Dnes konecne iOS 4.2

Domov Diskusné Fóra Ostatné Dnes konecne iOS 4.2

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 101 až 120 (z celkového počtu 122 )
  • Autor
    Príspevky
  • #235500
    m@R3k
    Účastník (Participant)

    Tiez sa mi tento pristup moc nepaci, keby aspon slo o nejaku podstatnejsiu vec ako par tonov na sms a pod. Ja osobne som az dnes zistil, ze si ten ton vobec mozem zmenit :D Podla mna taketo zbytocne obmedzenia viacej ludi odlakaju skor ku kupe nejakeho androidu alebo nedaj boze wp7 telefonu ako ku kupe noveho iPhonu.

    #235503
    Benne
    Účastník (Participant)

    Presne. Co si povedia, ze vau, mame nove zvonenie tak idem do ip4 ? Alebo si povedia vau, podporuju aj stare zariadenia, nie ako ostatni, tak si ho kupim ? U mna je volba jasna ;)

    #235506
    petiar
    Účastník (Participant)

    Benne: Áno, presne o princíp tu ide. Lenže ten princíp je z pohľadu Apple predávať. Ja chápem čo ťa štve – mňa tiež štvalo keď Apple prestal (podľa mňa po krátkom čase) po prechode na Intel podporovať Gx platformu. Ale my máme voľbu – ak sa nám to nepáči, nekúpiť. Môžme sem o tom napísať, môžme o tom diskutovať ako to práve robíme, ale to je všetko.

    Už si napísal tomu Jobsovi? :-)))

    #235511
    mcgiany
    Účastník (Participant)

    chlapci nefetujte :)
    Ked si kupis SonyEricsson nejaky model a o polroka vyjde dalsi model, kde budu funkcie naviac tak si myslite, ze vam SE posle novy firmware pre vas stary model? Prd. Vykasle sa na vas a budete mat rovnaky dumb telefon s rovnakymi dumb funkciami ako ste mali pri jeho kupe. Apple aspon ciastocne podporuje starsi model.

    Pri androide mate este dnes kopu telefonov s verziou 1.6 lol. Niektore maju 2.1 a niektore 2.2
    Upgrade je sice mozny, ale neprinesie prakticky nic a niektore telefony uz potom nezvladaju.

    Na WP7 si pockame aka bude strategia, ale nepredpokladam, ze bude vyrazne odlisna od tej Apple.

    #235512
    Benne
    Účastník (Participant)

    Mcgiany, si mimo uplne. Mna nezaujima se, ani wm ani android. Ked si kupim bmw, tiez cakam urcite sluzby a nepozeram sa na skodu a pod, bez urazky.

    Petiar, mas pravdu, mame na vyber a mozme len diskutovat. Ale keby si to uvedomili aj ostatni, mozno by to malo efekt. Ale to je utopia. A Jobsovi som pisat nechcel.

    #235513
    dubak
    Účastník (Participant)

    hlavne ze vsade pisu ako apple ide hore, podla mna je to naopak
    s prichodom ipadu a jeho uspechom, uz nevedia co skor a seru na spokojnost zakaznikov a chcu co najviac zarobit aj cez mrtvoly, aj ked tak funguje kazdy dobry predajca, ale apple si zvykol vazit zakaznikov a vsade to aj tvrdil a je to uplne inak

    #235514
    Jaem
    Účastník (Participant)

    to izopeter
    airplay ikona sa ti objavi vtedy, ak je v dosahu zariadenie podporujuce airplay – airport express, nejake wi -fi repraky a pod…

    ad dubak, benne a ostatni “nespokojenci” – nepripadate si s vasimi uplakanymi vylevmi trapne? Doteraz vam vase telefony vyhovovali a zrazu uz nie, lebo nemaju nieco, co pridali pre najnovsi model? A ze posledne zariadenia maju cosi “zadarmo”, za co vy “musite” platit? To ste plakali aj vtedy, ked vysiel platedy update na iLife 11?

    #235515
    suley
    Účastník (Participant)

    Mcgiany, ked si spomenul ten SE a android. Minuly tyzden mi prisiel mail zo SE, ze je k dispozicii upgrade na vyssi Android. Tak som si ho stiahol a nainstaloval, s dobrym pocitom, ze SE sa stara o zakaznika. To len tak na margo.

    Chcem sa este raz spytat ci vam neblbne zvuk vo VLC playeri na iPade po update.

    #235518
    Benne
    Účastník (Participant)

    Jaem ukaz mi, kde pisem, ze som nespokojny s iphonom ci macbookom ci ipodom. Dakujem. Ak nedokazes pochopit o com tu pisem spolu s dubakom, tak si to vsetko precitaj este raz, asi si nieco prehliadol.

    #235525
    dubak
    Účastník (Participant)

    uz vas neriesim, aj s Bennem tu kritizujeme pristup apple k nie starym produktom a vy tu stale vytahujete nieco uplne ine, tak si to kludne omielajte dalej ked vas to bavi

    #235538
    RioM
    Účastník (Participant)

    @dubak

    Ja programujem pre iPhone a viem, že ten starý 3G je fakt hrozne pomalý a má naozaj malú pamäť. Hocijaké načítanie súboru, načítanie obrázka – všetko je problém. V podstate si človek musí stále dávať pozor aby niečo nenechal v pamäti, lebo hrozí zahltenie pamäti alebo aby nerobil niečo náročné lebo spomalí celý iPhone.

    Viem si živo predstaviť, že pípnutie SMSky má byť čo najrýchlejšie a pamäťovo nenáročné, pretože SMSka, môže prísť aj počas hrania hry alebo počas surfovania na internete. Ten režim behu na pozadí na 3G vôbec nie je a na 3GS sa podľa s ním dopredu moc nepočítalo.

    Takže tam môžu aj technické problémy, prečo tam nedali viac melódií a možno sú tie nové melódie dlhšie a náročnejšie pre staré iPhony.

    Neverím príliš tomu, že by to tam nedali kvôli tomu aby Ťa naštvali a dali tam napríklad vyhľadávanie iPhonu. A nemáš pravdu, že to Apple predtým nerobil. Napríklad v 3G nie sú obrázky na pozadí.

    #235544
    Peko00001
    Účastník (Participant)

    dubak je ako vzdy uplne mimo

    #235548
    izopeter
    Účastník (Participant)

    Podla mna ste proste rozmaznani :-) mcgiany ma pravdu. Pri inych shitovych telefonoch vam vobec nevadi, ze vychadzaju novsie a lepsie modely. Pri iPhone by ste chceli stary model s najnovsimi vyhodami. Benne, s tym bmw je to tak, ze ked vyjde novy model auta povedzme s nejakym novym motorom, prides a budes chciet do svojho stareho modelu namontovat ten novy? Ak ano, tak za tazke prachy…
    NAozaj si myslite, ze apple urobil nejake trapne smskove tony preto, aby sa viac predal ip4? Podla mna sa proste staremu modelu uz az tak nevenuju…
    Vzdy bol novsi model lepsi a mal dalsie vychytavky…

    Mal som VSETKY modely doteraz. Pretoze ked sa mi novsi model pacil, tak som si ho skratka kupil. Urobte to aj vy. A pokial na novsi model nemate, tak nechcite, aby vam ho apple upgradeoval z vasho stareho, je to trapne.

    #235552
    Benne
    Účastník (Participant)

    hovorim o sluzbach, BMW bol len priklad, nie priame porovnanie. Ide o uplne iny sortiment preboha. Len PRIKLAD.
    Apple ovecky zdar, nema to cenu… ked clovek nechce pochopit, nepochopi a pojde si dalej svoje. Pekny vecer.

    #235553
    mcgiany
    Účastník (Participant)

    benne: uz ked dojdu argumenty tak povieme, ze apple ovca a mam vyhrate?
    Hovorite o principe, ale zatial ste ziadny nepovedali, len sa tu ohanate nejakymi tonmi na SMS. Je to cele smiesne. izopeter to popisal presne, to je ten princip, ktory vy ocakavate. Kupite si telefon a ked vyjde o 2 roky novy model, tak chcete do stareho jeho funkcie. Tak to nikdy fungovat nebude a to u ziadneho vyrobcu. Vacsina ludi si aj tak meni po 2 rokoch telefon, lebo im konci pausal a vyuziju dotaciu od operatora. Tak o co vam ide? Ak o to, ze si nemozete dovolit striedat iPhone tak casto, tak si kupte nokiu alebo ťamťung, alebo sa zmierte s tym, ze do iPhone 3G s uz zastaralym HW nebudu tlacene vsetky featurky.

    #235556
    Benne
    Účastník (Participant)

    nie, ja tu opakujem dokola to, ze pred nie dlhou dobou bola firma apple hlavne o tom, aby predala dobre, kvalitne produkty a aby sa starala o svojich zakaznikov. Tento princip ide ocividne do sraciek. Bohuzial kvantita predbieha kvalitu, co by som pri takych cenach necakal.

    Nejde tu len o tie SMS tony, nechapes ? Ja mam telefon, ktory sa este predava aj v USA, tak preco nemozem mat plnu podporu ako tomu bolo niekedy ? Nemam iPhone 3G, takze si mimo.

    A stale spominate nejake ine telefony, mna nezaujimaju. Pochopte, ze samsung, nokia a podobne firmy sa nedaju porovnavat, uz len z hladiska poctu vydanych telefonov rocne. Apple vyda 1, slovom JEDEN mobil a nieje ho schopny plne podporovat jeden rad dozadu ako tomu bolo doteraz ? Nehovor mi, ze 3Gs nezvlada tony, find me a podobne. 3Gs sa este stale predava, takze o com ?

    #235561
    Jaem
    Účastník (Participant)

    benne – apple sa stale stale nadpriemerne stara o svojich zakaznikov. Ak by to tak nebolo, tak mas v 3GS velke h…o a nie 4.2. Nove telefony musia mat nejaku komparativnu vyhodu oproti starsim (aj ked stale predavanym modelom).

    #235565
    Benne
    Účastník (Participant)

    ked chce apple zaujat napriklad pridanim novych sms tonov do ip4, tak je to na zamyslenie :) mal by zaujat niecim inym si myslim, a zaujem on by sa urcite pridanim takejto blbosti do “stareho” zariadenie (napr 3Gs) neznizila. A nie, nejde mi o tony, ale o ten princip co som popisoval vyssie –> (pre tych, co by si zase vybrali z textu jednu vetu bez kontextu)

    #235579
    Jaem
    Účastník (Participant)

    ak tu niekto vytrhava veci z kontextu, tak si ty benne. 4.2 priniesla viac ako 12 viditelnych vylepeni a z tych 12 len JEDNO nespristupnila pre starsie zariadenia, a to su tie sms tony. Tak o akom “principe” tu stale trepes?

    #235581
    Benne
    Účastník (Participant)

    Dve, a hovorim o tom, ze nebol ziadny dovod, preco by nemohlo byt napr to, podla teba, jedno vylepsenie sucastou minimalne iphonu 3Gs, ktory je stale v ponuke ? 12 uzasnych vylepseni, ako napriklad zmena ikony diktafonu ? :D alebo neuveritelny vyber fontov do poznamok ? Cislom 12 by som neohuroval. Ale to sme uz uplne mimo temy. Evidentne to nedokazes pochopit ;) dobru.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 101 až 120 (z celkového počtu 122 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.