iPhone 4 unlock

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 89 )
  • Autor
    Príspevky
  • #239622
    Common
    Účastník (Participant)

    ja som doniesol iMac 24 este v roku 2008 z CA, kupil som na to iLugger http://www.ilugger.com/ a vpohode som to zobral do boeingu 747..

    co sa tyka applecare, tak tu napr. akceptuje CCC v Bratislave… asi tolko

    #239641
    Sauron3
    Účastník (Participant)

    clo sa žiadne neplati keď si niečo berieš zo sebou do lietadla či už kufor alebo príručná a taktiež ak to ide cez poliakov nič sa neplati žiadne clo

    #239642
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Clo je pod 10%. Kazda kategoria je inak spoplatnena. Plati sa priemerne 4% clo. Viac by ma ale trapilo dph ktore je 20% pri vsetkom.

    #239663
    iOndo
    Účastník (Participant)

    No dobre iMac sa nebude riesit dovozom ako hladal som vela rieseni ale je to jedno..

    A este k tomu Mac-u SWP aj Traco ma 5% zlavu na ISIC ale moze si ju uplatnit iba student ktory dovrsil 18 ma s tim niekto skusenosti dodrziavaju to alebo mi to daju aj ked nemam 18 ale dam im ISIC ?

    A este k tim SSD pytal som sa predajcu a povedal mi ze do toho iMac-u 27″ sa neda dat iny SSD ako ten od APPLE pretoze…(iMac 27 sa dodáva s diskom, ktorý má špeciálne tepelné snímače. Nevieme tento nahradiť iným, ako originálnym náhradným dielom od Apple. Neviem, ako by to vyzeralo v prípade zámeny za SSD. iMac, ktorý sa dá vyrobiť na objednávku, sa dá priamo vo výrobe osadiť SSD diskom ako druhým diskom, na ktorom je OS a aplikácie a vo vnútri môže byť ešte aj rotačný disk ako storage na dáta) alebo ze sa da vymenit za HARDDRIVE ale to nechcem pretoze 1TB potrebujem…takze sa neda potom dokupit dalsi ale iba nakonfigurovat si u SWP s tim 256 GB a povedali mi ze 500 ecok UP takze idem urcite do RAMKY.
    Nemam problem dat do kompu 3000 ecok ale toto je fakt vela.

    Inak akoze :D :D co sa stalo z ALZOU :D maju tam Apple produkty drahsie ako v obchodoch a ISIC zlava asi 0,00000000000000000001 % :D

    #239669
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Pred tyzdnom tu bol jeden sef ktoremu nerobilo problem dat 4000€ za iMac a rozhodoval sa medzi tymto a Asusom. Tebe nerobi problem dat 3000€ za iMac ale iPhone by si najradsej kupil zo stvrtej ruky aby si kazdy cent usetril. Ludia uz si prosim prestante vymyslat…je to velmi viditelne. Zajtra tu pride dalsie 14 rocne decko ktore ide kupovat MacPro s 64gb RAMkou za 10.000€ a nerobi mu to problem.

    #239678
    Common
    Účastník (Participant)

    @macblogger

    Thumbs up again xD

    #239680
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Dakujem :)

    #239694
    iOndo
    Účastník (Participant)

    OMG

    #239695
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Buona sera :)
    Ciao Ciao :)

    #239696
    iOndo
    Účastník (Participant)

    Vies

    #239697
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Buona sera :)
    Ciao Ciao :)

    #239699
    maiob
    Účastník (Participant)

    neviem ci ma pokec odstavku ale som sa dopocul ze par ludom nesiel skype :D … by ma zaujimalo co ma iOndro spolocne so Stanley-im

    #239701
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Buona sera :)
    Ciao Ciao :)

    #239702
    rre
    Účastník (Participant)

    iOndo ty si dobry trapko. Ked si tu anonymne tak si bohac co nema ani 18? A ked uz sa chces tvarit aky si bohaty a skvely a nadavat macbloggerovi tak sa najprv nauc pisat gramaticky spravne.

    #239703
    iOndo
    Účastník (Participant)

    Ak si

    #239706
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Buona sera :)
    Ciao Ciao :)

    #239707
    iOndo
    Účastník (Participant)

    Fail

    #239712
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Buona sera :)
    Ciao Ciao :)

    #239714
    maiob
    Účastník (Participant)

    kamos? vas je tam viac co stvaraju taketo mozgove akrobacie nepodarene?

    toto iOndro nie je o zavisti ale o zdravom rozume … pretoze ty sa chovas ako original slovacisko ked nie je po tvojom tak su vsetci ostatni odpisani u tebe .. ale tahas za kratsi koniec

    ano macblogger daj mu mail a on ti posle fotku jeho s macom ktoru odfoti v zrkadle ;)

    predava ipod lebo kamarat nasiel Audi A6 co ma najazdene 300k km tak mu dolozi :D nemozem si pomoct ale pripomina mi to tu situacia s pred par dni

    #239715
    macblogger
    Účastník (Participant)

    Buona sera :)
    Ciao Ciao :)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 89 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.