iPhone 4 bez SIM

Domov Diskusné Fóra Ostatné iPhone 4 bez SIM

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 22 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71092
    NiTr3oX
    Účastník (Participant)

    Prave som si doniesol z Orange-u iPhone 4 len k nemu este nemam micro SIM kartu, tak by ma zaujimalo ci sa da pouzivat aj bez nej v nejakom flight mode, alebo ho nema zmysel ani rozbalovat… Diky moc.

    #223436
    miskosvk
    Účastník (Participant)
    #223439
    icefire
    Účastník (Participant)

    Alebo vydrz pekne par dni a pockaj si na Micro SIM. To urcite vydrzis, nie? :)

    #223441
    reign88
    Účastník (Participant)

    NiTr3oX:

    trochu OT, ale odkial si ? , aby som mal predstavu ako blizko ku mne sa predava iPhone :)

    #223443
    NiTr3oX
    Účastník (Participant)

    Z BA. Bol som rano uz skoro hodinu pred otvorenim na SNP-cku a dali mi posledny kus. Vraj 32 GB dostali iba dva :)

    BTW nevie mi niekto teda povedat, ci sa da zapnut bez tej SIMky ???

    #223445
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    bez simky nezapnes. vlastne ani bez pocitaca pretoze musis ho najskor zapichnut do iTunes a aktivovat. A bez SIMky ho neaktivuje.

    #223448
    vlk
    Účastník (Participant)

    Objednal som iPhone cez e-shop za peknú cenu 350e ( za rovnakú cenu som predal 3GS :D ) No čo ma zarazilo žiadne upozornenie že potrebujem microsim ani neviem vygooglit kolko stoji v Orange. No nič budem rezať

    #223512
    tweet
    Účastník (Participant)

    to vlk: posli mi pls odkaz na ten e-shop, nechce sa mi verit ze za taku cenu sa da kupit.

    #223514
    izopeter
    Účastník (Participant)

    K teme microsim: dnes som volal do Orange. Vymena klasickej simky za microsim, teda ked neberies telefon, stoji 23 eur.

    #223567
    NiTr3oX
    Účastník (Participant)

    Ano, ale nikde ich nemaju. Dnes som obehal/obvolal snad vsetky predajne Orange v BA a nikde uz nemaju. Teraz mam iPhone 4 a nemozem ho ani zapnut, lebo skvely Orange nevie zabezpecit ani dostatok SIMiek… :(

    #223571
    stranger
    Účastník (Participant)

    No nie kazda sim sa da orezat. 3G z Orange nie.

    #223572
    mixi
    Účastník (Participant)

    v Orange som bral dnes rano a v pohode aj so microsim ~KE

    #223596
    ViRPo
    Účastník (Participant)

    zaujímave, 3gčko má asi niekde tam aj čip, preto sa nedá orezať

    #223626
    bikemann
    Účastník (Participant)

    neviem preco by si ako nemohol ten iphon bez sim zapnut?? sak normalne funguje aj bez sim karty. ved to nie je nokia 3310……

    #223627
    skero
    Účastník (Participant)

    Pred prvym spustenim sa musi aktivovat cez iTunes, inak je tam len ten obrazok “Connect to iTunes”. To plati pre vsetky iPhone, nielen pre iPhone 4. A po restore je nutne spravit to znovu.

    #223680
    bikemann
    Účastník (Participant)

    hej ale na to simku predsa nepotrebujes. alebo ano?

    #223681
    xenonix
    Účastník (Participant)

    To stranger.
    Sim 3G z Orange mam orezanu uz asi mesiac a neni problem,preco pises ak nevies…

    #223689
    edkis
    Účastník (Participant)

    to xenonix:
    pisal som v inom vlakne ze som dnes orezal svoju or sim a iphone ju nedetekuje. Postupoval som podla:
    http://www.techradar.com/news/computing/apple/how-to-make-your-own-ipad-or-iphone-4-micro-sim-681020
    Orezana zapadla presne do toho suflicka pre microsim ale nejde. Kontakty poskodene nemam v inom tel /nie iphone/ ide v poho.
    Postupoval si inak ?

    #223692
    stranger
    Účastník (Participant)

    Tak moja 3g sa orezat nedala….

    #223716
    xenonix
    Účastník (Participant)

    to Stranger a Edkis.
    Poslal som Vam mail ako ma vyzerat Orezana sim orange.
    s pozdravom

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 22 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.