Dalsie Problemy S Volanim Na Iphone 4?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Dalsie Problemy S Volanim Na Iphone 4?

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74037
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    ked uz vyriesili proximity senzor,tak maju dalsi problem tieto drbnute iphony?

    nepocuju ma ludia obcas,teda dost casto…nemate rovnaky problem? da sa to poho reklamovat?co sa zas stalo?:/ dost ludi to mava..nic nemam s telefonom,nic sa mu nestalo o com by som vedel v poslednej dobe,ja ich pocujem perfektcne,ale zrazu na druhej strane ma nepocuju….nechapem, hardware issue,software issue? este niekto ho ma?

    #241163
    Dr.Exit
    Účastník (Participant)

    Nemusí to byť len telefónom. Kamarátovi sa to stalo tiež a ukázalo sa, že to bola chyba operátora :)

    #241165
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)

    akeho mal? ono je to dost velke vo svete, amerika, brazilia,spanielsko,odvsadial ohladom toho posty na na nete videt, cize to operatorom (tmobile) asi nebude.. :/ podla mna hardware issue, 700eurovy telefon a nevie volat..najpr proximity, teraz toto, sigh…

    #241167
    Dr.Exit
    Účastník (Participant)

    No neviem. On má tiež T-Mobile a už sa mu to stalo ako píšem. Má Sony Ericsson. A bola to presne takáto chyba. Druhá strana nič nepočula a on pritom ich počul a hovoril.

    #241175
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Stalo sa mi to asi 2x na mieste so slabym signalom… Na par sekund ma druha strana nepocula alebo pocula zle… Oproti tomu co mi robil stary telefon a to aj na miestach s ovela lepsim signalom… S proximity senzorom som nemal problem nikdy.

    #241224
    YoImNewHere
    Účastník (Participant)
    #241249
    raul
    Moderátor

    nezapol si si mute?

    #241281
    bresto100
    Účastník (Participant)

    Vyskušaj vypnut 3G

    #303481
    samo555
    Účastník (Participant)

    Ja mam rovnaky problem. Mam iPhone 3gs kde rovnaka SIM nema takyto problem, ale ako dam SIM do iPhone 4S, tak mi cca kazdy 5. az 10. hovor pri vytoceni robi dve veci. Bud ja nepocijem duruhu stranu alebo pocujem druhu stranu ale oni nepocuju mna.
    Neviem mi poradit?
    Dik Samo.

    #314362
    Jardax
    Účastník (Participant)

    Pridávam sa k diskusií- mám presne rovnaky problém, nie je tu nikto kto by poradil?IPhone už mám samozrejme po záruke….

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.