iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 241 až 260 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #327912
    sairik
    Účastník (Participant)
    #327913
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    Chlapci, takze prave som krvopotne vymackol z tetusky v Tcku potvrdenie cien z tlacovej info zo stranky iphonemania.sk …. ja som rozhodnuty :P

    #327914
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    gratulujem :) ja stale nejsom rozhodnuty ci 4S alebo 5. ak by ste sa niekto chceli zbavit 4S bielej kupovanej na SR dajte vediet:)

    #327921
    Ovvad
    Účastník (Participant)

    Jurooo: Vedel by si prezradiť akým spôsobom si dokázal zarezervovať? V predajni alebo cez telefón? A čí na paušál alebo v plnej sume? Ďakujem.

    #327924
    d
    Účastník (Participant)

    denton:
    hej, je to divne..ale to este asi nestihli updatnut..vyzera ze to bude 18 eu :/
    co je teda celkom dost..

    #327925
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    Ovvad, prepac nemozem :/ info je ale take ze prve ufony si rozdelia (ako vzdy) manageros a “vrchnost” az potom snad ostane nieco aj nam, platiacej spodine :)

    #327926
    MooDy
    Účastník (Participant)

    nejake info ohladom dostupnosti nano-SIM? Ak by sa uz stala taka hrozna vec, ze by sa mi podarilo kupit ho, nerad by som ostal bez pouzitelnej simky

    #327928
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    MooDy, uz mam uspesnu vyrobu niekolkych nanosimiek za sebou :) takze ak bude problem daj vediet, za rozumnu (apple cenu) 29€ sa urcite dohodneme :D …. srandujem..25€ :)

    #327929
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    info z telekomu,dostupne budu len cierne 16tky pre verejnost. len na firemnych pobockach,nie u franchise predajcov.

    moody ak si z BA tak chlapci v Mzone ti vedia orezat kartu,par zakaznikov uz mali co kupovali v zahranici ip5 a operatori vraj nemali sim,neviem ako to bude zajtra

    #327930
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    dobre hovoris Marc_Ecko :P

    #327931
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    http://www.telekom.sk/osobne/mobilne-telefony/apple/iphone-5-16gb-white

    mozem si odtialto telefon objednat? lebo ta stranka sa neda zobrazit cez telekom, resp preklikat sa na nu ani na infolinke nechapu, ze odkial mam ceny (lol)

    plus tie ceny na macblogu su fake podla tohto

    #327932
    JFK.
    Účastník (Participant)

    iphony majú príjsť v dodávke s iPhonmi, ale zavolal som si na 2 pobočky ( 1 orange a 1 telekom)
    -budú vedieť až ráno, či dôjde ešte nejaká zasielka, dnes ešte nedostali nič

    #327934
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    .. len sa cudujem ze v cechach uz maju ufony na sklade, len u nas sa caka do poslednej chvile

    #327935
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    klamstvo,ifony maju na predajniach uz. na firemnych. ostatnym ak sa nejaky ujde tak pride zajtra.

    zamestnanci nesmu pustit info inak vyhadzov.
    robil som pre operatorov

    #327936
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Takze Orange zasa len cierny 16, 32 a biely 32??? Ja to j…..!!!

    #327938
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Ako je to s O2 a blokovanim/odblokovanim?

    #327939
    Benne
    Účastník (Participant)

    O2 ponuka iP 5 ? :)

    #327940
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    o par tyzdnov neskor by mal byt v predaji aj v o2

    #327941
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Benne: myslim vseobecne. Ci nikdy neponukali ziaden iPhone? Ani za plnu cenu?

    #327942
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    No ja som si skusil objednat pausal happy L biely 16gb iphone 5, teda rezervovat. mala mi dojst nejaka smska, nedosla.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 241 až 260 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.