iMovie

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #86939
    uniqat
    Účastník (Participant)

    No ahojte. mam taky problem ze neviem ku zvukovej stope ktora ma 1 hodinu 9 minut a 53 sekund priradit jeden obrazok aby isiel pocas celej skladby.proste aj keby som sa polamal mi to nechce ist a uz nad tym maturujem 2 dni :( co mam robit. dajte mi pls niekto navod :( nie som neschopny len som v tom v zivote nerobil a je to pre mna spanielska dedina.. najdlhsie co sa mi podarilo malo 30 sekund :(

    #316453
    zitta66
    Účastník (Participant)

    Tak si tam daj po sebe 140 rovnakych fotiek na 30 sekund a tu poslednu o 7 sekund menej a mas to!!!
    Urcite to zvladnes tento krat rychlejsie ako za 2 dni!

    #316455
    majdy
    Účastník (Participant)

    Veď len prepíš čas trvania obrázku na 1:09:53 za predpokladu, že máš v iMovie obrázok aj hudbu, a máš to.

    #316463
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    zaujimalo by ma, ktory uchyl sa bude pozerat na YouTube 1 hodinu na 1 obrazok za trvania jednej skladby.

    #316473
    uniqat
    Účastník (Participant)

    takze pokial chcme pridavat hodinove sety naco tam davat 60 obrazkov. proste ak tam bude jeden tak uz len podla daneho obrazku ludia mozu klikat na mojom kanaly po pamati. ale neviem preco mi to nechce zobrat :( to 1:09:53. hudobne sety ludia pocuvaju. kto by hodinu a 10 minut pozeral na hudobny set na youtube.. strata casu by to bola a neuveritelna..

    a navyse nikdy neviem ci to da na obrazok 30 sekund ci minut a vzdy inac.. pomoc :(preco ten hluby software nevie dat jednemu obrazku proste hodinu 9 minut a bol by pokoj :(

    #316484
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Protoze ten “hluby” sw neni urceny na to chces? iMovie je jednoduchy a laciny video editor, kde pridani fotky do VIDEA je bonus, ne main featura. Proste si pohledej audio editor, ktery umi exportovat videa, jiny video editor nebo nejaky slideshow sw, ktery umi pridat zvukovou stopu.

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.