busycal

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70281
    monicqa
    Účastník (Participant)

    poznate niekto riesenie na prepojenie, spravu a synchro icalu + google calendar na macu?
    existuje program busycal, ktory splna vsetko co potrebujem, ale ci nahodou neexistuje lacnejsie riesenie…

    #218709
    majk
    Účastník (Participant)

    ja pouzivam tak ze som si priamo pridal ucet google … http://www.google.com/support/calendar/bin/answer.py?hl=en&answer=99358#ical funguje to dobre

    #218710
    monicqa
    Účastník (Participant)

    sa mi nezdalo ze by nebolo nativne riesenie. dik majk, you solved my problem :)
    mas to u mna

    #218856
    majk
    Účastník (Participant)

    Ja to takto riesim aj v iphone, tam mam tiez nahodeny priamo gcal… A gcal samdamsynchronizovat aj s exchange, takze mas vsetky kalendare vsade

    #225528
    monicqa
    Účastník (Participant)

    v google kalendari mam zasharovane este dva pracovne kalendare, v icale desktopovom ich vidim, ale nesynchronizuju sa do iphonu. potrebovala by som ich tam vidiet… je na to nejaky sposob? nevidim nikde ze by sa to dalo zakliknut aby sa synchronizovali aj tie…

    #233957
    monicqa
    Účastník (Participant)

    nepozna niekto odpoved na moju poslednu otazku? potrebujem to opat poriesit.
    alebo neda sa spravit klasicky ical kalendar, ktory by sa automaticky synchronizoval s google calendarom?

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.