Dnes konecne iOS 4.2

Domov Diskusné Fóra Ostatné Dnes konecne iOS 4.2

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 61 až 80 (z celkového počtu 122 )
  • Autor
    Príspevky
  • #235209
    dubak
    Účastník (Participant)

    uz by s tym mohli daco spravit, stahujem to po piaty krat slimacou rychlostou a zase chybova tabulka, ze uz nemoze dalej stahovat

    #235210
    retanka
    Účastník (Participant)

    da sa stiahnut iOS 4.2 z ineho mac? Ten moj mam v oprave.

    #235224
    Engi
    Účastník (Participant)

    Mne to včera sťahovalo 90minút

    #235231
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Mne dnes 2 minuty… :-)
    Inak problemy zatial objavene:
    – ukazovalo nespravny cas hore v status bare, v aplikacii hodiny bol spravny, po zruseni a opatovnom povoleni automatickeho nastavenia casu uz to bolo ok
    – blbne aplikacia Tatra banky :-(
    – zatial vsetko ostatne ok
    – jo este – SMS tony su ozaj take strasne ako sa hovori…
    – snad najpouzitelnejsia funkcia je moznost napevno nastavit hlasitost zvonenia, len sa mi zda, ze je toto nastavenie naviazane aj na zvuk zamknutia/odomknutia a na zvuk fotoaparatu, co nie uplne stastne riesenie… Neviem co ostatne okrem iPodu a aplikacii (hier) je mozne tymi ovladacmi hlasitosti kontrlovat…

    #235233
    zitta66
    Účastník (Participant)

    Dobre ranko,tak neviem ako vam ale mne funguje Find My iPhone aj na 3gs,samozrejme aj na iPade,iPhone 4,ked budem mat cas tak este vyskusam aj na 3g(aby som mohol kontrolovat frajerku,kde beha hore-dole :-))),inak zatial som tam nenasiel volake rozdieli od GM.pekny den bratia a sestry..

    #235236
    Engi
    Účastník (Participant)

    Mrezo: dnes si to stahoval asi len ty :D lebo vcera to bol fak des.

    Mne po prechode na iOS4.2 neslo do teraz mobile me. Neviem co to bola chyba operatora alebo iPhonu. Dokonca mi aj padla dva krat mail.app na iPhone 4.

    #235237
    tomasno1
    Účastník (Participant)
    #235238
    miso13
    Účastník (Participant)

    ja som stahoval vcera – t.j. 22.11. cca 22:00+- nasho casu a vsetko slo OK. Robil som dva telefony, prvy cca 12 minut stahovania, druhy cca 8 minut a to bol update vacsi o par mega.

    edit: zabudol som lokalita – SR

    #235239
    t6mas
    Účastník (Participant)

    taaak pre mna najlepsia sprava otvaranie pozvanok ics a potvrdenie ucasti cez iPhone.. aj ked zatial krkolomne, ale konecne to nejakym sposobom ide!!

    #235241
    suley
    Účastník (Participant)

    kde sa teraz na iPade zamyka screen rotation? podla mna velmi nestastne riesenie s tou zmenou z locku na mute.

    #235242
    habik11
    Účastník (Participant)

    Vie mi niekto poradiť ako sa prihlásim na email od mobile me? Lebo to neviem nájsť a nedá sa mi autorizovať účet na Find my iPhone.

    #235243
    zitta66
    Účastník (Participant)

    Suley: 2xhome a do prava,či doľava?..

    #235253
    Benne
    Účastník (Participant)

    Silent mode pri ipade ? Naco to zmenili ? Aj to nejak odovodnili ? Zeby facetimom, alebo preco ? Nejak mi to hlava nebere.

    #235259
    mcgiany
    Účastník (Participant)

    suley: ako pise zitta66, stlac 2x home button a vlavo kde je aj ovladanie zvuku je aj lock orientacie. Inak tiez si myslim, ze je to trochu nestastne riesenie. Mohli to aspon nechat nastavitelne.

    #235264
    dubak
    Účastník (Participant)

    myslel som, ze tie sms tony odstavili len na 3g, ale oni ich odstavili aj na 3gs
    to fakt kto nema najnovsi produkt tak sa moze aj posrat lebo nemoze vyuzivat vsetko co by sa malo, sami zda, ze taketo ofuky apple predtym nerobil

    #235268
    suley
    Účastník (Participant)

    @zitta66 & mcgiany dakujem

    #235270
    poper
    Účastník (Participant)

    tiez to od vcera stahujem asi 15-ty krat a stale nejaky conection err

    #235273
    Rado2711
    Účastník (Participant)
    #235304
    monicqa
    Účastník (Participant)

    raul: vyborne, ako inak :)

    #235321
    Benne
    Účastník (Participant)

    dubak o tom tu hovorim celu dobu :) zvonenie sms na starsich generaciach je banalita, toto by pred dvoma rokmi apple nespravil. Bohuzial.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 61 až 80 (z celkového počtu 122 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.