iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 5 – diskusia, skusenosti, postrehy

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 181 až 200 (z celkového počtu 1,445 )
  • Autor
    Príspevky
  • #327712
    Xavier
    Účastník (Participant)

    ešte pár rokov s Ficom a bude tu v rovnakej situácii stačiť len 50 iPhonov 7 na celú republiku… :D

    #327713
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    a aj to bude len pre poslancov lebo nikto iny si ich nebude moct dovolit:D

    #327716
    Benne
    Účastník (Participant)

    boze neplette aj sem prijebanu politiku !

    #327717
    Xavier
    Účastník (Participant)

    sorry (Nota)Benne :D

    #327718
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    no podstatne je keby sme vedeli zistit ci budu nejake kusy na predajniach,pripadne len na objednavku na nete…

    #327719
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Ludia v ziadnej rade stat nebudete, lebo ziadna rada ani nebude, toto nie je amerika kde je 5 milionov predanych, tu mame par kusov na celu republiku a uz teraz vacsi hraci co maju na firmu 10 a viac pausalov volali svojmu osobnemu operatorovi v orange/telekome a maju minimalne 1 zarezervovany, tychto firiem su stovky a to nehovorim o este vacsich hracoch (kazda zvucnejsia znacka, Pfizer, Ringier, Coca-Cola, VW, Porsche Inter Auto, atd. atd. atd. JE ICH VELA a maju niekolko stoviek pausalov a v kontaktoch cislo na generalneho riaditela) oni si vezmu rovno 15 iPhonov pre cele vedenie a zastupcov, atd. atd. atd. je skoro nulova sanca ze budete mat jeden z tych prvych kuskov. Minimalne 50 si nechaju samotni zamestnanci v orange/telekom.

    Btw. pockajte 2 tyzdne, ruka vam neodpadne, usetrite si nervi a mozete si vybrat farbu a model.

    #327720
    Xavier
    Účastník (Participant)

    Nie nie, podľa mňa sú to iPhony už mimo toho počtu 600 kusov. Tých 600 ide rovno do predajní. Tak či onak – je to málo…

    #327722
    kuris
    Účastník (Participant)

    Podla mna to nebude take strasne ked minuly rok mali este v pohode po tyzdny od zaciatku predaja 4s z prvej varky…

    #327723
    palinho
    Účastník (Participant)

    Tak iphone 5 vela ludi ani na slovensku nevie co je :) naviac je aj dost drahy ..a este tolko android userov ..No uvidime :)

    #327725
    JFK.
    Účastník (Participant)

    naši českí bratia majú aj polnočný predaj >_<

    #327746
    ygy
    Účastník (Participant)

    mám info že iphny sú už naskladnené pekne na slovensku. Kusou je vážne pomenej. 64 gb nebude ani v prvej vlne predaja. budú prevažne 16gb modely a potom pár 32gb modelov ale tie už máme asi v korporátnej sfére všetci rezervnované a čo sa ku mne ešte dostalo že prevažná väčšina iphonov na slovensku bude čierna a ceny budú o čosi vyšišie ako toho bolo u 4s

    #327747
    palinho
    Účastník (Participant)

    nevies kolko kusov iphonov ?

    #327750
    ygy
    Účastník (Participant)

    predajne v menších mestách môžu snívať. Ide iba o krajské mestá a rátal by som iba s pár kusmi iphonov. Napríklad v žiline máme 3 pobočky telekomu a viem že iphony neprídu ani na všetky 3 pobočky… a nehceli mi uź prezradiť o ktorú pobočku sa bude jednať

    #327751
    ygy
    Účastník (Participant)

    pre každého smrteľníka bude asi lepšie počkať nejaké 3 týždne na ďalšiu vlnu ktorá by mala byť väčšia ale ráta sa stým že kým sa uspokojí dopit tak tu máme vianoce

    #327768
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Veď nemusíš chodiť do predajne, ide o e-shop…tie sklady sú v BA

    #327770
    JFK.
    Účastník (Participant)

    už nech to tam do riti orange nahodí :DDD

    #327774
    majdy
    Účastník (Participant)

    Aj ja vkuse kukám :D …ale radšej nech Apple spustí už online store! :D

    #327776
    palinho
    Účastník (Participant)

    Boha ja uz to vidim to zas bude palka v orange… Snad telekom nedvyhne ceny moc vysoko

    #327845
    Marc_Ecko
    Účastník (Participant)

    no kto to tu tvrdil ze ceny sa daju nadhadzovat hocikolko a ludia to kupia,asi nie.
    vid uz spominana stranka predajmobilov.sk
    nakupili par kusov v zahranici a stale ich maju,takze aj ked chceli pekne zarobit,asi skor prerobia ked o chvilu pride ip 5 na sr s inou cenou:)

    #327847
    JFK.
    Účastník (Participant)

    nemá niekto nejaké nove info? wederko,ygy… niečo zo zákulisia?
    na eshopoch stále nič, nechce sa mi veriť, že to nahodia až v skorých ranných hodinách.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 181 až 200 (z celkového počtu 1,445 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.