ios 6

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 121 až 140 (z celkového počtu 193 )
  • Autor
    Príspevky
  • #326350
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Moze my niekto povedat ako to cele fici na iP4.. nechcem dopadnut ako iOS4 na iP3G… diky

    #326351
    suley
    Účastník (Participant)

    @jigga nespozoroval som na mojej 4 zasadne zmeny, mozno niektore veci idu este lepsie ako predtym. Mail a Safari napriklad, ale moze to byt iba taka pocitova zalezitost.

    #326352
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    tiez som pocul take reakcie. ja mam sice 4s ale iba zlepsenia. prechod na iOS6 nelutujem. lepsia baterka, rychlejsi system, nerusit, navigacia a pod… a aj ta biela ci aka klavesnica sa mi paci :)

    #326354
    miko99x
    Účastník (Participant)

    @ Menyhart

    prosim ta, vies mi este napisat, aku mas verziu ios6 a typ zariadenia, z ktoreho si urobil ten screenshot?

    pretoze nieco mi tu nehra:
    1. snimka kde je zoom skoro najvacsi:
    https://www.dropbox.com/s/sl9sxf380arj3fh/Photo%2020.9.2012%2010%2029%2023.png

    2. snímka, je zoom len o trosku mensi
    https://www.dropbox.com/s/msin6qv2xj8fi19/Photo%2020.9.2012%2010%2029%2028.png

    vobec nevido dalsie hlavne ulice, pri standardnom zobrazeni to je v poho, vsetky ulice su tam, pri hybridnom nie je skoro ziadna

    a este jedna otazka, preco nemas v mapach moznost si prepnut na 3D?

    vdaka

    #326359
    Menyhart
    Účastník (Participant)

    miko99x
    Toto je hybridné. iPhone4. Máš zrejme 4s.

    #326363
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Po update iOS6 na iPhone 4S mi v app store pod purchased vyhodi vsetky appky, aj tie ktore som mal hidden, a taktiez neviem hidnut appku, posunutie prsta vpravo neurobi nic, ak viete napiste , dik

    #326364
    Benne
    Účastník (Participant)

    romana3411 aka ikona Accessibility ? To je na iPade ? Na iPhone nic take nemam. Mate niekto tiez tu Accessibility ikonu niekde ?

    #326367
    Bugaboo
    Účastník (Participant)

    Mňa jedna vec v ios6 predsa len veľmi veľmi potešila :)
    Používam na iP zamykanie heslom a síce aj v ios5 sa dal vytočiť zmeškaný hovor zo zamknutej obrazovky bez zadávania hesla (perfektne vymyslené, za takú možnosť som nesmierne vďačný) ale po ukončení hovoru, teda vybavenie záležitosti zmeškaný hovor tam stále ostával na zamknutej obrazovke ako zmeškaný hovor a aj po odblokovaní heslom tam svietil zmeškaný hovor a preto sa mi veľa krát stalo, že som si myslel že mi daná osoba volala znova. V ios6 to zmizne po zavolaní na daný zmeškaný hovor :).
    Taká malá drobnosť, ale neskutočne ma potešila :)

    #326373
    McJobs
    Účastník (Participant)

    Z hladiska pridanej hodnoty pre uzivatela to je skor iOS 5.5. Hovoria o 200 novych funkciach ako každy rok, ale to asi beru aj redizajn tlačitka, vyhodenie YouTube, atd. Pre mna osobne najhorsi update od dob iPhone OS 3

    #326376
    bawy
    Moderátor

    Zase raz niekto čakal že update spravý vodotrisk :-)
    Za seba spokojnosť, strašne rýchle reakcie telefónu, baterka drží lepšie. Mapy sa mi páčia, ak na nich časom zapracujú tak spokojnosť, na navigáciu mám navigon..Jedine mi nereže tie tlačidla vytáčania :/ mohli dať na výber.. ale to je Apple no.

    #326380
    Benne
    Účastník (Participant)

    zamna zatial super, mapy mi vyhovuju, nepotrebujem google mapy vobec. Co sa tyka iOS, tak je asi skoro hodnotit, ale rychlostna 4s sa nezhorsila, skor opacne. Neviem ci sa da hodnotit baterku este :)

    Panorama je ale PECKA ! Este vam to povie, ked treba spomalit a kvalita je super, nie ako na appkach tretich stran, kde jasne vidno kde sa spojila fotka.

    Trosku ma ale zarazila taka malickost. iPod resp Music ma novy dizajn s novym posuvnikom ci ako to nazvat. Ked ale pri lock screene cez dvojklik “spustim” Music app, tak je posuvnik so starym dizajnom, trochu zvlastne, mi pride divne, ze si to nikto z tych Developerov, co maju Bety uz neviem odkedy, nevsimli, hlavne ze ich maju, ze ? :)

    #326381
    hatto
    Účastník (Participant)

    bawy: suhlas s tebou, uz si to ludia mohli vsimnut ze updaty ci uz hardware alebo software nie su typu windows – prekopat vsetko od zakladov. apple ma kvalitne veci a teda len doladuje, vylepsuje, modernizuje. nema preco uplne prerabat nieco s cim su ludia spokojni. a netre a zabudat ze nikdy to nebude system s ktorym budu vsetci ludia na 100% spokojni, ved kazdy ma ine potreby, iny pohlad…

    #326385
    mariodhf
    Účastník (Participant)

    chlapi a co Jailbreak? nemá niekto triezvejší odhad ako ja?,.,.
    Na jb som si tak zvykol ze bez toho neviem…

    #326387
    romana3411
    Účastník (Participant)

    Benne mám aj ipad2

    #326391
    sairik
    Účastník (Participant)

    no pokial bude JB tak rychlo ako na 4S tak s panom bohom :-D

    #326395
    jigga1411
    Účastník (Participant)
    #326402
    peto01
    Účastník (Participant)

    vie niekto ako to bude vyzerať s PASSBOOKom na Slovensku?

    #326404
    smoki
    Účastník (Participant)

    Asi tak ako siri v slovenčine :D

    #326408
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Zijeme holt v male prdeli, ktera pro Apple neni a nebude prioritou. Nikdy nebudeme mit vsechny sluzby a stejnou uroven obsahu, jako maji v US, UK, DE. Zkratka zapomente.

    #326410
    uniqat
    Účastník (Participant)

    no a napriek tomu ze zijeme v takejto prdeli, a nemame vsetky sluzby na ich urovni ;) , platime za iFony viac ako v amerike :D nech zije apple :D

    PS: a k tomu aj mapy nam dali ako BONUS krive xDDD

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 121 až 140 (z celkového počtu 193 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.