnym pausalom si musis vyratat zlavu podla plnej ceny a nasobku mesacneho poplatku.
    podla mojich info budu v prvej vlne len cierne,tak dajte niekto vediet ci ste sa dostali k bielym:)

    #327969
    denton
    Účastník (Participant)

    to akoze Orange vobec nemieni ponukat 64GB ?

    #327971
    JFK.
    Účastník (Participant)

    takže ak mám paušal za 55€ (není to WOW), môžem si od ceny iPhone odrátať 330€, teda 790-330=440€ ?

    denton: Orange nikdy nemal 64ky

    #327973
    MooDy
    Účastník (Participant)

    ten 6-nasobok mesacneho pausalu tusim plati len pre ponuku wow, teda aspon mne to tak vysvetlovali pred mesiacom ked som ho bral

    #327974
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    presne tak MooDy len pre wow. pre ine programy je vacsinou stanoveny doplatok k telefonu.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 261 až 280 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.