Galeria

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #87964
    GasThan
    Účastník (Participant)

    Zdravim
    Som novy pouzivatel iPhone takze sa este len zoznamujem a tak….a chcem sa spytat ze ako funguje ta galeria …ulozil som nejake obrazky z dropboxu ktore sa mu ulozili normal medzi fotky co fotim a do fotostreamu sa to tiz hodilo …vytvoril som album wallpapers ze to hodim tam tak so mt odal tam ale zostalo to aj v tom fotaku a aj vo fotostreame a ked som to zmazal z fotostreamu a aj z fotaku tak sa to automaticky zmazalo aj z albumu wallpapers ….da sa to nejak spravit tak aby to bolo len v tom wallpapers albume ?

    #322886
    peto7532159
    Účastník (Participant)

    nie, nedá, funguje to tak, že fotky ktoré máš v albume Fotoaparát môžeš deliť do iných albumov, ale iba z Fotoaparátu sa zmazať nedajú

    #322891
    GasThan
    Účastník (Participant)

    Aha cize albumov mozem mat kolko chcem ale stale tie fotky/obrazky musia byt aj vo fotoaparate ze ?

    #322892
    peto7532159
    Účastník (Participant)

    áno

    #322903
    GasThan
    Účastník (Participant)

    A zvyknem si :) nejake tipy nemas premna ci uz ohladom galerie alebo celkovo iPhone ? :)

    #322911
    peto7532159
    Účastník (Participant)

    teraz z fleku ma nič nenapadá :)

    #322918
    GasThan
    Účastník (Participant)

    Este by ma zaujimalo ako funguje ten fotostream ? Lebo kazdy obrazok co nahram tak sa tam hodi…a pokial sa nemylim to sa nahrava na iCloud a ten je len do urcitych GB len co potom trebaapravit ked to zaplnim ale aby mi v telefone vsetko ostalo ?

    #322924
    Dreamer
    Účastník (Participant)

    Fotostream sa do iCloud priestoru nerata!
    Takto je to vysvetlene na APPLE stranke:

    Free gets you a lot.
    When you sign up for iCloud, you automatically get 5GB of free storage. And that’s plenty of room, because of the way iCloud stores your content. Your purchased music, movies, apps, books, and TV shows — as well as your Photo Stream — don’t count against your free storage. That 5GB goes a long way for your mail, documents, account information, settings, and other app data. And if you need more storage, you can easily purchase an upgrade right from your device.

    #322930
    wings400
    Účastník (Participant)

    preco na fore riesime trivialne otazky, ktore by mali byt vo FAQ, su v navodoch k zariadeniam a google na ne dava odpoved hned v prvom odkaze?

    #322938
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    hlavne si icloud musis zapnut aby sa ti fotky nahadzovali do cloudu.

    #322944
    GasThan
    Účastník (Participant)

    No sak mam ten fotostream zapnuty…ale ked sa fotky do iCloud pamete nerataju tak jak to ked si dam pozret statistiku vyuzitia tak mi ukazuje ze Fotoaparat 450MB ???

    PS: mohol by mi sem niekto hodit odkaz na to FAQ ???

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.