iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 201 až 220 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #327848
    majdy
    Účastník (Participant)

    A kto to tu písal, že bude v tomto čase vedieť ceny? Napíš, lebo operátori nám asi plánuju pri blokovaní povedať ako “surprise 16GB 900€ “! :D

    #327849
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    myslim si ze ked apple dal offic eu cenu na 16GB model 679€ tak viac ako 700€ nebude cena u operatora.
    btw uz su inzeraty na bazosi na predaj ip5 ak chcete. 16tka biela za 700€

    #327852
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Mňa zaujíma dostupnosť 32 :( …16tky možno zajtra budú ale to je málo kurnik :(

    #327854
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Zas nebude poriadne dostat biely?? Ach jaj :( Ale cakal som to. Chcem sice kupovat az v janurari, no ked raz nebude v ponuke od zaciatku, uz to nedoplnia. Mam zalusk na biely 64GB.

    #327855
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Inak rakusky Orange ma v ponuke len ciernu 16GB verziu, nic ine. Dufam ze to nie je predzvest.

    #327858
    max63
    Účastník (Participant)

    tiez som uvazoval nad 32gb ale nechce sa mi priplacat nejakych dalsich 150 eur za uz itak drahy telefon ..

    #327862
    McJobs
    Účastník (Participant)

    Na slovenské ceny iPhonu 5 je vraj od Apple udelené prísne informačné embargo :DDDDD

    http://www.pluska.sk/magazin/zaujimavosti/zaujimavosti/novy-iphone5-bude-nas-predaji-od-zajtra.html?forward=sk_mobil_clanok.jsp

    #327865
    majdy
    Účastník (Participant)

    mmhardky: asi to tak bude aj na slovensku, aj český T-mobile ponúka len čiernu 16GB verziu. Sakra, chcel som biely :/ Už ostáva len telekom ak prekvapí, z tade sa bude dať zobrať bez viazanosti za plnú sumu normálne nie?

    #327866
    timecode
    Účastník (Participant)

    Ja som len zvedavy, kolkym sa zruti svet a budu nadavat, ze je telefon poskriabany a pritom vedia do coho idu. Vedia, ze kopec ludi ma takyto “problem”.

    #327867
    Ovvad
    Účastník (Participant)

    Vie mi niekto povedať či v Telekome sú iPhony za plnú sumu blokované či nie? Nikdy som nebol fanúšik T-mobilu ale ak by neboli a dostupnosť bude taká ako sa očakáva, tak by som možno kúpil aj od nich. Ďakujem

    #327868
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Majdy, ale Česky vodafone ma na polnočný predaj všetky verzie aj bielej aj čiernej :(
    Ovvad: sú blokované ale pri kupovaní ti poskytnú možnosť unlock

    #327869
    mmhardky
    Účastník (Participant)

    Mne ide hlavne o tych 64GB. Teraz mam 32GB a aplikacie s datami zaberaju takmer polovciu, cize si tam nemozem dat tolko hudbu kolko chcem (plus chcem mat par GB vzdy volnych pre natacanie videa). OK, mozno by som vedel s 32GB fungovat, no 16GB je pre mna fakt malo:( Stve ma to, lebo som rozmyslal, ze sa koli dotacii upisem znova Orangeu (zmluva mi konci koncom roka), no ak budu mat len ciernu 16GB verziu, tak nehrozi… Jedine teda zobrat na pausal co bude, obratom predat a zobrat za plnu cenu z Nemeckeho Apple store. Ci sa to vsak oplati?

    Operatori robia IMHO chybu ak nezaradia 64GB do ponuky, lebo co som zachytil, tak napr. ta firma co v BA mala na sklade 64GB iP5 po 1350€ ich vsetky predala hned rano. 16 a 32GB isli pomalsie.

    Mohli by mat na tom celkom slusnu ryzu.

    #327870
    majdy
    Účastník (Participant)

    JFK: hej vodafone, ale t-mobile nie, a keď ani rakúsky orange nemá iné ako 16GB čierne, tak neviem neviem ako to bude na slovensku. Dúfam, že Telekom prekvapí, dá dobrú cenu ako minulý rok (o čom už pochybujem, že spraví niečo také) a hlavne dúfam že bude z čoho vybrať.

    EDIT: to odblokovanie v telekome čo stojí?

    #327872
    Ovvad
    Účastník (Participant)

    JFK: dik za info, len jedna doplňujúca otázka: tú možnosť “unlock” poskytujú za nejký ďalší poplatok? ak áno za koľko a či to spravia na počkanie alebo im to bude trvať nejaký týždeň poslať to mailom? ďakujem

    #327873
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Pokiaľ viem chalani, tak ak kupujete za plnú sumu, tak by to nemalo stať nič a prebieha to prostredníctvom poskytnutia nejakého kódu na predajnom mieste…
    Opravte ma niekto ak sa mýlim.. :)

    #327874
    denton
    Účastník (Participant)

    priamo na stranke telekomu sa pise: “Mobilné telefóny zakúpené od spoločnosti Slovak Telekom, a.s. sú blokované len na použitie so SIM kartou spoločnosti Slovak Telekom, a.s. Pri zakúpení mobilného telefónu za neakciovú cenu je zákazníkovi na predajnom mieste poskytnutý kód a postup na jeho odblokovanie. Pri zakúpení mobilného telefónu za akciovú cenu je mobilný telefón odblokovaný na základe žiadosti účastníka po uplynutí doby viazanosti a po uhradení poplatku podľa Cenníka.”

    #327875
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    Inak teraz som volal so slecnou z 905 a Povedala mi ze dostupnost bude V polke buduceho mesiaca. Takze uz su bud rozobrate alebo nedosli

    #327876
    JFK.
    Účastník (Participant)

    telekom nás spasí :D

    #327877
    majdy
    Účastník (Participant)

    JFK a denton, dík za odpovede, nevyznám sa v tomto, nikdy som neriešil blokované telefóny, tak ešte jedna otázočka, keď sa to už raz odblokuje, je to nejak odblokované nastálo, alebo to napríklad po restore bude treba znova odblokovať?

    Snáď nás spasí :D lebo ak nie on taksi takmer všetci ešte mesiac počkáme :D

    #327878
    JFK.
    Účastník (Participant)

    POZOR POZOR :
    Orange poradca Dobry den pan Bucani, od zajtrajsieho dna bude aj nasa spolocnost ponukat mobilne telefony iPhone5. Budu k dispozicii telefony iPhone5 cierny 16GB a 32 a v bielej farbe 32GB. S pozdravom Orange.
    27.09.2012 11:25:13

    https://www.facebook.com/OrangeSlovensko/app_170656819664533

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 201 až 220 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.