Dnes konecne iOS 4.2

Domov Diskusné Fóra Ostatné Dnes konecne iOS 4.2

Zobrazujú sa 2 príspevky - 121 až 122 (z celkového počtu 122)
  • Autor
    Príspevky
  • #235583
    zuzu198
    Účastník (Participant)

    100% suhlas s benne a dubak !!!!!

    #235585
    dubak
    Účastník (Participant)

    Benne hovori pravdu, len si vyberate casti z textu a tie hodnotite a zastavate to nazormi, ze ked na novy telefon nemam tak nech si kupim samsung, potom sa nedivte, ze vam Benne povie, ze ste apple ovce lebo presne tak sa spravate
    a ja som tu tiez nehovoril o 3g ale o 3gs ktory sami predavaju a este asi ani dva roky nemal, prepacte, ze ocakavam nieco viacej od telefonu co stoji viac nez nejaky pocitac, tak by clovek aspon co to ocakaval, ze ten mobil bude moct plnohodnotne pouzivat aj viac ako pol roka a nie nehovorim o sms tonoch!!

    a k tebe Peko, presne som vedel, ze sa v tejto diskusii objavis aby si si do mna rypol
    ja viem, ze ta zerie, ze som ti parkrat napisal pravdu, ktoru mi tu viaceri potvrdili a ty kvoli nej nemozes pokojne spavat a snazis sa ma strapnit takymto sposobom (nie je ti to trapne?)
    ja na tieto tvoje zabomysie vojny nemam chut a davno som z toho vyrastol tak radsej bud uz tisko a radsej chodievaj na lamky.net uploadovat cracknute apps pre iphone ty nas poctivec ;)

    na toto NEODPOVEDAJ, nemas cim oponovat a len by si sa viac strapnil ak sa to teda este viac da..

Zobrazujú sa 2 príspevky - 121 až 122 (z celkového počtu 122)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.