Dnes konecne iOS 4.2

Domov Diskusné Fóra Ostatné Dnes konecne iOS 4.2

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 81 až 100 (z celkového počtu 122 )
  • Autor
    Príspevky
  • #235326
    dubak
    Účastník (Participant)

    keby je moja anglictina na lepsej urovni tak tomu ignorantovi jobsovi aj daco napisem lebo uz to fakt prehana
    nalaka ludi aby si vsetci kupili iphone 4 a hned na to vyda novu generaciu iphone a s nou aj novy firmware, ktory uz na iphone 4 bude poriadne obsekany o funkcie a takto to pojde dalej aj s ipadom tipujem

    #235329
    petiar
    Účastník (Participant)

    dubak: Čo je na tom také nepochopiteľné? Keby naďalej podporoval iPhone 3Gs tak ako iPhone 4, tak by z nového modelu predal omnoho menej. A Apple chce predávať veľa, ako každá iná firma. GET USED TO IT!!! Alebo sa nauč poriadne po anglicky, nájdi si lepší job a nebudeš mať problém kúpiť si vždy ten nový model, alebo mu teda napíš. Kľudne aj po slovensky – výsledný efekt bude rovnaký. ;-)

    #235338
    Draconet
    Účastník (Participant)

    Ahojte neviete mi poradit,mam iphone 3g je odblokovany a ma jailbreak,mam tam este povodnu verziu 3.1.2 Chcel by som urobit update na 4.2. Neviete nahodou ci sa telefon znova nezablokuje na povodneho operatora? Zatial som to nikde nenasiel, ale kdesi som cital, este pri starom firmware 1, že sa po update telefon zablokuje, v niektorých prípadoch už nedá zapnúť. ???

    #235340
    dubak
    Účastník (Participant)

    petiar, nepochopitelne je na tom to, ze odstavia aj telefon, ktory nie je zas tak dlho na trhu a sami ho este predavaju
    to aby asi teraz clovek kupoval kazdy polrok novsi a novsi produkt aby ho mohol vobec pouzivat
    a ano stve ma to, ked teba nie tak fajn, ale ja negrciam peniaze aby som si kupoval kazdu chvilu novu elektroniku, ktora nestoji malo

    #235342
    davo233
    Účastník (Participant)

    :D uz je aj JB http://www.mojipod.sk/ios-4-2-1-jailbreaknuty/
    chalani sa snazili :))))

    #235352
    poper
    Účastník (Participant)
    #235354
    izopeter
    Účastník (Participant)

    Jedna otazka: mam iPhone 4, upgrade vcera uplne v pohode, no neviem najst airplay. Po 2x stlaceni home button a posunu dolava tam je len nastavenie zvuku, no chyba ikonka ako v clanku na macblogu. Netusite, kde je problem? Dik.

    #235356
    poper
    Účastník (Participant)

    ja to tam tiez nemam
    ps: co znamena polozka v nastaveniach > vseob >pristupnost?
    nic tam nieje

    #235360
    suley
    Účastník (Participant)

    Ako sa vam sprava VLC player v iPade po update?

    #235361
    petiar
    Účastník (Participant)

    dubak, úprimne, čo je tam také bez čoho nevieš žiť? Resp., čo ti momentálne bráni v 3Gs v používaní? Ja mám v mojom 3Gs ešte stále 4.1 (a ešte dlho budem mať, kým všetci nedočkavci poriadne neotestujú 4.2) a funguje výborne. ;-)

    #235362
    dubak
    Účastník (Participant)

    nejde o to, ze by mi tam chybalo nieco bez coho by som nemohol zit, ale tie sms tony som tam uz chcel fakt dlho a som sa tesil, ze ich konecne bude viac lebo jediny pouzitelny je tam ten prvy a jailbreak kvoli tonom sms robit nechcem
    ide len o to, ze kazdym dalsim upgradeom pomaly 3gs odstavia ako to teraz robia na 3g, co je vsak pochopitelne ked 3g je o dalsiu generaciu starsi

    #235372
    petiar
    Účastník (Participant)

    dubak: Ach, no, kvôli sms tónom… Nechajme to tak, vidím, že sme úplne niekde inde. Napíš tomu Jobsovi, možno ti nejaké pošle. ;-)

    #235376
    Kasper
    Účastník (Participant)

    ej ej.. novy sw vydany, kopa noviniek, ale stary dobry vypis o doruceni sms stale nikde :) stale som kdesi v kutiku duse dufal ze to konecne pride s novym updatom :)

    #235377
    Benne
    Účastník (Participant)

    co je na tom nepochopitelne ? Proste pred dvoma rokmi by sa nieco taketo nestalo,keby boli napriklad nove tony na 3G, tak by boli aj na 2G, co je logicke,pretoze pridanie nejakych trapnych tonov je hardwarovo nenarocne co sa tyka toho,ci by to ten ktory iphone zvladol. Ak nie,tak ma opravte…
    Takze tu NEJDE LEN O TONY, tu ide o filozofiu, ze ked teraz vydaju o pol roka iphone 5, tak zas pojde ip4 do kosa ? Tu nejde len o to,ci na to clovek ma, ale ci je aj taky debil, aby si to kupil.

    #235380
    dubak
    Účastník (Participant)

    ja len proste niesom stevova ovca co si ide kupovat kazdu chvilu novy a novy podukt len aby mu slo vsetko tak ako ist ma
    ty ked mas ocividne penazi dost a nerobi ti problem kupit kazdu chvilu novu verziu niecoho co je na trhu chvilu tak potom s tym nemas problem
    pokial viem tak to boli vyroky od apple, ze ich produkty vydrzia niekolko rokov a daju sa spokojne dalej pouzivat aj ked maju pred sebou niekolko novych verzii, ale je to naozaj tak? nezda sa mi

    #235441
    igino
    Účastník (Participant)

    dubak: Produkty vydrzia niekolko rokov. Nie som slepa ovca, pouzivam a vyuzivam veci tak ako potrebujem. Konkretne menit zvuky sprav a priradovat roznym ludom rozne zvuky na SMS spravy nemam ako potrebu. Rovnako mam od zaciatku uzivania iPhone-ov (najskor 3G a teraz 3GS) stale ten isty zvuk na zvonenie. Je pravda, ze ziaden z povodnych, ale vlastny, len chcem povedat, ze rozne zmeny zvukov, pozadi, tapiet, vzhladov ikoniek povazujem za nieco ako tuning, ktory u mna nema co hladat. Telefon mi sluzi na to co potrebujem a v tom mi iP vyhovuje maximalne. iP4 ma lepsi fotak ako moje 3GS, ale netrapi ma to, fotim fotakom.

    #235442
    petiar
    Účastník (Participant)

    Benne: Tu nejde o to či sa to dá alebo nie. Jasné, že sa to dá (tie tóny). Ale ako ináč by Apple prinútil ľudí kúpiť si najnovšiu verziu iPhone? A Apple CHCE ľudí presvedčiť, chce sa zbaviť iPhone 3Gs, chce predať veľa iPhone 4, chce veľa zarobiť. A TOTO je úplne normálne, prirodzené, pre každú firmu na svete, Apple nevynímajúc. Prestaňte považovať Apple a jeho vedenie za nejakého dobrého strýčka, je to business.

    dubak: Nemám dosť peňazí na iPhone 4, mám “len” iPhone 3Gs ale to nie je chyba Apple, to je moja chyba že nemám. A že nemáš ty, to ja zase tvoja chyba. :-)

    #235464
    RioM
    Účastník (Participant)

    Nikdy v živote ma nenapadlo, že niekomu môže záležať na zvuku SMSky. To sa mi zdá dosť malicherné. Ale keď už bez toho nemôže niekto žiť, tak stále si môže iPhone jailbreaknúť a zvukový súbor si zmeniť.

    #235468
    dubak
    Účastník (Participant)

    raz tu niekto spomenie sms tony a uz ti vsetci vravite ako mi ide len o ne, ja som povedal len, ze nimi to vsetko zacina a postupom casu to tak pojde dalej, nic viac

    #235475
    Benne
    Účastník (Participant)

    Nikto nechce pochopit, ze tu nejde o tony SMS, ale o princip !!! Ja viem, ze chcu predat vela kusov ip4, ale nemyslim si, ze taketo veci ten predaj zvysia. Niesom malicherny, bez novych tonov vydrzim, horsie to bude, ked si kupim napr ip4 a prestanu sa zrazu updaty, ktore by mohli byt nanho vhodne, vydavat na ip4, ale budu sa uz len na ip5. Ja neviem co je na tom take tazke pochopit. Zopakukem asi sty raz, ze ide o PRINCIP !!! Keby sme boli napr v dobe 3G iphonu a dal sa takyto update, urcite by ss tykal aj 2G ! A preto som si iphone kupil, lebo bolo postarane vzdy minimalne o predoslu verziu. A uz aj toto pravidlo sa bohuzial porusuje a evidentne to bude len horsie.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 81 až 100 (z celkového počtu 122 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.