ios 6

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 81 až 100 (z celkového počtu 193 )
  • Autor
    Príspevky
  • #326275
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Huraaa, nasiel som appku vola sa Live street view free , mapy sa sice zobrazuju apple ale street view FUNGUJE, skusane na Iphone 4S

    #326276
    iFiko
    Účastník (Participant)

    @Imcheez: musis mat locknuty screen…

    #326280
    miko99x
    Účastník (Participant)

    takze tu je screenshot z map pred nstalaciou ios 6 (btw: mal som iOS 6 beta 3):

    http://d.pr/i/94R
    http://d.pr/i/LIYz

    a tu je po aktualizacii na full verziu:

    http://d.pr/i/lZw9

    takze u mna velke minus a sklamanie, krok spat od applu

    #326285
    Adina0501
    Účastník (Participant)

    Ahojte chalani dnes som stiahla iOS 6 a zistila som že mi z ponuky zmizla ikona Youtube vyzerala ako taký malý hnedý televízor neviem sa k tej ikonke dostať opäť poradíte dosť som ho používala tak ho potrebujem díky Ada

    #326287
    dubak
    Účastník (Participant)

    youtube aplikacia uz v ios6 vstavane nie je, kedze im s apple skoncila zmluva…avsak na appstore stiahnes jej oficialnu nahradu

    #326292
    Adina0501
    Účastník (Participant)

    No ja som si dala do AppStore vyhľadať YouTube ale z toľkých možností neviem ktorá je to nemohol by si mi napísať názov? Díky vopred

    #326294
    miko99x
    Účastník (Participant)

    otvor si zoznam top free a tam by mala byt aktualne na prvom mieste

    #326295
    nubeek
    Účastník (Participant)
    #326297
    11Peter11
    Účastník (Participant)

    miko99x ma predbehol :D

    #326298
    LilTafrobe
    Účastník (Participant)

    Adina0501 : Ta appka sa vola : YouTube , obrazok tam maš v tvare loga klasickeho YouTube .. Je to zadarmo..

    #326299
    11Peter11
    Účastník (Participant)

    Však si to stiahni priamo z mobilu.

    #326300
    kuris
    Účastník (Participant)

    Asi mysli na ipade… Prenho zatial nieje ziadna youtube app…

    #326301
    Adina0501
    Účastník (Participant)

    Díky za link už to mám v iPade no je to trochu iná grafika funguje to na výšku keď to otočím na šírku myslím obraz dosť to štrajkuje ale treba si zvyknúť a neobjavila som možnosť uložiť medzi obľúbené videá nech to stále nehľadám čo sa mi páči…

    #326302
    Lukkas
    Účastník (Participant)

    iOS 6 sa mi zatial paci :) viac kladov ako zaporov… okrem tych bielych cisiel na vytacanie :D
    Mapy aktualizovane, v lepsiom stave ako od Google.

    #326303
    tback
    Účastník (Participant)

    adina:

    na ipad verziu si treba trochu pockat, ta este nie je hotova

    inac, ja mam taku otazku..

    v itunes mi pise, ze bude ios stahovat este 5 hodin..ked si pojdem teraz lahnut a spat, nainstaluje sa mi to po stiahnuti samo, resp. mozem to takto nechat a ked sa rano prebudim, len to doinstalovat? pri napojeni ipadu som dal moznost stiahnut a updatovat zariadenie.. zabudol som totiz, ci sa tam nieco potvrdzuje alebo nie a uz by som si aj chcel ist trochu pospat:D

    #326305
    Foxhole
    Účastník (Participant)

    Lukkas: mapy v lepsom stave ako na Googli? Pozeral som BA – kockate, KE pre zmenu ciernobiele a bez bocnych ulic s biednym zoomom a mapa uplne neaktualna. Tatial co KE na googli boli aktualizovane tento rok, tuvje mapa stara niekolko rokov.. Pozeral som ceske forum a tam nadavaju rovnako

    #326306
    miko99x
    Účastník (Participant)

    ja som nasiel jeden problem v iphone 4s:

    nemozem sa pripojit na wifi a stale mi vyskoci toto:

    http://d.pr/i/qnLT

    vzdy ked kliknem na wifi, zapnem, tak sa automaticky nepripoji na moju domacu siet, a ked na nu kliknem, tak sa akoby pripaja, no stale mi vyskoci nehaky odkaz ze stranka nenajdena, a ze sa mam nuekde prihlasit.

    pls help, uz som na nervy

    #326308
    Foxhole
    Účastník (Participant)

    Funguje vam na novom ipade automaticky jas v ios 6?

    #326309
    Menyhart
    Účastník (Participant)

    Chlapci,neviem čo vyvádzate. Mapy mám úplne presné, aj Kežmarok, aj Bratislavu,aj Košice a aj menšie mestá. Vyzerá to,že máte len pomalý net;)

    #326310
    Foxhole
    Účastník (Participant)

    Daj si satelitnu mapu a potom pis. Ci ty nemas mapi Kosic sivu, rozmazanu a neaktualnu niekolko rokov??

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 81 až 100 (z celkového počtu 193 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.