Installous 4 – “Hackulous Resources” -mam to updatovat, vedel mi niekto poradit ?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Installous 4 – “Hackulous Resources” -mam to updatovat, vedel mi niekto poradit ?

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84018
    sneky19
    Účastník (Participant)

    Installous 4 mi vypisuje aby som updatoval nejaky ” Hackulous Resources” cez Cydiu. Nemam tusenia o co ide..no odkedy mi to vypisuje, tak mam problem so stahovanim aplikacii, bud mi ich nenacita alebo nedojde ku stahovaniu. Vedel by mi niekto poradit? dakujem

    #301924
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Rada nadovsetko : kupuj aplikacie z App Storu a NEKRADNI ICH !!! na tomto fore je warez VYLUCNE ZAKAZANY, najprv si precitaj pravidla az potom tu lez, ale co môzeme cakat od zlodeja ako ty ….

    #301926
    Lemmy
    Účastník (Participant)

    +1

    #301927
    sneky19
    Účastník (Participant)

    diky ;)

    #301928
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    to sneky19: Ja som mal jailbreak len kvoli otestovaniu roznych navigacii na Iphone pred kupou.Inak Ti poviem , ze jailbreak sa neoplati,stale riesit nieco pri novom update ako aj dalsie problemy?, radsej si zadaj platobnu kartu do Apple ID uctu a mas istotu , ze bude vsetko OK.
    Staci napr. sledovat Top charts v App store , alebo si stiahni aplikaciu Appshopper alebo apps gone free a podobne.Takto mozes ziskat kopec aplikacii zadarmo, stale su nejake akcie a obcas si nieco mozes kupit.
    Je to ferove voci vyvojarom.

    #301929
    sneky19
    Účastník (Participant)

    :D to bola reakcia na P4r4dox-a, vynadat mi nemusel, je to normalna otazka na jailbreak.. telefon som kupil uz s jailbreakom tak preto sa informujem, no hned som ZLODEJ :) Myslim si, ze vaicero ludi si aplikacie stahuje bez poplatku, no a asi im je to jedno…tebe dakujem za radu, uvidim ci mi vie niekto poradit, ak nie, tak sa dam na tvoju radu..diky

    #301937
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    za tie trable to nestoji. Kupuj si apps z App Store.

    #301939
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Navstiv ine forum, tu sa take otazky ako si polozil ty velmi neohreju.
    Rada pre teba : Ak nevies na co presne JB sluzi a nevies s nim zaobchadzat, zbav sa ho a kupuj si aplikacie legalne.

    #301943
    sneky19
    Účastník (Participant)

    Nevyznam sa v tom, preto sa pytam… tak diky chalani

    #301945
    sneky19
    Účastník (Participant)

    este otazka: moze nejako jailbreak uskodit iPhonu ?

    #301947
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Samotny JB nema vplyv na HW poskodenie iphonu avsak moze zasiahnut do iOS tak ze v krajnom pripade je nutny restore iphonu. Kazdopadne JB je neautorizovany zasah do iOS a uzivatelia ktori ho maju musia pocitat s jeho pripadnymi negativnymi nasledkami.

    #301948
    basman
    Účastník (Participant)

    @sneky-urcite nie,uzivaj JB stahuj,kym sa da.Onedlho pride diktatura na internete a smutne na tom je ,ze niektori to zeru…

    #301951
    axarydax
    Účastník (Participant)

    s jailbreakom sa zas daju spravit pekne kusky – SBSettings appka, iFile, ssh; nie je vsetko len o piratstve

    #301962
    Pallydj
    Účastník (Participant)

    ved totok ja som sa zaoberal jailbreakom tu na macblogu a hned sa domna zacli navazat ze som maly chclapec a chcem ho iba na hry a ani neviem naco mam iphone… niekto radsej skor nadava a odsudzuje jak si vypocuje co je vo veci. jb som si spravil sam funguje a mam aj apps z cydie a bez lockinfo si telefon uz ani neviem predstavit takisto aj sbsettings a activatora :-)

    #301985
    sneky19
    Účastník (Participant)

    diky Pally :) preto, ze clovek nevie updatovat JB, neznamena, ze s nim nevie pracovat a nevie naco funguje, a este vobec nevie co iPhone :/ ale chlapci su velki sraci, pretoze s tym pracuju uz roky a myslim si, ze takisto mali niekedy spraveni JB a teraz ti tu idu nadavat do zlodejov..

    #302019
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Pre tvoje info : v svete Apple som pol roka a ano jailbreak mam, ale nemam ani jednu ukradnutu aplikaciu. Myslim, ze ani ty by si nebol rad, keby ti tvoj zamestnavatel nechcel platit tvoj (pravom zasluzeny) plat. A tie ceny vôbec nie su take hrozne, ked uz mas 450-600€ na iPhone, tak si myslim, ze tych par centov na aplikacie mas. Nechcem sa hadat, ale zda sa mi normale zaplatit za poctivu pracu inych.

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.