ios 6

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 193 )
  • Autor
    Príspevky
  • #326165
    Viliam Kanovits
    Účastník (Participant)

    uz stahujem :)

    #326166
    peto23
    Účastník (Participant)

    pocujte, v mapach funguje nieco ako DOPRAVA v google maps? myslim ukazuje traffic?

    #326169
    Maroš Lukáč
    Účastník (Participant)

    Hneď zdieľajte názory, skúsenosti, aby som sa rozhodol :D

    #326170
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Nie, v mapach nie je nic. Mapy stoja za kokot, prakticky okrem BA ziadne mesto nema vobec seriozny satelitny pohlad (ani Kosice) – bud len CB a nizke rozlisenie, alebo ultra nizke rozlisenie vo vacsine miest. Teda, namiesto ASPON naznakov ulic a budov vidite len veeeeeeeelke sede stvorce a zelene stvorce.

    Chybaju ulice, podorysy budov v schematickych mapach, ziadne vyhladavanie v miestnych bodoch zaujmu (dolezite miesta, restauracne zariadenia, firmy, nemocnice atd. atd.) – nikde na svete, chyba mestska doprava a vela ineho.

    Ano, oooo 3D pohlad na par USA miest a Londyn je nadherny, ale absolutne k nicomu.

    Nove mapy su najvacsi pruser iOS 6 a tvrdil som to od zaciatku. Mapy sa presuvaju do foldra „Zmrdy a kokotiny“ hned vedla Stocks (akcie), pocasia, Passbook, Game Center a par dalsich picovin.

    Google, nech ta nemam ako rad, PROSIM, uved co najskor mapy pre iOS ako nativnu aplikaciu. To, co Apple predviedol je kruty zart.

    #326171
    Daxisko
    Účastník (Participant)

    Jozef Remen – Si pán. Presne si to vystihol aj zamňa.

    #326172
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    akych 2,2gb? mne stahuje 912,8 MB

    #326173
    Maroš Lukáč
    Účastník (Participant)

    A ako je to s výkonom ? Frči všetko hladko ? (iP4S)

    #326174
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Oh, one more thing:
    Zaslite Apple svoju stavnatu (nadavkami nesetrite) reakciu na nove mapy v iOS 6. Uvedte rovno do Subjectu

    http://www.apple.com/feedback/iphone.html

    #326175
    tback
    Účastník (Participant)

    morfi:

    na ipade mi pisalo, ze to chce 2,2gb, hodil som to do macu a zrazu to taha len 790mb

    #326176
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Maros, na iP4S nie je dovod, aby to hladko neslo :D

    To by bol vrchol, nemyslis? System kmita, o tom zadna, Safari s novymi vylepseniami (upload fotografii, KONECNE!), Cloud Tabs a novym jadrom je pecka, novy Mail nema chybu, vylepsene Reminders, Panorama je PECKA (schvalne, skuste si spravit panoramu na rusnej ulici – iba iPhone 4S a 5), budete prijemne prekvapeni.

    Len tie mapy, tie mapy…

    #326179
    uniqat
    Účastník (Participant)

    bude to naprd. uz do taham do ipodu. behom 2 dni sa zase ukaze co vsetko nefunguje. skoda len ze nevydali dnes aj os x update 10.8.2 :/

    #326184
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Nemam dovod na upgrade, skusal som prve bety a mne ten 6 iOS nepriniesol nic.

    Navyse ma nasrali, ze tam nedali gesta, ktore su uz davno dostupne na iPade, a vraj ma iPhone maly displej, babraci.
    Appka Zephyr z Cydie funguje genialne…

    #326185
    marianlapos
    Účastník (Participant)

    už aj ja sťahujem …

    #326187
    petto16
    Účastník (Participant)

    Mapy su presne take ako pise Jozef, ale inak je to celkovo podareny iOs uz od pvej dostupnej bety po wwdc.

    Tie mapy su ovela lepsie ako pred dvoma mesiacmi a ak to zlepsovanie bude pokracovat rovnakym tempom ako doteraz tak onedlho budu lepsie ako povodne od googlu.

    #326188
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    uniqat: akoby nie, 10.8.2 je out :)

    #326189
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    Mám iOS 6 beta 4 a keď dám vyhľadať aktualizácie tak mi vypíše, že mám aktuálny softvér… musím spraviť restore na 5.1.1 inak mi to nepôjde?

    #326190
    uniqat
    Účastník (Participant)

    fuj.. priblizte si centrum bratislavy.. :D to je no neviem ci tragedia alebo komedia.. zlaty dobry google maps. a mne uz taha aj 10.8.2 ale neurobili nic s problemom co sa tyka baterie na macbookoch. ide to s apple dole vodou. :( bleach

    a tie oranzove znacky v ipod playeri su uplne take nevkusne. nehodia sa tam. stara dobra modra :/

    #326191
    petto16
    Účastník (Participant)

    @fanthomas4 stiahni si iOS 6 GM odniekial, malo by to byt presne to co bolo dnes uvolnene.

    #326194
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    už som našiel tento link: http://pastie.textmate.org/private/nrenrhrzrmvy2wtyb1ab0q
    a sťahujem… potom to musím spraviť ako restore s týmto ipsw, že?

    #326195
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    uniqat: no snad by si nechcel mat namapovane ulice a ulicky, ci? :D

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 193 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.