iphone 3g a ios 4.1

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 41 až 55 (z celkového počtu 55 )
  • Autor
    Príspevky
  • #225206
    Benne
    Účastník (Participant)

    no tak sme dnes objednali pre frajerku htc v orangei, tak som nan zvedavyyyy ;) uz sa tesim na android !

    #225224
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    android je fajn.
    Len som zvedavy aky budes “stastny” ked po vydani novej verzie budes musiet cakat pol roka kym sa HTC rozhodne vydat update aj na svoj telefon. A to nehovorim o pripade ze bude ten telefon brandovany vtedy budes cakat este dlhsie pripadne sa ani nedockas.
    Ak nevies o com hovorim tak si pohladaj napr nejake info o tom ako HTC sluboval skoro rok ze vydaju novy OS pre HTC Hero.
    Navyse v pripade apple je 99% aplikacii spatne kompatibilnych (os3 vs os4) a teda viac menej skoro vsetky slapu na vsetkych iOS zariadeniach. To sa ale o androide povedat neda. Takze downgrade nie je az taky bolestivy v pripade apple ako nemoznost ugradovat v pripade android telefonov.

    #225233
    Benne
    Účastník (Participant)

    mne to vysvetlovat nemusis,celu dobu sa to snazim vysvetlit atackerovi na predoslych strankach :) Nieje to mobil pre mna, a frajerka nieje az taky fajnsmeker na mobily, takze v tom nevidim az taky problem :) Ja som velmi zvedavy na prostredie,rychlost a pod. Aj ked neviem ako budeme riesit nakup aplikacii este,lebo vraj este obchod s apps nieje pre SVK… musim este pohladat :) budem aspon moct porovnat s mojim 3Gs :) mozno spravim nejaku minirecenziu potom…

    #225243
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    no jasne.. nakup aplikacii na androide je dalsia chutovka. Musis mat v telefone zapichnutu AT&T kartu (alebo proste nejaku americku, ja to mam odskusane s AT&T) aby sa dalo nakupovat. Free aplikacie idu tahat bez problemov ale ako nahle chces zaplatit tak mas problem.
    Rec je samozrejme o oficialnom Android Markete. Tie ostatne 3rd party neviem ako funguju.

    #225244
    nosepress
    Účastník (Participant)

    @AtTack3r

    Neviem o co sa tu snazis? Chces aby sme ti vsetci zborovo povedali ANO tvoje HTC co si ides kupit je SUPER(aj ked o tom niesi presvedceny hehe)…tak si ho uz konecne kup a chod o nom diskutovat na nejake Windows forum :-D…a potom pridi o rok a pochval sa kolko upgrade-ov HTC vydal…ak vobec nejake…

    #225287
    AtTack3r
    Účastník (Participant)

    nie len sa snazim, aby kazdy na tomto fore krcovito nehladel, ze aky je apple dobry, ked to posiera na plnej ciare..

    #225293
    addamz
    Účastník (Participant)

    Apple to mozno posiera, ale android je fraska. Bol som skoro rozhodnuty a mal som dokonca zajednany HTC Desire, ale na koniec po uvazeni faktov som sa rozhodol pockat a kupit si iPhone 4. Updaty softwaru neskore, alebo vobec, android store slabucky, design apps je vo vacsine pripadov uplne na smiech, skoro ako na starom symbiane, vela apps mi chyba na ktore som zvyknuty, celkovo content slabucky velmi. Dalsia vec mi vadi ze google sleduje fakt kazdy tuk do telefonu, vsetky data tecu cez nich, boli uz nahlasene nebezpecne apps pre android co odosielaju citlive data a pokusali sa robit botnet siete atd. Preto som sa rozhodol zostat pri iPhone aj ked je o nieco drahsi.

    #225313
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Android je pecka je to proste super system. Vsetko vie. Vsade bol. HTC najlepsia znacka na svete. Niet lepsieho vyrobcu. Odporucam.
    Moze to byt takto?
    Do apple nechod krpatie z toho mozog. Vsetko je hned. Vsetko funguje. Das hladat Palo a najde ti SMS, mail alebo jeho kontakt? To co je ako si mam mozog cvicit? Ako sa snazit nieco rozbehat ked to ide? Ja by som do toho nesiel. Je to nuda.

    #225327
    AtTack3r
    Účastník (Participant)

    dobre, kupim si 3gsko

    #225329
    AtTack3r
    Účastník (Participant)

    ked predam moj v t mobile 470 eurovy 3ge, ktory ma mesiac za aspon 200 eur :D

    #225360
    Lime
    Účastník (Participant)

    Pomoc
    ludia ako to downgradnete na os 3xxx ja neviem kde stiahnut starsi os? mate niekto riesenie?
    dakujem vam vsetkym co poradia

    #225362
    poper
    Účastník (Participant)
    #225390
    Lime
    Účastník (Participant)

    Diky moc, ale co stym zipom? ked som pripojil iphone k itunes tak mozem cez restore urobit jedine 4.0.2. itunes mam 10 verziu.
    dik za rady

    #225391
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    Ved to mas priamo na tej stranke napisane. Jasnejsie sa to uz asi ani neda:

    “After downloading the desired firmware below, you can shift-click (PC) or option-click (Mac) the Restore or Update buttons in iTunes. A file dialog will open and let you choose the downloaded ipsw-file.

    Note: Your browser may change the ipsw-file into a zip-file. In that case, just rename it to end in .ipsw and iTunes will accept it.”

    #225455
    Lime
    Účastník (Participant)

    Dakujem fakticky som necital co tam je len som to stiahol. moja chyba. este raz diky. idem to vyskusat.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 41 až 55 (z celkového počtu 55 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.