ios 6

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 61 až 80 (z celkového počtu 193 )
  • Autor
    Príspevky
  • #326235
    racoste
    Účastník (Participant)

    Ťahajte aj update OS 10.8.2 pre Mac, na to sa nejako zabudlo :-)

    #326238
    vlk
    Účastník (Participant)

    najhorší update ever

    #326243
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    podarilo sa :-) diki za pomoc

    #326250
    w4cko
    Účastník (Participant)

    Vyšiel aj security update na MacOS 10.6.8 ;)

    #326251
    wings400
    Účastník (Participant)

    preco najhorsi update?

    #326252
    Benne
    Účastník (Participant)

    lebo cakal asi, ze mu bude kosit travu na zahrade :D

    #326253
    wings400
    Účastník (Participant)

    asi tak :D

    #326258
    bawy
    Moderátor

    “This device isn’t eligible for the requested build” Error in iTunes When Updating iOS

    Nejaké nápady? :(

    #326259
    LackoB
    Účastník (Participant)

    Už som tú Siri našiel, dík.

    #326260
    suley
    Účastník (Participant)

    iCloud taby v Safari velka parada.
    podareny update imho

    #326261
    Bugaboo
    Účastník (Participant)

    Design číselnej klávesnice v aplikácii telefón je asi omyl nie?

    Vyšiel aj 10.7.5.

    #326262
    tback
    Účastník (Participant)

    Pockam, ci, a ak, kedy zmenia stary dizajn cisel v telefone. Myslel som, ze ta biela je len nejaky experiment a oni to vazne nechali tam:D

    #326264
    Samuel Dikant
    Účastník (Participant)

    Už mám toho dosť, iOS 6 super vec, ale toto čo vystrjil moj iPad 2 je vrchol. …… 19:05 som dal na iOS 5.1.1 stahovat 6-tku a on ju aj stiahol no akonáhle prišiel do fázy “Pripravuje sa inštalácia…” dostal som sa do aktualizovanie sa vyplo a ja som sa dostal do Home screeen. Od tejto chvíle mi vždy píše “ios 5.1.1 váš software je up to date” …. jedine cez pc asle ja nechcem robiť cely restore … :/ vie niekto poradiť?

    iOS 6 je uplne v pohode len by to chcelo pridať siri na ipad 2 :)

    Skúšal som už hocičo ale nejako nič nepomáha :(

    #326266
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    sprav to tak ako mi poradili pár komentov vyššie, tu si stiahni ipsw http://pastie.textmate.org/private/nrenrhrzrmvy2wtyb1ab0q a v iTunes stlač ALT a daj vyhľadať aktualizácie, bude to ako aktualizácie a nie ako restore

    #326267
    Adrian91
    Účastník (Participant)

    Po 1,5 hodine sťahovaní + inštalácií, musím pochváliť iOs6. I keď niektorí nadávajú, ale Safari je oveľa rýchlejšie. Najviac sa mi páči pri mailoch keď chcete aktualizovať (potiahnutím dole), je to vtipne vyriešený loading. Mapy sú podľa mňa (aspoň čo sa týka BA) v pohode. I keď po priblížení niesú ohromne kvalitné, ale sú novšie ako u Google Map. Čo ma sklamalo je, že na iPhone 4 sa mi nezobrazuje 3D mapa.

    #326268
    vrabecc
    Účastník (Participant)

    @Adrian 91
    Musím ťa poopravit,novšie sú,ale nie o veľa.Sused má na dvore kamión pritom už nejazdí min.3roky :)
    Ale aspoň nám na dvore nestojí Fiat tipo z pred šiestich rokov(Google maps) :)

    #326269
    Imcheez
    Účastník (Participant)

    Mne to stiahlo v pohode aj na Iphone 4 aj ipad2, ios6 je celkom super, safari je ovela rychlejsia, odpoved smskami, novy appstore, mail a kopec inych veci…..Akurat: mapy su uplne na prd, klavesnica na vytacanie je uplna katastrofa, teda aspon mne pripadala povodna cierna viac “cool” ako aktualna biela, nefunguje mi nova funkcia Nerusit.. aj po vseliakom moznom nastavovani mi telefon stale vyzvana na plne gule… Synchronizacia kontaktov s facebookom potrebuje este par mesiacov vyvoja ale viac menej aktualizacia ma ovela viac plusov ako minusov takze vrelo odporucam

    #326270
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Google Maps boli otrasné staré mapy, menšie mestá boli 2006 alebo staršie…

    #326273
    Imcheez
    Účastník (Participant)

    Funguje niekomu funkcia “Nerusit”?

    #326274
    bawy
    Moderátor

    Skúsim ešte raz: “This device isn’t eligible for the requested build” Error in iTunes When Updating iOS

    Nejaké nápady? :(

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 61 až 80 (z celkového počtu 193 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.