Iphone 3gs 4.1 jailbreak

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Iphone 3gs 4.1 jailbreak

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 58 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71672
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    Vie mi niekto prosim vas dat spolahlivy navod na jailbreak tohtp telefonu s touto verziou?
    Skusal som nieco ale vacsinou mi vyskakike chybq 1604.
    Takze ak ma niekto nieco spolahlive poprosil by som. Dakujem.

    #227117
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    Na iOS 4.1 jailbreak este neexistuje.

    Sleduj toto http://www.spiritjb.org/

    Coming Soon

    #227119
    Kub1k
    Účastník (Participant)

    >Jurooo neviem ako ty ale http://blog.iphone-dev.org/ je jednoznacne lepsi zdroj informacii hlavne uz len preto ze na vela serveroch sa objavuje “not if you do jailbreak with Spirit” a pod. Pwnagetool,redsn0w alebo aj jailbreakme.com su lepsie. nejaky snowbreeze a pod su nanic ako win platforma pre ktoru su pisane :D

    >mayoxy JB iOS 4.0.1+pdfpatch je zatial najlepsia volba pokial chces mat JB.bohuzial zatial vsetci cakame na JB iOS 4.1 precitaj si ten blog Dev teamu sa dozvies viac.

    #227125
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    A ako sa vratim spat na 4.0.1 ???

    #227126
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Mam pocit ze nijak. Pocit mam preto ze sa o to pokusam uz druhy den a to som kazdy jeden spravil bez problemov a na 3G som aj downgradol z 4.0.1 na 3.1.3

    #227163
    00flash00
    Účastník (Participant)

    Ja mam tiez tento problem, lenze ja nepotrebujem JB ale len unlocknut iphone pre orange, mam ho totiz z T-Mobile …. presne ten isty Iphone 3gs 4.1
    da sa urobit nejako len unlock?

    #227171
    mike
    Účastník (Participant)

    Downgrade na 3GS z 4.1 na 4.0.1 ide v pohode. Ak vyhodi chybu 1604, tak to treba skusit na inom pocitaci, pripade najst navod, ako na to…

    to 00flash00 – odblokovat sa to neda. pravdepoodbne mas baseband 05.14.02 a ten sa odblokovat zatial neda…

    #227182
    M.V.
    Účastník (Participant)

    zdravím,
    mám touch 3.gen. a 3.1.1 jb cez blackrain a problém je v toom, že keď som sa tam snažil dostať hoci aký iný fw vyhodí mi chybu, aj keď som dával restore tak začalo všetko ako má a potom skončilo, do dfu módu sa nedá dostať… ako tam mám dostať iný fw?
    ďakujem

    #227243
    00flash00
    Účastník (Participant)

    to je skoda do pekla, kupil som si Iphone 4 a 3gs som chcel dat frajerke co ma orange, v T-mobile mi to nechcela odblokovat lebo je este akciový … Aka je moznost odbloku? Robí to vobec niekto?

    #227339
    00flash00
    Účastník (Participant)

    neda sa to teda vobec?

    #227365
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)
    #227381
    Kub1k
    Účastník (Participant)

    >sleepwalk3r naco tak komplikovane: cydia+ultrasn0w a neni co riesit.mam odskusane iPhone 3G t-mobile blok a O2 simka…

    #227382
    termix
    Účastník (Participant)

    Kub1k: Mas odblokovany iphone 3G s 4.1 FW? Ten by som rad videl :P

    #227386
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Na 3G uz JB vysiel : http://iclarified.com/entry/index.php?enid=11779
    Na unlock s basebandom 05.14.02 si treba este pockat

    #227387
    termix
    Účastník (Participant)

    JB aj hej, len ten unlock stale chyba a neviem ci tak skoro bude.

    #227546
    tulko
    Účastník (Participant)

    Takze kupil som si Iphone 3G 8GB s verziou 4.1 a modem firmware 05.14.02 je to T-mobile ale ja ho potrebujem pouzivat na Orange ako citam co tu pisete odblokovat ho neodblokujem cize si ho mozem strcit niekde ?

    #227547
    tulko
    Účastník (Participant)

    http://www.cyber-gsm.com/2010/09/iphone-3g-version-ios-4-1-jailbreak-and-unlock/ … tu pisu nieco o tom ze sa to da uz aj pre tuto verziu

    #227888
    Toxic
    Účastník (Participant)

    nevite asi približne kedy bude ten jailbreak na 3gs ????

    #227903
    addamz
    Účastník (Participant)

    Jedina moznost mat 4.1 je neupdatnut baseband. Ja som si dnes cez snowbreeze urobil custom FW 4.1, cez DFU restore a zatial moje 3G slape paradne rychlo, dufam ze ta rychlost vydrzi. Samozrejme ze unlock som spravil cez ultrasn0w bez problemu, kedze baseband sa neupdatol na najnovsi.

    #229077
    Toxic
    Účastník (Participant)

    no co teda este nevite nidko nic o tem jaiblreaku k 3gsku? lebo fotr uz mi nadáva ze mu nejde iphone :D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 58 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.