GPS na 3.1.3 JB 3G

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72248
    saxoo
    Účastník (Participant)

    Zdravim vas, chcel by som helpnut s gpskom na 3.1.3 JB… nechce mi najst moju aktualnu polohu, vzdy mam modry kruh asi tak 10km :X cital som vela topicov a mali ludia s tym problem ale tak len na 3.0.. a tak myslim ze za ten rok sa to nejako fixnut da…prosim vas poradte mi, stiahol som aj GPSSerial kde som nastavil IPhone gps ale aj tak mi to bolo zbytocne tak ako zapinat a vypinat wifi, 3g a pod… mam ten iPhone asi tak tyzden tak este nechcem tam davat nejaky iny fw len nejaku radu na rozbehnute toho gps modulu….vopred vdaka

    #230416
    daimos
    Účastník (Participant)

    pogoogluj gpsfix na 3.1.3. ale vela model to ma tak ze gps nikdy nerozbehas

    #230430
    saxoo
    Účastník (Participant)

    googlim uz 3 dni a kkt z toho…predal som N95 pre gps ze to nehladalo a iPhone ma sklamal na plnej ciare s gps

    #230436
    Andreso
    Účastník (Participant)

    Stiahni si z Cydie ¨Push Doctor¨ , zaručene napraví problém s lokalizáciou. (po inštalácii Reboot a počkať zo 15 sekúnd) ;)

    #230439
    saxoo
    Účastník (Participant)

    supeer, stiahol som vsetko gpsserial, doctora, vsetko mozne a nejde…. vzdy som od michaloviec po humenne tak ked som teraz to skusal vonku tak som to opravil ! Treba chytit iPhone pevne do ruky, poriadne sa napriahnut a zajeb*t s nim o zem…. a potom ho hodit do najblizsej rieky, takze moj iPhone uz plave niekde k madarsku…. na poj*banom Samsungu Monte ide GPS a iPhone nejde, do p**** aj s nim….vdaka za komenty, cely apple u mna skoncil

    #230440
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Strasna sranda, jak nadavas na iPhone a Apple a pritom sis telefon sam dojebal JB, nebo kdo vi cim, cos tam nainstaloval? Delalo ti to i na telefone bez JB? Pocitam ze ne? Ja takovy problem u 3G neznam? Akorat ze ja nemam potrebu rozdrbavat neco co funguje :D

    #230442
    saxoo
    Účastník (Participant)

    no a co teraz… islo mi gps ked som ho kupil pred tyzdnom aj s jb v poho potom zrazu prestalo ist a tak ma uz to prestalo bavit tak skoncil svoju put… objednal som htc destire tak dufam ze po tyzdni nedopadne tak ako apple

    #230444
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Osobne bych dal restore a kaslal na JB. Telefon se ma pouzivat, ne tunit a ladit. Ale neboj, u HTC te zarucene bude stvat neco jineho ;) Dokonaly mobil totiz neexistuje, jako ostatne nic.

    #230448
    Andreso
    Účastník (Participant)

    JB môže ¨pokaziť¨ GPS jedine pri hacktivácii, na tvojom mieste by som skúsil nahodiť firmware nanovo a spraviť JB cez jailbreak-me.

    #230468
    Sauron3
    Účastník (Participant)

    asi tak a skús tu prestať nadávať na apple nemaš dovod keď si lama nikto ti zato nemôže

    #230471
    saxoo
    Účastník (Participant)

    vies ja som kupil ten telefon tak nemam s nim skusenosti ako vy co ho mate 2-3 roky tak urcite vy co ste ho mali tyzden tak ste vedeli vsetko o nom…. akoze nevadi no, beriem na vedomie ze ten JB kazi tie fony ale tak cakal som nieco ine…. pisal som tu ze mi poradte nemam skusenosti ze za ten rok bude nejaky fix ale tak nic no, dokonaly mobil bol pred 15 rokmi Nokia 3310 kde som neriesil ziadne gps alebo wifi, telefonoval, pisal smsky a mal hadika a bol to king :D

    #230485
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Neres JB a telefon ti bude fungovat jako ti driv fungovala nokia, kde jsi telefonoval a pisal smsky a hral hada, akorat ze jeste o kus lip ;) Pokud povazujes za dokonaly mobil 15 let starou sunku, pak nechapu, na co ti je stroj typu iPhone? Potom te ujistuju, ze s HTC velkou radost mit nebudes :D

    Porad mi tak nejak unika, proc se drbes s JB, kdyz o tom vis houby a ocekavas funkcni telefon? JB, at si kdo chce co chce rika, je potencialni zdroj problemu. A protoze nejsi prvni s timto problemem, evidentne je to i pricina tveho problemu. Kupil jsi telefon s JB? Holt smula. Proto ti radim udelat restore a doufat, ze se problem opravi. Navodu na restore najdes tu i na internetu. Staci hledat.

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.