Iphone 4 v T-mobile

Domov Diskusné Fóra Ostatné Iphone 4 v T-mobile

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 66 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71050
    slavcomirko
    Účastník (Participant)

    Tak nakoniec T-mobile vôbec nepotešil s cenami a hlavne s tými ich blbými itarrif pausalmi, 329€ za iphone4 a mesačne im prispievať sumou 35€, kedy dobehne aspoň susedné krajiny….

    #223190
    Andrej12
    Účastník (Participant)

    Zatial su zname ceny len pre iTarif, treba pockat kym T-Mobile oznami ceny pre dalsie pausaly.

    #223193
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    hlavne nedotovane ceny :)

    #223197
    petokiso
    Účastník (Participant)

    Podla Mna cenami prekvapili pozitivne :-)
    hlavne nech ich budu ponukat aj s inymi programami ako iTarif za podobnu cenu

    #223198
    petiar
    Účastník (Participant)

    Joooj, fajné ceny, 329€/35€ mesačne je skoro zadarmo. Som zvedavý aké budú ceny pri ostatných paušáloch, ale predpokladám, že tie cenové hladiny (cena dotovaného telefónu/mesačná spotreba) budú dodržané. iTariff je trošku trapas lebo (ak som to dobre pochopil) nemá voľné dáta. Doobjednať 1500M za pár drobných nie je problém, ale keď to prezentujú ako paušál pre iPhone, čo ja viem… To už je lepší Podľa seba 7. Ešte uvidím ako Orange, ale keďže tam už jeden paušál mám tak je asi lepšie mať dvoch rozdielnych operátorov. :-)

    #223199
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    @petiar mali by byt Volne data (2G/3G) 1 GB a T-Mobile HotSpot Neobmedzene…
    pre zaujimavost si porovnajte ceny oproti zacatiu predaja iPhone 3G v roku 2008 (napr. na iTariff 150 stoji iPhone 4 cca 2x viac) a to este davali zlavu 2000 SKK pri polnocnom predaji.

    #223204
    petiar
    Účastník (Participant)

    tomasno1: Bodaj by si mal pravdu. Uvidíme, spýtam sa na to priamo v TMOB.

    #223207
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    Môžem sa spýtať či pôjde o blokované kúsky ?

    #223209
    petokiso
    Účastník (Participant)

    ViRPo-kto ti to povie? Traz NIKTO, ale podla mna bud blokovany tak na 80% lebo blokuju skoro vsetko (len Nokie z T-Mobilu som videl neblokovane)

    #223210
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    aj keď to bude za nedotovanú – plnú sumu ?

    #223212
    petokiso
    Účastník (Participant)

    vtedy by to malo byt odblokovane,alebo by ti to malo odblokovat na poziadanie,,,neviem povedat nemam s tym skusenost ale tak sa tu pisalo

    #223216
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    snáď sa to dozvieme zajtra poobede :)

    #223222
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    Dotovane iPhony boli doteraz blokovane a nedotovane boli odblokovane. Nemyslim si, ze by to zmenili pri iPhone 4.

    #223254
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    prave som si ho objednal v t-mobile. ked zaplatite plnu sumu (bez pausalu) tak vam ho na poziadanie odblokuju na vsetky siete – bezplatne

    #223255
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    @Peko00001: akym sposobom si ho objednal? ake su ceny?

    #223256
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    zavolal som a rezervoval som si ho. nedotovane ceny nevedia. az v priebehu dna

    #223258
    macblogger
    Účastník (Participant)

    petokiso: ehm, k tym nokiam, 25 eur za odblokovanie primitivnej 6303…T mobile je v tomto smere “tvrdy”

    #223259
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    Peko, ti si si niečo objednal čo nevieš koľko stojí … ? zaujímavé :)
    ale dnes poobede čakám na nedotované ceny :) dúfam že bude polnočný predaj aj s akciou na ružové tričko :D

    #223260
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    virpo: co je na tom zaujimave? nechcelo sa mi ist pren mimo SR a chcem ho. nic vynimocne

    #223261
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    hej :) ale aj tak sa mi zo zdá divné … aj ja chcem veľmi nový iphone :) ale obávam sa vysokej ceny t-mobajlu :(:(

    inak je pravda že v t-mobile bude stáť 899/999 ?? Sa mi to zdá strašne veľa …

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 66 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.