iPhone 5

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 49 )
  • Autor
    Príspevky
  • #86781
    matusko98
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň
    Chcel by som sa Vás spýtať ,čo nové môžeme očakávať od iPhone 5. Napíšte Vaše požiadavky, pripomienky, opravy (čo je na iPhone 4S a chcete aby to tam nebolo ), upgrade-y ,dotazy ,rozmery a proste všetko ,čo na iPhone 4S nie je, a na iPhone 5 by ste to chceli vylepšiť
    Kedy je taký najreálnejší čas na predstavenie ? ( štart predaja na Slovensku )
    Bude iPhone 5 lepší ako Samsung Galaxy S3 ?
    Počkáte si na iPhone 5 alebo si kúpite teraz Samsung Galaxy S3 ?

    Vopred veľmi pekne ĎAKUJEM
    S pozdravom Matúš

    #315457
    vlado_bb
    Účastník (Participant)

    Nerozumel som slovnemu spojeniu “najrelativnejsi cas” … co to znamena?

    #315459
    matusko98
    Účastník (Participant)

    myslel som tým kedy bude predstavený najreálnejšie dátumovo (napr. 1.10.2012 a nie 27.5.2013)

    #315463
    Mito
    Účastník (Participant)

    98 určite označuje tvoj rok narodenia…
    Edit: Relatívný a reálny je celkom rozdiel…

    #315464
    matusko98
    Účastník (Participant)

    * OK ďakujem ,vedel som že to nebude relatívne :)
    S pozdravom Matúš

    #315469
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Pokial nejako prichodom dalsich bet iOS 6 nepridaju dalsie rozumne funkcie, bude iPhone 5/6 totalny krap.

    Moze mat aj hyperfluidmetalny povrch, aj neviem co este, ale urcite sw robi fon funkcnym…A to co predstavili na wwdc je z mojho pohladu prepadak, budme realni…Roky nezmenene ui, maximalne drobne zmeny…
    Apple asi nevie kam z konopy z celym iOS…

    Osobne ma zacina moje 4S nudit, je pekny, biely, ale to sa mi zda asi tak vsetko…

    Premyslam nad realnym predajom :/

    #315472
    mrzo
    Účastník (Participant)

    2 Sagittarius – predaj ho, prosim… Komukolvek, kto si kupuje (alebo si da kupit rodicom) telefom kvoli niecomu inemu, ako aby sa nenudil… Kup si nieco s Androidom napriklad, s nim sa nudit urcite nebudes, vzdy tam je co riesit.

    #315474
    Andreso
    Účastník (Participant)

    Úplný súhlas so Sagittariom, mňa naviac sklamalo, že nie sú v notification centre(alebo aj na ploche) fast switch-e. Taktiež by sa malo už konečne niečo spraviť s lock screen. A s tým, že integrujú Twitter a Facebook to nezachránia(aj keď nemám konto ani na jednom z nich). Kým bude iPhone tak dobre na odbyt ako doteraz, tak sa so systémom nebudú robiť nejaké vážne zmeny.
    Ale tak určite bude lepšie, ak dostane nový iPhone silnejšiu batériu, tieto problémy sa dajú riešiť s jailbreakom.

    #315475
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    Sagittarius: Ja som z tych istych dovodov iPhone4 asi pred mesiacom posunul priatelke a teraz mam HTC HD7 s windowsom. Netvrdim, ze je to nejaka super hracka, ale je to konecne nejaka zmena, ktorej by sme sa pri iPhone asi tak skoro nedockali. Hlavne to ma vacsi displej co tiez patri k velmi prijemnym zmenam, ktore apple nepovazuje za prilis dolezite. Obrovska vyhoda je tiez, ze ten HTC ma vysiel iba 150 Euro a to je este rok a pol v zaruke.

    #315517
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    Drevoplech: a uz ma podporu SK shopu? lebo viem ze vela zakaznikov chodilo s tym ze nemozu nic instalovat, lebo telefon tu zacali operatori predavat v case ked nebola podpora na SK shop a tym padom ani pdf ani nic nevedeli installnut:D proste zly joke

    #315522
    igino
    Účastník (Participant)

    Je to LEN telefon. Zariadenie sluziace na komunikaciu v pripade potreby. Na hranie si kupte kocky a clovece.

    #315527
    Benne
    Účastník (Participant)

    igino nemyslis to vazne ze ? :) doba kedy bol telefon len telefonom uz davno skoncila, tak okolo roku 2000 :D takze wake up, telefon uz davno NIEJE LEN telefonom ;)

    #319778
    McJobs
    Účastník (Participant)

    Novy iPhone sa dostava do vyroby, suciastky vyplavali na povrch.

    http://cydiablog.com/iphone-5-photos-hardware-details/

    #319786
    JFK.
    Účastník (Participant)

    no ako, zas na posranie není :D

    #319791
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    JFK: pockaj na predstaveni ho tak obkecaju ze to bude zase najlepsi telefon :D

    #319799
    Drevoplech
    Účastník (Participant)

    No uz sa fakt neviem dockat… Medzi hlavne a najocakavanejsie vylepsenia urcite patri o 2 milimetre vacsi displej pri hmotnosti o stvrt miligramu nizsej ako predchadzajuci model a podpora dalsich 10 africkych jazykov pre Siri. Nano SIM karta a novy dock conector su vylepsenia ocakavane hlavne vyrobcami prislusenstva.

    #319800
    McJobs
    Účastník (Participant)

    Je čas na zmenu. Nokia Lumia WP8 coming soon.

    #319801
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Drevoplech : To rozsirenie o 10 africkych jazykov je tazke lakadlo…
    Asi si ho kupim hned ako to bude mozne:-))))

    #319804
    McJobs
    Účastník (Participant)

    Podľa mňa je to hodena kosť z Cupertina pre nenasytne média, jeden z prototypov zamietnutych este za cias Steva.

    #319810
    JFK.
    Účastník (Participant)

    viem, že bude najlepší :) aj viem, že ma o tom presvedčia…len hovorím :)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 49 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.