iOS 10.3, Siri papá baterku, UPDATE: už nepapá

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software iOS 10.3, Siri papá baterku, UPDATE: už nepapá

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 49 )
  • Autor
    Príspevky
  • #505520
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Skusal som to na IP7 iOS 10.2 milionkrat ale nepodarilo sa ich zhodit. Na akom iphone sa ti to podarilo?

    #505522
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #505728
    JFK.
    Účastník (Participant)

    s30, ide ti na beta 3 pustiť hudbu cez bluetooth v aute? :D

    alebo celkovo pripojí ti iphone k autu? :D lebo mne nie, loool

    #505737
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #505738
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Nepouzivate niekto Carplay? Po pripojeni kablu a zapnutom Siri je pouzivanie multitaskingu totalne nasracky. Pri dvojitom stlaceni HB sa najprv zavrie aktualna appka a az potom vylezie list of app. Zvolim app ktoru potrebujem a pri dalsom dvojitom stlaceni sa zas najprv vsetko zavrie a az potom vyleze zoznam appiek. Normalne na nervy, uz tak ze mi ich robia pri normalnom pouzivani a nie to este horsie pri zapojenom kabli pri Carplay.
    Problem sa taha uz od vydania iOS10, v devine vsetko islo ako po masle ale nastupom 10 to nikto neopravil. Uz som im poslal 3 feedbacky a vidim ze jebu na to bo maju plne ruky prace s novymi gender smajlikmi a odtienmi broskynoveho zadku.
    Kristenanebi kam to kracame…

    #505739
    JFK.
    Účastník (Participant)

    s30, tak už sa to nejakým spôsobom fixlo, robil som včera len Reset Network Settings, dnes ráno som spravil Reset All Settings (kua ani som nevedel koľko toho treba potom nastavovať :DDD )

    a keď som sadol večer do auta, tak ma pripojilo…

    eraser:  auto mi bohužial CarPlay nepodporuje, ale všeobecne Siri mi blbne odkedy si vôbec pamätám, ak aktivujem Siri, tak na screene konzoly v aute začne vypisovať čas, ako keby som vytočil číslo, uplne je z toho zmätený a neviem či vtedy ide mikrofón z handsfree auta alebo iPhonový, každopádne uplne tragédia, čo je škoda, lebo diktovanie SMSiek alebo púšťanie pesničiek hlasom by sa teoreticky zišlo

    #505796
    iTuxx
    Moderátor

    esteze mi auto carplay nepodporuje. Dost co musim riesit sracky auta, nieto este tam tahat sracky applu

    #505825
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #505853
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Pošli screen toho Safari…

    dnes vyšla PB 4

    #505953
    JFK.
    Účastník (Participant)

    10.3 PB 4 na iPhone 7, asi najlepší iOS čo som videl za posledné roky

    carrier update na 28.0 (Orange, ale myslím že ostatné tiež)

    animácie top, baterka top v rámci možností, safari top…

    Nevidím žiadny bug.

    [s animáciami niečo určite robili, lebo mám Appku na Sector.sk, a tam to úplne celé trhalo pri posúvaní zľava doprava alebo opačne v menu článkov, teraz to ide už plynule]

    #505967
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Mozno akurat animacie stabilizovali. Ziadne zrychlenie a ani v Carplay nic opravene ale mozno vytienovali gender emoticons, mozes tento razantny krok vpred potvrdit?:-)

    #506017
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #506041
    JFK.
    Účastník (Participant)

    ty si ho napísal do témy “podvod”…

    #506042
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Analyzuje sa to :-)

    #506046
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #507883
    majdy
    Účastník (Participant)

    Po včerajšom update prestal fungovať handoff s continuity medzi iPhonom a Macom, nepomohol ani reštart oboch zariadení, vypínanie wifi/BT… ako je to u vás?

    #507889
    JFK.
    Účastník (Participant)

    A máš aj najnovší MacOS na Macu?

    #507905
    majdy
    Účastník (Participant)

    Samozrejme som mal, skúšal som kadečo,max som sa dostal k hláške (príloha), z posledných síl ma napadol zúfalý pokus predsalen znova reštartovať Mac aj iPhone klasicky (to znamená bez resetu PRAM, bez force reštartu iPhonu – power + volume down) a začalo všetko fungovať, posledná nefungujúca vec bol hotspot, kde Mac nevidel iPhone, stačilo v iPhone zapnúť a vypnúť hotspot v nastaveniach a Mac už zrazu všetko vidí a normálne funguje… Weird… but solved!

    #507922
    ????
    Účastník (Participant)

    :-)

    #507947
    JFK.
    Účastník (Participant)

    dnes vyšiel Galaxy S8, mohol by niekto preskočiť na Android, nech máme spätnú odozvu z prvej ruky… čo povieš S30, nechceš skúsiť novú Androidovú flagship mašinu?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 49 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.