ios 6

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 141 až 160 (z celkového počtu 193 )
  • Autor
    Príspevky
  • #326412
    smoki
    Účastník (Participant)

    Najlepsie je sa zbalit a ist niekam prec :D

    #326413
    trinitrotoluen
    Účastník (Participant)

    stale mas slobodne na vyber a nekupovat produkty apple

    #326414
    uniqat
    Účastník (Participant)

    ja ich kupovat budem. mam doma jablcny sad.. lebo aj ked su nakusnute su chutne :D ale hej.. treba sa zbalit a odist do juznej ameriky :D haha uz sa to planuje ;)

    #326415
    smoki
    Účastník (Participant)

    asi tak xD

    #326417
    uniqat
    Účastník (Participant)

    BIG Like ;) LOL …xD

    #326420
    McJobs
    Účastník (Participant)

    bawy: nikto nehovori o vodotrysku, najväcsia zmena v iOS 6 su mapy, prejst sa s FlyOver cez Manhattan pekné, u nas je to krok sp5, za daslie kde sa da vypnuť ta zmena farby v menubare ? Raz je modra, niekde siva, tam zas čiena. Nekonzistentny hnus. Novy App Store pekny, ale zda sa pomalši, stary dizajn bol prehladnejši.

    #326423
    uniqat
    Účastník (Participant)

    ale mam pocit ze ipod touch 4g ma s tymto systemom vyssiu vydrz baterie :)) zatial ide paradne.. len tie farby a bla bla blaa…

    #326425
    odklizec
    Účastník (Participant)

    uniqat, kolik maji zaruku v US (1 rok proti nasim 2) a jakou maji v americe DPH (az na vyjimky zadnou)? ;) Pridej tyto dve veci k US cene nedotovaneho telefonu a zjistis, ze ani moc nepreplacime, jestli vubec. DPH si nevymyslel Apple ale zlodejske hlavy z vlady/EU. A bohuzel, mala (chuda) krajina, znamena mensi kupni silu a drazsi prodej. Proste smula.

    #326427
    uniqat
    Účastník (Participant)

    vsak ja to chapem.. ale vravim o tom ze celkovo aj tak platime viac ako ty amici ;)

    #326431
    alfoldy
    Účastník (Participant)

    Ako zapnem 3D mapy? Alebo iP4 nepodporuje?

    #326436
    JFK.
    Účastník (Participant)

    odklizec :
    ja len k tej malej prdeli, … EU fiscal pact sa už chystá, prepis lisabonskej zmluvy na ceste….a USE (The United States of Europe alebo iná federácia) v dohľade 2014 zrejme…takže :)
    http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1064-eu-chce-mit-spolecne-mzv-a-armadu
    http://www.telegraph.co.uk/finance/financialcrisis/9538077/Europe-must-become-federation-of-states-Barroso-says.html

    #326437
    bresto100
    Účastník (Participant)

    Prosim Vas,mne sa neda aktualizovat pomocou iTunes,oise mi stale tuto chybu

    https://www.dropbox.com/s/dzdxbnlnfr8qzha/Chyba%20iTunes%20iPhone.tiff

    neviete mi poradit,kde moze byt problem,ani iPad 1 mi prednedavnom nesiel aktualizovat,aj som skusal preinstalovat iTunes a nepomohlo.Robim to na iMacu 24 .Pozeral som na Applackej stranke ako vyriesit tento problem,vsetko som vyskusal az na to,ze mam odpojit rooter a pripojit pocitac priamo,ale to mi potom nepojde net,lebo moj dodavatel internetu mi musel nieco nadstavit,ked som si napojil rooter,aby mi to islo,..viete mi s tym niekto pomoct?.Dakujem

    #326439
    peto7532159
    Účastník (Participant)

    alfoldy: 3D mapy sú na iPhone 4S+ a na iPad 2+

    #326458
    vrabecc
    Účastník (Participant)

    Panorama v porovnani s app DMD,DMD jednoznačne vyhráva…
    Skúšal,porovnaval ešte niekto?v DMD sú farby sytejsie,obraz jasnejsi a fotky krajšie pospajane

    #326460
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Vrabecc – neviem, nehodnotil som. Ale Panorama je zdarma, je to no-brainer a fotografie spaja perfektne aj ked su v zabere pohybujuce sa objekty (ludia, auta).

    Skusal som na ulici, kde sice uz islo malo aut, ale isli. Teda typicky problem – rozmazane auta v spojenom zabere. Panorama si nechal len zaciatocny zaber auta vcelku a zvysok spojil bez neho. S ludmi to same.

    Nie je dovod kupovat nejaku aplikaciu :)

    #326461
    alfoldy
    Účastník (Participant)

    Díky Peťo :) Tušil som to, a je to škoda, lebo podľa mňa by to železo ešte utiahlo :(

    #326463
    karci
    Účastník (Participant)

    Neskutocne. Stahujem akurat ios6 a pise 6 hodin :'((((

    #326470
    vrabecc
    Účastník (Participant)

    @jozef remen
    Aplikáciu som si kúpil dávnejšie takze tuto funkciu som používal uz dávno a pomerne často.Takýto “pohyblivy” obrazok som doposial nefotil,no pri prvej príležitosti otestujem obe a vyhodnotim :)

    #326472
    burton33
    Účastník (Participant)

    ako je na tom výdrž baterie?..možno to už v topiku odznelo tak sa nehnevajte ale bolí ma hlava :/

    #326479
    choroner
    Účastník (Participant)

    Ipad 2, vydrz naozaj stupla, mapy dost zle, ale da sa zvyknut, app store uplny fail, nefunguje mi ani vyhladavanie o neprehladnosti nehovorim, celkovo aj setting neprehladnejsie. Apple apple neviem preco, ale ide to dole vodou, co ma naozaj mrzi.
    Po restarte store ani nenabehne :-)))

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 141 až 160 (z celkového počtu 193 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.