Iphone 4 v T-mobile

Domov Diskusné Fóra Ostatné Iphone 4 v T-mobile

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 66 )
  • Autor
    Príspevky
  • #223319
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    myslíte že t-mobile zníži ceny ?

    #223321
    Andrej12
    Účastník (Participant)

    ViRPo, ked sa pozries na to, ake ceny si stale pyta za 3G a 3GS … myslim ze tak skoro nie

    #223323
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    škoda, veril som že 16GB úplne brutálne najviac do 650 Eur zoženiem, ale silou mocou do iPhonu nejdem , keď za polovičnú cenu mám galaxy S!

    #223324
    sorryus
    Účastník (Participant)

    to : ViRPo

    určite áno ale až po dvoch paletách.

    #223327
    petiar
    Účastník (Participant)

    Pozrite, ak sa nájdu ľudia, čo to za tú cenu kúpia, tak to TMOB bude za tú cenu predávať. Je to otázka ponuky a dopytu a TMOB sa v tomto smere správa úplne prirodzene. Ako podnikateľ by som spravil to isté, navyše keď sa odhaduje že bude problém s dodávkami (ergo dopyt je väčší ako ponuka). Takže žiadna zlodejina ani nič podobné ale normálne trhové správanie sa. ;-) Podľa mňa sa tou nadsadenou cenou snaží o to aby sa ľudia radšej zaviazali ako brali nedotovaný telefón – pre TMOB je to, samozrejme, výhodnejšie.

    #223334
    Frostmann
    Účastník (Participant)

    Suhlasim s Petiarom, cena je priamo urcovana dopytom a ponukou. Je to nefer, ale biznis.

    #223336
    Frostmann
    Účastník (Participant)

    Aaaa este jedna vec: Myslim, ze korekcia cien bude, ale az tak na vianoce, aby doblaznili zvysok odolavajucich Iphone userov. Ja osobne si pockam na white model.

    #223341
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Kedze mame najdrahsi iPhone 4 na svete, znamena to co? Sme najbohatsi alebo najblbsi narod podla manazerov nasich mobilnych operator? Myslite si, ze ti ludia v kozenych kreslach su taky blbi aby vobec prvu moznost brali do uvahy?

    #223346
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Mozno je chyba v tom ze iPhone vnimaju ty manazeri ako premiovy produkt, ma imidz, v kazdej predajni vlastny stojan, preto si myslia ze zanho mozu pytat nieco viac…ironia je ze v usa a rozvinutejsich krajinach EU je to bezny masovy telefon…

    #223349
    monicqa
    Účastník (Participant)

    ale sak co riesite? nie je vam jedno, ci si kupite nedotovany mobil v t-mobile alebo v orangi? ked orange ma o XY lepsiu cenu?

    #223370
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    Ako ceny sú hlavne v t-mobile premrštené. Ale keď si človek pozrie ich politiku (platí aj pre ORANEG). Operátori dávajú CELKOM DOBRÉ ceny na PAUŠÁL.

    A hádajte prečo ? (Lebo chcú ešte viac zarobiť).
    Malá ukázka:

    T-mobile iPhone 16GB a program 55Viac
    iPhone stojí na tento program 489€.
    Mesačný paušál 15,76Eur.

    čiže ak neprevoláte tie minúty tak je to ok
    Za 2 roky zaplatíte: 378,24€ + 489€ = 867,24€

    O2, kúpite si iPhone v orange.
    iPhone bude stáť 690€.
    Za 2 roky zaplatíte: 171,6€. 861,6€.

    Áno nie je to veľký rozdiel, ale môžete si vybrať z dvoch variant. Prvá veľká investícia a malé splátky. Alebo malá investícia a veľké splátky.

    Do cien som nezarátal pri o2 po 3 minute zdarma a pri t-mobile volne vikendove minuty ….

    Ešte jeden prepočet.

    Kúpite si hudobný mobil na akciu 55Viac od T-mobile Nokia 5230 za 69€
    mesačná splátka je 15,76€, za dva roky zaplatíte: 447,24€

    Príklad, kúpite mobil v nie práve najlacnejšej alze.
    Výde vás to na 144€. + 171,6 . Celkovo 315,6€
    Rozdiel: !! 131,64€ !!.

    Výhody pri novom nepaušálovom telefóne sú jasné: neblokovaný, a v prípade neapple je tam zvyčajne customized firmware …ktorý je naho ** o

    Ale asi aj tam ma orange nenalanári na iphone za 690€

    #223375
    pablos
    Účastník (Participant)

    Podla mna je to u T-Mobile a aj Orange velmi jednoduche. iPhone sa do nasich koncin tazko dostava od Apple, zasoby su nepostacujuce, ak dokazu dotiahnut mizernych 10 telefonov na predajnu ako som to cital v nejakej diskusii. Operatori tak urobili jedine a to, ze znacne nadhodnotili ceny volneho predaja, aby uchranili telefony pre pausalnych zakaznikov. Ak by boli volnopredajne ceny prijatelnejsie, telefony by sa rozpredali a pre pausalistov, co pre opa prinasaju vacsi zisk by ziadny neostal…

    #223460
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    máte niekto nový iphone ? ako vyzerajú skladové zásoby ?

    #223469
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    mam ho! ale asi posledny v bratislave :D Tmobile na SNP otvarali o 9 a o 9:15 mi povedali ze bohuzial…ale potom zavolala taka mila pani do auparku kamaratke ze nech mi odlozi ak maju…mali posledny v obchode a odlozila ho :)) a este mi aj dali zlavu lebo som staly zakaznik :D pausal mam podla seba 30eur mesacne a stal ma 250 :)

    super mobil tesim sa :)

    #223474
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    a nepovedali ledy budú Ďalšie ? sú v auparku vystavené iphony 4 .. ? oplatí sa na to ísť pozrieť ?

    #223479
    Filip Novak
    Účastník (Participant)

    neviem, to som sa nepytal…v auparku bola moja mama…ja som mal pohovor na brigadu…

    #223488
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    V presove na hlavnej som sa bol pytat, dostali tri, jeden sa predal, jeden je rezervovany a ten treti ze si mozem kupit:) ta som sa zasmial. V druhom tmmobile na hlavnej mi povedal typek ze maju ak chcem. V orange na hlavnej v presove som bol dnu a videl som ako prave jeden predavala, takze asi maju tiez.
    Po otazkach preco su take drahe bez pausalu v tmobile mi drzo odpovedali ze mam ist do orangeu ak sa mi nepaci

    #223491
    termix
    Účastník (Participant)

    mayoxy: A ty si naco pochodil vsetky tmobily ked si to nechcel kupit? :D:D

    #223493
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    Som sa prechadzal s priatelkou:) tak sme sa boli popytat:)

    #224272
    Andrej12
    Účastník (Participant)

    neviete prosim vas ako je to s dostupnostou v Bratislave ? nebol niekto z vas v tychto dnoch v niektorej z predajni ?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 41 až 60 (z celkového počtu 66 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.