iphone 3g a ios 4.1

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 55 )
  • Autor
    Príspevky
  • #224760
    Jurooo
    Účastník (Participant)

    Cafte, no ja som na mojom 3Gcku tiez vyskusal 4.1 a musim povedat ze je urcite rychlejsi ako 4.0 to bola fakt katastrofa, dodam ze nemam ziaden jailbreak takze aj to k tomu z casti pomohlo ale ….. verzia 3.1.3 je aj tak stale TOP(v rychlosti), navyse v 4.1 nemam GameCenter ani HDR funkciu pri foteni..mate tiez niekto taku skusenost?

    #224763
    Jurooo
    Účastník (Participant)
    #224822
    AtTack3r
    Účastník (Participant)

    iphone 3g s ios 4.1 sucks … stale treba downgradovat na 3.1.3.

    #224823
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    @AtTack3r
    …a stale si jediny co tu pise ze 4.1 neriesi performace problemy ;)

    #224929
    AtTack3r
    Účastník (Participant)

    po prve riesi.
    po druhe nie dostatocne
    po tretie je pomalsie ako 3.1.3
    result – downgrade

    #224955
    J4r0
    Účastník (Participant)

    podobny scenar ako s MS Vistou. Ludia si vo velkom upgradovali ich stare PC s XP na Vistu aby sa potom zistili ze musia urobit upgrade HW alebo sa vratili spat k XP. Potom prisla 7ka ktora bola nic ine ako zoptimalizovana Vista ..slape sviznejsie…ale stale to nie je to co XP…
    Ja doporucujem neupgradeovat za kazdu cenu ale zvazit si strata vykonu je hodna toho co novy system prinasa.
    V pripade iPhone 3G vs. iOS4 jednoznacne ostat pri 3.1.3.
    Jedina uziocna vec ktora stoji za trade off je moznot viacerych Exchange uctov pre Mail. Zbytok je typu “kazde cudo trva tri dni a potom si clovek na to zvykne”
    Jedine co ma mrzi ze Apple neurobil 3.1.4 pre 3G s Mailom zo 4ky ale “priutil” 3G userov znefunkcnit ich iPhone upgradeom na iOS 4 z minimalnou pridanou hodnotou.

    #224959
    babo
    Účastník (Participant)

    no ja som videl na vlastne oci iPhone 3G s instalovanym golden release 4.1,a le opat cez DFU a podla mna je to pomerne slusne. Ale mate mozno pravdu, ze 3.1.3 bol stale o nieco rychlejsi.

    J4r0: z casti mas pravdu a z casti nie. Je pravda, ze 3G prilis vela veci z iOS 4 neziska. Na druhej strane ide o 2 generacie stary telefon a VIsta ked vysla, tak s nou mali problem aj novo zakupene pocitace :) (mozno nie najvacsie dela, ale aj tak lepsi standard). O tom, ked si niekto upgradoval 6 mesiacov stary pocitac, ked dosla Vista, tak to radsej ani nehovorim :)
    Pravdu mas aj, ze keby backportovali Mail do nejakej 3.1.4 (unified Inbox niekomu moze vyhovat, aj tych viacej Exchange accounts), tak by nebol ziaden dovod hybat sa z 3ky. Podla mna vyborna vec je este moznost pre vsetky aplikacie otvarat prilohy z mailu (ta funkcnost sa asi ale netyka len Mail app).

    #224970
    J4r0
    Účastník (Participant)

    3G je sice 2 generacie stary iPhone, ale aj po uvedeni iOS 4 bol sa stale predava ako low-end iPhone s 8GB.
    To znamena 2 roky zaruka na iPhone co nefunguje s poslednym podporovanym OS.
    BTW … Nemecky T-mobile ho uz davno nahradil 8GB 3GS.

    #224974
    babo
    Účastník (Participant)

    tak to sa predava uz len na par trhoch, v podstate na trh kde prislie iPhone 4, tak tam sa uz 3G nepredava. Takze nie len v Nemecku ho nahradili, ale v USA uz davno je ako low end za 99$ + pausal iPhone 3GS 8GB a stalo sa to ihned po zaciatku predaja 4ky.

    Zas mam ale pred sebou (nahodou) kamosov 3G 4.1 gold release cez DFU (a zjavne to cez DFU je dolezite) a nemozem si pomoct, na to ze Iphone 4 ma 1GHz procesor a 512MB RAM, tak to chodi svizne. Pred tym dal len iOS 4.0 ako upgrade a vtedy to chodilo pomaly. Ked si kupis HTC s Androidom, tak kvoli rozstiepenosti Androidu (skoro kazdy vrobca ma OEM modifikaciu) je velka sanca, ze neupgradnes ani jeden jediny OS, alebo ak, tak kludne 1/2 roka po tom, ako ten update vyjde. Navyse apliakcie na 1.6 nechodia na 2.1 a naopak, kompatibilita ziadna.
    Ze 4.1 cez DFU vobec chodi na 3G ako chodi je podla mna mensi zazrak. Naozaj by bolo krasne mat backport len Mailu do 3.0, ale to by sme uz chceli od Apple trochu prilis. Navyse drivva vacsina aplikacii aj novych chodi bez prbolemov na 3.1.3, co prave trebars u Android zatial vobec nie je pravidlom.

    #225054
    AtTack3r
    Účastník (Participant)

    preto si kupim htc legend s androidom, ktoreho vyvojari robia veci pre ludi, nie apple co ide proti ludom pre dodrziavanie vlastnych zasad

    #225059
    Benne
    Účastník (Participant)

    kup si HTC Legend, a ked ti ho budu podporovat upgradmi systemu dva roky a viac, tak gratulujem ;) nepoznam osobne inu spolocnost ako Apple,co sa tyka starostlivosti o majitelov mobilnych telefonov. Zober si len HTC HDII, vyjde novy system a ten telefon proste skoncil.

    #225098
    AtTack3r
    Účastník (Participant)

    ja mam iphone 3g pol roka a aha jak ho dojebali.. a to sa stale predava a stoji pomaly raz tolko co legend.. legend je vykonnejsi, ma vsetko lepsie od 3g a bude podpora abdroidu 2.2… neboj aj tebe skoni podpora 3g do roka tak isto ako skoncila 2gecku

    #225106
    Benne
    Účastník (Participant)

    kde sa predava novy 3G? Vies kolko sa vyraba 3G a Legend ? daj si jedno s druhym dohromady a porozmyslaj ;) Kludne si kup co chces, nikde nebudes mat podporu sw dlhsiu ako u apple.

    #225119
    AtTack3r
    Účastník (Participant)

    tak sa ta pytam jedno…
    preco sa 3g s dodavanym softwarom – 4.0.2 neda pouzivat ??? to je ta podpora od apple?
    a preco ho srale predavaju ked nie su ochotni pre ten mobil spravit nejakynupgrade ktory by dosahoval rychlost aspon stareho 3.1.3?

    na legend sa chysta aj android 2.2 , co sa tyka buducnosti sa uvidi, ale urcite to nedopadne tak ze ta htc donuti kupit si novy mobil posranim oficialneho systemu !

    #225120
    nosepress
    Účastník (Participant)

    3G a 3GS su odlisna vec… 3G sa uz nepredava :-) aby bolo jasno…heh

    #225122
    Benne
    Účastník (Participant)

    3G sa uz nepredava,uz to pochop… a za dva ci tri dni vychadza novy sw, na ktorom su 3Gcka sviznejsie. Pochop ale jednu vec, stary telefon ako 3G ci 2G by nemal u inych vyrobcov ZIADNU podporu chapes ? Ziadne updaty, nic nove, proste nic. Tu sa snazia este vydavat, neviem kolko rokov po vydani 3G, sw, ktory ma byt optimalizovany na tak stary telefon, proste to inde nemas… ked chces, kup si aj samsung, mne je to egal, ale nenadavaj na nejaku spolocnost, ze podporuje stary telefon,lebo si tym seres do huby.

    #225128
    vogueestylee
    Účastník (Participant)

    podpora je hezka ale ze ti legalne zabrania vratit sa k 3.1.3 ked 4.0 ide na je podla mna HNUS od apple!

    #225131
    Andreso
    Účastník (Participant)

    Presne tak vogueestylee ,no myslím si, že spomalenie 3G presvedčilo kopu Amíkov a ďalších solventnejších zákazníkov po celom svete na kúpu nového iTelefónu ;)

    #225169
    AtTack3r
    Účastník (Participant)

    nosepress ty chod svoje komenty radsej vzdy povedat mame najskor ako ich sem napises, a az ked ich ona schvali to sem pridi napisat..

    3G sa predava v t mobile na slovensku napriklad..3g sa predavalo oficialne !! pocas prezentacieo ios 4, preto najnovsi iphone 3g z apple store moze mat minimalne 3 mesiace ! nepoviem, keby oficilany predaj skoncil pred rokom , ale prakticky v juli sisi est emohol oficialne kupit od apple aj 3gecko, preto je podla mna dost chabe ohanat sa s tym ze” maju podporu” , samozrejme ze ju musia mat !

    a optimalizovali ten “novy software” na 3gecko ? NIE.. je to BULLSHIT , s ktorym sa ten mobil neda pouzivat, stazuje sa nan 73 % pouzivatelov ! a nove features ? foldre – naco ked vmobile nejdu poriadne ani zakladne aplikacie ako maps (na ios4) ?
    a teraz sa budu chvastat aky update vydali, a je to to iste co sa tyka rychlosti, len ti uz mobil pojde konecnce zdvihnut , co vlastne na ios 4 niekedy neslo ..

    #225171
    Benne
    Účastník (Participant)

    HTC —> go for it !!! :D vidim,ze si velmi nasraty, tak si kup ten desire. Aj ja som prehovaral frajerku nan, tak potom napis nejake tvoje postrehy ;)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 55 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.