Iphone 4 v T-mobile

Domov Diskusné Fóra Ostatné Iphone 4 v T-mobile

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 66 )
  • Autor
    Príspevky
  • #223268
    pt
    Účastník (Participant)

    naozaj bude stat 999 € za 32 gb. To T mobil dost prehnal, ale zo uz.

    #223269
    crievko
    Účastník (Participant)

    podla mna su tie ceny hovadiny, pockajte si na oficialne vyjadrenia operatorov a nestresujte sa ze nedotovany bude stat 999€, to by sme mali najdrahsi iphone na svete

    #223271
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    ja len hovorím o pár komentároch

    HejHej
    26.08.2010 o 10:42
    Uz su zname ceny z t-mobile aj pre ostatne pausaly. Nedotovany stoji 899 EUR a 999 EUR”

    a

    “info pre Vas: pred 10min dorazili do Orangu na strednom slovensku Iphone 4. Momentalne nastavena hotovostna cena pre Orange je za 16GB 690€ a pre 32GB 890€. Akciove ceny este niesu zname.”

    … už sa dosť obávam cien :( (nedotovaných)

    #223273
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    .

    #223275
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    no uvidíme…. se*ie ma že to je také prísne NDA. že náhodou nemôžu zverejniť ceny ! a orange … tak to je úbohosť ako čaká na zverejnenie cien t-mobajlu … prečo nemôžmu mať dohodu ako v čr skoro rovnaké ceny a zverejniť to 3 dni pred… ?

    #223286
    nopl
    Účastník (Participant)

    Jasne, dohoda medzi operatormi je vzdy dobra pre zakaznika….. ;) To je fakt vyhra…

    #223287
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    no určite lepšie je v česku akona slovensku … asi aj preto že o2 nemá “poriadne zazmluvnené paušály –> neopláca sa im predávať iphone “….

    omg … kedy konečne budú zverejnené ceny ?

    #223288
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    Do puče …

    T-mobile
    16GB 899€
    32GB 999€

    fakt je**utý

    #223291
    icefire
    Účastník (Participant)
    #223293
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Ak je to pravda tak tie ceny su sialene, najme nedotovane, ale aj na pausaly – slovensky T-mobile zase zabodoval… doporucujem nekupovat na Slovensku, zohnat v zahranici, nech sa zbadaju…

    #223294
    crievko
    Účastník (Participant)

    ak to je naozaj pravda, tak im tam pojdem osobne naj***t, toto su fakt ceny uplne mimo, pojdem radsej do svajciarska, spravim si vylet a donesiem si iphone, pomaly este vyjdem z toho lepsie ako keby som to kupil na slovensku

    #223295
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    doslova grcám z tých cien … nech idú do p*** toto nie je normálne čo t-mobile robí s ľudmi, radšej nech tie ich priteplené reklamy stiahnu a nech dajú normálnu cenu prístroja …

    aj orange to prepískol, však 3gska keď prišli tak ceny boli okolo 639€ !!!!!

    #223299
    Macker2
    Účastník (Participant)

    tak na moj pausal 179 euro zas to take hrozne nieje :) … rezervovany na zajtra jeden

    #223300
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    omg. .. ako sa to dá rezervovať ? nezabúdaj že t-mobajlu zaplatíš plnú sumu

    #223310
    Andrej12
    Účastník (Participant)

    ako sa vam ho podarilo rezervovat ? ste firemny zakaznici ?
    ja som skusal volat do t-mobile a baba na zakaznickej linke povedala, ze predaj zacina zajtra a rezervacia nie je mozna

    #223311
    Macker2
    Účastník (Participant)

    ja som v TM od roku 1997 mam 1000cku pausal a som v priemum gold clube a neviem co a samozrejme so firemny zakaznik u mna to bolo mozne moja pridelena slecna mi ho rezervuje v poluse

    #223313
    ygy
    Účastník (Participant)

    ja som v euroteli od roku 1999 neskôr t-mobile poznám sa s slovenským vedením a iphone už mám 3 dni doma :)
    skôr ta horšia správa že v ňom bola 4.0.2

    #223314
    icefire
    Účastník (Participant)

    4.0.2 ? To ako postihali?

    #223316
    sorryus
    Účastník (Participant)

    Ahojte,
    jeden postreh a môj prípad.
    Keby toto (ceny T-m) vedeli priekupníci tak by ich určite predávali drahšie.
    Ja som kupoval pred vyše mesiacom 32-u aj 16-u od priekupníka a zvažoval som či mi to za to (cenu) stojí a dlho som sa s tým vyrovnával. Bol to risk. Dnes som zistil, že som ušetril na kuse 99,-€ a teda spolu 198,-€.

    #223317
    Andrej12
    Účastník (Participant)

    Macker, tebe mali dat jeden kus gratis za to, kolko penazi si im uz nechal :)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 66 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.