Imovie 09 zobrazuje vrúbkované video

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Imovie 09 zobrazuje vrúbkované video

Zobrazujú sa 3 príspevky - 21 až 23 (z celkového počtu 23)
  • Autor
    Príspevky
  • #150926
    slavozv
    Účastník (Participant)

    ja som mal v 08 presne rovnaky problem, sondoval som aj tu na fore aj inde – skus kuknut:http://forum.mujmac.cz/read.php?132,2503956,2503956#msg-2503956, no podla vsetkeho to bol problem v imovie, nebol som ochotny akceptovat to zhorsenie kvality , ku ktoremu pri exporte dochadzalo. Jedine riesenie skusil som na rady inych Final cut a to bolo na prvy pohlad o niecom inom. Uz mam tiez iMovie 09 ale pravdu povediac som to v nom neskusal, lebo robim vsetko prave cez FC-Expres.
    Takze si myslim, ze ak chces dalej s videom laborovat a mas na kvalitu predsa len vyssie naroky asi iMovie nebude ta spravna volba- aj ked na druhej strane si myslim ze pre jednoduchu pracu a zabavu celkom postaci. Ale kukni si vysledny projekt na nejakej trebars 42″ plazme a povies si – ” a to je co?”
    No je to len moj subjektivny nazor, nie som ziadny profik , len nadsenec amater, ale dost narocny.

    #150927
    piggee
    Účastník (Participant)

    podla mna to sekanie bude urcite zla frekvencia polsnimkov. takze bud zdroj, alebo vystup bude ine ako 50 Hz

    #150928
    piggee
    Účastník (Participant)

    polsnimky mas upperfield alebo lowerfield?

Zobrazujú sa 3 príspevky - 21 až 23 (z celkového počtu 23)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.