ios 6

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 161 až 180 (z celkového počtu 193 )
  • Autor
    Príspevky
  • #326485
    bawy
    Moderátor

    choroner: na základe toho, že Tvojmu ipadu nenabieha store konštatuješ že apple ide dole vodou? vieš ako sú na tom akcie apple? vieš ako sú na tom predaje, zisky a tržby apple? absolútna hlúposť zahnojiť že apple ide dole vodou…

    #326488
    choroner
    Účastník (Participant)

    Bawy: na zaklade posledneho mountain liona, na zaklade posledneho iOS davam toto konstatovanie. Od applu mam doma od Tc cez mba, mbp, iphone po ipad, kupoval som ich prave kvoli prepracovanosti a dokonalosti, ale to co zacinaju vydavat posledne je naozaj velmi slabe a nehodme standartu apple. Nikdy predtym by iOS 6 nesiel v tom stave v akom je von ako release, ale ako nejaka beta 4. Nieje to zahnojenie ale fakt.
    Edit: App store uz vyhladava. Juhuuu :-)

    #326492
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Wau, nasiel som aplikaciu co zobrazuje Google mapy aj street view na iOS6 na Iphone http://itunes.apple.com/ua/app/ifindview-connect-to-facebook/id480510706?mt=8
    Update: nie je to az take wau ako som si myslel….

    #326494
    JFK.
    Účastník (Participant)

    choroner ak ti vyhovujú samsung + android štandardy a ich “dokonalosť” a super updaty, tak pri Apple ťa nikto nedrží :D

    #326504
    choroner
    Účastník (Participant)

    JFK: od teba som cakal presne takuto odpoved, uplne od veci. Niekto napise nieco proti apple tak hned musi byt samsung lover? Od samsungu mam chladnicku, telku, ale telefon by som nikdy nechcel, resp nic s androidom ani nicim inym. Proste posledny iOS stoji za staru belu a to je holy fakt, drzim vsak apple palce aby to 6.1 dala na pravu mieru.

    #326507
    bawy
    Moderátor

    choroner: nechcem útočiť ani nič podobné, ale chápeš že väčšina ľudí problémy s updateom nemá? práve naopak? viď mňa, telefón je rýchlejšií + nové features..proste úplná spokojnosť..

    #326513
    Benne
    Účastník (Participant)

    vobec to nerieste, nejde mu vyhladavanie v Appstore nejakych 5 minut a uz ide Apple dole vodou a to vsetko, lebo uz nemaju Stevea, preto urcite nejde ten AppStore. Ktory samozrejme nema nic s updatom iOS, kedze Appstore ostava taky aky je, ma len zmeneny dizajn. Je zrejme iba pretazeny, that’s it.
    Pre mna zatial super, vydrz baterky zatial o dost lepsia ( aj ked mam iOS iba 24h), odozva telefonu lepsia, konecne mi spravne funguje automaticky jas, predtym mi to nemenilo jas tak rychlo :) Dokonca sa mi zacinaju pacit nove Maps, su ovela rychelsjie ako Google, ktore tam boli doteraz, ale mozno sa mi to len zda :)

    #326520
    choroner
    Účastník (Participant)

    Bawy, ja to chapem a tiez nechcem utocit, len som napisal svoju skusenost a svoj nazor, co si myslim, ze je podstata fora, sirit informacie. Neviem co bolo vo veci, ale chvilu cely app store nesiel, priatelka sa nanho stale nevie pripojit cez jej 4sko, mme to cez ipad uz ide, aj vyhladavanie. Skus restartnut os a spustit app store, mne to vyhodi chybu a nejde spustit. Pisanie cez nove safari je nejake divno pomale.

    Benne tesim sa stebou … Dakujem ze si vyskusal, ci to aj tebe nerobi…

    #326525
    JFK.
    Účastník (Participant)

    veď boli zahltené servery alebo čokolvek, kašli nato :D ináč ja mám doma od samsungu len TV :(
    -ináč, ak ťa nepotešil prechod z 5.1.1 na 6.0, prechod z 6.0 na 6.1 alebo 6.0.1 ťa iba viac naserie :D, kedže zmeny budú asi minimálne a hlavne v Maps app a Passbooku alebo tak si myslím…
    ~ži dlouho a blaze

    #326527
    McJobs
    Účastník (Participant)

    bawy: argumentovat to trzbami/ziskom/hodnotou akcii je nezmysel, pred iPhonom mali ovela mensie trzby/zisky, hodnota akcii oproti dnesnej bola smiesna, znamena to ze boli horsi ? Nie. Vtedy vyrabali podla mna ovela kvalitnejsie produkty, zameriavali sa na urcity segment zakaznikov, na Slovensku do prichodu iPhonu 3G 99% populacie nevedelo co je Apple. Dnes deti na ZŠ hravaju cez prestavky Angry Birds na iPhonoch, stal sa z toho mainstream, kvalita isla dole, jak HW, tak SW

    #326528
    choroner
    Účastník (Participant)

    OT: JFK: chladnicky robi samsung genialne :-)))
    Proste som len sklamany lebo som sa na 6tku tesil .

    #326534
    sneky19
    Účastník (Participant)

    Ludia, prosim Vas, funguje vam ten App Store na iOS 6 alebo nie ? pretoze mne napr. ked si dam zobrazit “Top 25″ tak mi len vypise, ze ” Nie je mozne pripojit sa do iTunes Store ” … diky pekne za info :) inak som spokojny, samozrejme, ze tie 3D mapy sa najlepsie vyuziju v USA nie u nas :/ .. panorama je fajn :)

    #326536
    igino
    Účastník (Participant)

    sneky19: len sa prihlas svojimi udajmi Apple ID. Potom ti to pojde.

    #326540
    sneky19
    Účastník (Participant)

    igino: Diky pekne… ale uz som sa aj odhlasil znovu prihlasil a stale som na tom istom. Nainstaloval som uz aj novy iTunes do compu, a stale to iste.. :/

    #326544
    choroner
    Účastník (Participant)

    Sneky19: mne sa store rozbehol po hard resete zariadenia, priatelke nejde ale stalwe :-(

    #326545
    miko99x
    Účastník (Participant)

    mne appstore ide, no skus poguuglit na apple forach, tam to dost spominaju, u niekoho funguje to, ze si nastavi datum o rok dopredu, potvrdi, vrati sa na homescreen a potom nastavi datum na aktualny a appstore by mal fungovat

    este predtym treba vypnut autmaticke nastavovanie casu

    #326551
    bloko
    Účastník (Participant)

    musim konstatovat, ze vcera vecer ios stiahnuty za 9 min do macbook air sync za 20 min vsetko vcitane itunes aj momentalne funguje na vybornu. mapy ako niekto uz pisal nie su dokonale pre sk ale vacsina z nas nevie kde je Rakos (dedinka niekde v riti) ato sme pre apple my na slovensku. Takze z pohladu apple a dolezitych trhov a velkych krajin potlesk..

    #326555
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Inspektorko, ta Facebook kokotina co sa hra na mapy je na nic.
    Hladajte MapPocket app. JEDINA, na ktoru som natrafil co nepouziva vstavane API pre pristup k mapam.

    Na toto bacha, prakticky kazda app co zobrazuje mapy (mimo navigacii ako navigon, Waze atd) pouziva vstavane API pre mapy. Co samozrejme znaci, ze ak app povodne zobrazovala google mapy (aj na App Store screenshotoch), tak teraz zobrazuje apple mapy.

    Takto slubne vyzerala alikacia Maps+ ale u nej som na to prisiel ako u prvej.

    MapPocket je jedina s google maps v danom stave.

    #326557
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Hmm k App Store – vobec alebo zriedkavo sa ukazuju komenty k apps. Taky navigon ma reviews ako nasranych, ale neukaze sa nist. Oh shit Apple, holy shit

    #326559
    Miki-M3
    Účastník (Participant)

    Neviem niekto sa tu stažuje že mu nejde uptade alebo že mu nejde app store a podobne veci.
    Ja sa nemôžem absolutne stažovať. Baterka na IP4 vydrží dlhšie telefon sa mi zda trocha rýchlejsi pri niektorých činnostiach. U mna spokojnosť mapy neriešim s telefonom som navigoval za 2 roky tak 3 krat ked som nebol svojim autom a na najdenie v kritickej situacii mi to určite bude stačiť a až tak žalostne strašne to zasa nie je. Z mojej strany maximalna spokojnosť.

    iOS stiahnuty asi za 15 min cela update tak dalšich 20 pretože som musel restore pre to že som mal JB ale inak pekne zo zalohy a všetko slape jak ma. Čakal som problemi ako pri iOS5 so samotnym stahovanim no teraz všeko bez problemov asi sa na to viac pripravili alebo som mal vecsie stastie. Stahovane včera okolo 20:00

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 161 až 180 (z celkového počtu 193 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.