iPhone 3 Gs 5.01 problemi

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 3 Gs 5.01 problemi

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #86302
    lila057
    Účastník (Participant)

    Ahojte mam este jeden problem s inym iPhonom.Je tam firmware modemu 06.15.00 soft 5.01 a telefon je z dovozu.Mam par otazok:
    1.Mam pocit ze sa rychlo vybija,napr rano o 06:00 ho vyberiem z nabijacky a ked ho nepouzivam vôbec, cca o 16:00 mu chyba tak 10 percent.To by nebolo az tak spatne.Ale ked napr.hram hru povedzme 15 min hravo to zhltne 10 percent baterky.Cim to moze byt? Stara baterka,pripadne je potrebny downgrade na nizsi softver?A na aky sa dá downgradnut ?pocula som ze len na 5.0.A aky soft by bol najlepsi?
    2.Je to divne a este som sa stym nestretla.Telefon ide pekne rychlo ale predsa sa to stane vzdy min 3x na den ze, jednoducho zamrzne.Musim stlacim tlacidlo power a uz ide ale niekedy sa stane az tak,ze ked ho stlacim, je stale zmrznuty ze nejde ani odomknut,Stalim opat tlacidlo power uz uz to dajme tomu ide.

    Na iPhone je vsetko vypnute (app na pozadi,wifi,3G siet sportligt vyhladavanie,lokalizacie proste vsetko)

    Dakujem vam za kazdu vzacnu odpoved

    #312953
    JFK.
    Účastník (Participant)

    daj update, restore, hard-reset, proste všetko, a ak to tak ostane ako to je, tak musí byť ! :D

    #312954
    lila057
    Účastník (Participant)

    ale nemozem dat uptdate ked je z dovozu nie???

    #312958
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Podle mne jsou ty ubytky baterky, vzhledem ke stari telefonu, OK. Hry holt zerou baterku jak dive.

    Jinak pokud je tel z UK, proc si ho nenechas unlocknout? UK operatori to delaji na dalku a nekteri i zadarmo, nebo za maly poplatek. Pripadne se da na ebay koupit unlock sluzba. Nez porad resit nejake problemy z neofic unlockem a nemoznosti upgradnout si OS, urcite se vyplati za tim jit.

    #312961
    lila057
    Účastník (Participant)

    a da sa to poriesit, aj ked nemam papiere od telefonu?

    #312965
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Melo by. Kazdopadne musis kontaktovat operatora a zjistit co a jak. U ebay sluzeb nepotrebujes nic, jen imei. Akorat telefon nesmi byt v uk blokovany a nefunguje to na telefonech, ktere byly v ramci zaruky menene za nove.

    #312976
    EXE
    Účastník (Participant)

    Mas iPadovy basseband………Preto všetky tie problemi, hlavne s tou baterkou. Mám ten istý problém a je to v tom….

    #312977
    burko1
    Účastník (Participant)

    Basebandove problemy nevyriesi, kedze tam ma 6.15 – ten sa jej neupdatne ani nedowngradne.

    #312983
    isotoop
    Účastník (Participant)

    Musis nainstalovat cez cydiu SAM. Jedina moznost ako riesit tvoje problemi

    Samotny problem spociva v tom,ze ten baseband je z iPadu – iPady nie su blokovane, tazke vsetok starsieho bordelu 3G,3Gs odblokuje prave ten baseband, samozrejme nie je to odladene na iPhony ale na iPady.

    napis ked treba ti pomoct

    #313048
    lila057
    Účastník (Participant)

    ano viem ze sa basebandom neurbim uz nic ale downgrade softveru sa da neako poriesit?A este da sa neako zistit od akeho operatora bol telefon brany kedze nemam papiere?

    #313051
    lila057
    Účastník (Participant)

    Jedoducho ked uz tam je ten BB 06.15 aky soft tam je najlepsie dat ako to odblokovat a co treba dat do cydie aby to bolo njviac tip top?MAte niekto skusenosti?skuste mi prosim hodit linky .Dakujem krásne

    #313062
    burko1
    Účastník (Participant)

    Overenie operatora:
    http://www.xmobil.sk/zistenie-od-ktoreho-operatora-je-iphone/234-zistenie-od-ktoreho-operatora-je-iphone.html

    Inak na downgrade ti treba mat zalohovane SHSH (co by si mohla mat automaticky ak tam mas Cydiu). Musis zistit ake mas zalohy a potom podla toho si mozes vybrat kam downgradujes.

    #313083
    lila057
    Účastník (Participant)

    a ked budem vediet pôvod co dalej? aky je postup?

    a na ten downgrade mi vies dat navod ako to spravit posim? Lebo naozaj som laik.Najlepsie by to bol krok po kroku.Chcem to skusit lebo ten druhy co mam je stejny BB len soft 4.3.3 a nemrzne mi preto to chcem skusit

    Dakujem Vám

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.